Seisukoht

Sander Silm | Minister Pevkuri Maginot' liin

Sander Silm, toimetaja, 24. september 2014 18:08

9 KOMMENTAARI

t
tk/ 26. september 2014 10:19
Bingo......! aga miks ministrit vaja on????
h
Herbert/ 25. september 2014 23:46
Kirjatsurade sulepeadest väljaimetud probleem.Kellel ja milleks peale piirivalvurite seal vaja kolada.Senini kuni pole venemaaga kokkulepitud ja täpselt paikapandud piiri pole seal mõtet teha ka mingeid ehitustöid ega metsamahavõtmisi.Kuna see on põhiliselt eramaa siis Eesti riik peab kõigepealt maa kinni maksma koos metsaga.Ja kui siis kui piir muutub,teist korda maksma.Tuleb ära oodata piirileping.Senini võib 10 meetrit enne piiri tõmmata ohulindid kirjaga "RIIGIPIIR ÜLETAMINE KEELATUD",siis on kõigile näha ja ei saa öelda ,et ei teadnud kui üle läks.Rohelisi mehikesi ja piiririkkujaid ei pea ka 5meetrine betoonsein.Hoiame raha kokku muuks vajalikuks.
r
Rotja/ 25. september 2014 19:55
Ega olegi selle jutule eriti midagi lisada. Ainult seda, et uskumatult lollid ja laisad on Eesti riigiametnikud, nende mõtlemine on kantseleilik ja primitiivne (ei ole õige kasutada sõna - nõukogulik, sest probleem on sajandeid vana). See puudutab nii madalaid kui kõrgemaid ametnikke, keda on masendavalt palju.
t
Tom/ 25. september 2014 18:41
Hr. Pevkur lihtsalt ei viitsi ehk asjaga tegeleda. Teeks küll midagi aga see maksab nii palju ja seda paljut hetkel pole. Seega ei tee.
m
mõtteline pilveriik/ 25. september 2014 12:47
Vaadates seda lasteaeda kes Toompeal juhtpuldi juurde trüginud, siis tundub ENSV ikka väga riigina)
Vähemalt ENSV juhid oskasid võtta limiite ja fonde maksimaalselt ning olla ka Eestimaa eest väljas.
Tänased punaste sokkidega komsomolkused on otsapidi välismaa onude urruaugus aga omasid kotivad kuis jaksavad. Riik? Nonoh...
m
minister/ 25. september 2014 11:36
Minu arvates on meie ministrid võimelised vaid töötama olukorras, kus kõik on hästi. Tagasiside reaalsest olukorrast ei ole süsteemi eriti huvitanud. Või on loodud süsteem, et ei tohi huvitada. Kuidas muidu seletada seda, et ülemus keelab riigipiiri puhastada, korrastada. Loomulikult, seda peaks tegema riik, mitte piirivalvur. Tulevad meelde ajad, kus koolidirektorid uhkustasid sellega, kui palju nad on oma koolis klasseruume ja ja kabinette koos alluvatega ise remontinud.
e
Epp/ 25. september 2014 10:17
Eks arvestus on tehtud selliselt, et ka rohelistele torukestele ja ämma kappidele saaks oma ettenähtud osa! Muidu ei toimu siin ju midagi.
u
uhuu/ 25. september 2014 09:48
HR.Sander,ära roni Pandora laekasse....!

u
Uskumatu raehärjavõitleja/ 24. september 2014 20:06
Ah et sel olematu piiriga "potjomkini külal" on kohe oma riik ja ministrid ja puha.
Uskumatu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee