PokerNews Live sarja eelmise hooaja turniir.Foto: Anne-Ly Kasesalu, PokerNews.ee
Õhtuleht.ee 24. september 2014 15:42
Reedel, 26. septembril toimub Pärnus, Port Arturi kaubanduskeskuses asuva Grand Prix kasiino pokkeritoa pidulik avamine. Üritus kulmineerub kell 19.00 algava populaarse turniirisarja PokerNews Live kolmanda hooaja avaturniiriga.

"Pokkeritoa avamisega soovime võimaldada nii kohalikele kui ka Pärnut külastavatele pokkerifännidele põnevat ning intellektuaalset meelelahutust," sõnas Casino Grand Prix turundusjuht Ainar Tandre, kelle kinnitusel saab Pärnu suurimas kasiinos mängida turniiripokkerit kuni viiel laual.

"Eelneval kahel hooajal olid meeleolukad Pokernews Live turniirid äärmiselt edukad ning müüdi reeglina juba enne nende algust välja," lisas Tandre. "Lisaks Eesti pokkeriparemikule osales PokerNews Live'il hulgaliselt nimekaid muusikuid, tantsijaid, sportlasi ja teletähti, kes istusid sageli pokkerilauda esmakordselt."

PokerNews.ee esindaja Imre Leiboldi väitel toimub turniirisarja avaturniir küll Pärnus, kuid alates oktoobrist saab mängida samaaegselt nii Pärnus kui ka Tallinnas. "Hooaeg lõppeb mais toimuvate finaalturniiridega, millele pääsevad tasuta mõlema linna parimad mängijad," täpsustas Leibold.

Pokernews Live avaturniiri osalustasu on 50 eurot ning mängitakse No Limit Texas Holdem mänguformaadis 10 000 stardipunkti ja 20-minutiliste tasemetega. Turniirile on avatud ka hiline registreerumine, mis vältab 3 tundi.