Eesti uudised

Laaneots: Vene Spetsnazi brigaad on juba aastaid praktiseerinud varjatult Eesti piiri ületamist (12)

LISA KOMMENTAAR

natsidest 24. september 2014 19:41
Millal antakse need spetsnatsid Haagi kohtu alla, miks ei ole seda veel algatatud, spets-natside agressioon ei ole lasteaiamäng, arvestage sellega, sest natsid ei taha oma suurt ja lagedat siberit täis ehitada, vaid tahavad nagu õgarditest rohutirtsude parv tungida ainult lopsakale haljale aasale, et see siis ka tühjaks süüa ning kulda, karda ja obrokit koguda, aga mitte rahva jaoks, vaid spets-natsidele, nagu nad isegi end nimetavad ega häbene seda, samuti nagu Hitler ei häbenenud oma natsipartei nimetust.
Arvan 24. september 2014 19:13
Arvan, et Eesti piirivalve ei lase sellest end häirida! Seda enam, et tegemist ju igivana probleemiga!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/piirivalve-ei-lase-kersnal-end-hairida?id=2486194
Iroonman. 24. september 2014 19:01
Sa vahi vaid! Venelased ei tohiks nagu oma "spetsnazile" salajast piiriületust õpetada aga ameeriklased tohivad? Ameeriklased teevad lausa propagandafilme oma "spetsnazidedest" Neid õpetatakse mitmesuguseid objekte võõrriikides ründama, küllap selleks tuleb ka salajasi piiriületusi trennida küll maa peal, küll õhus. Teine kuulus riik oma salajaste välisoperatsioonide poolest on
Iisrael. Isand Laaneots peaks hoopistükkis selle üle kurtma ja pahandama, et Eesti pole suutnud oma "spetsnazile" head väljaõpet tagama, korra nuusutati üle piiri Venemaa õhku ja kohe võeti Kohver "maha" Või oli see "operatsioon" erand, muidu on kõik sujunud?
uurer.33 24. september 2014 16:43
See on justkui koera söötmine siis, kui Hunt juba karjas on. Kas on kuskil veel nii Piiritut Riiki, kui Eesti? Ütlete, et see pole Piir, vaid ajutine kontrolljoon, aga hoidke siiski ka kontrolljoonel silm peal - päris ilma piirita ei ole ka Riiki.
Reede 24. september 2014 16:17
Miks Laaneots ei rääkinud seda juttu siis, kui teadmine temani jõudis. Kelle leiba mees sööb?
kodanik 24. september 2014 16:58
ei tea kelle leiba aga Pihkva 76 on juba aastaid ründedessantdiviis, tõsi küll seal koosseisus on ka õhudessantbrigaad
Indrek2 24. september 2014 14:56
Harjutavad võsa lõikamist siis????
imelik küll 24. september 2014 14:01
et kedagi ei äratanud varem uudised piiri ületanud vietnamlastest, oli teisigi, nüüd äkki hakatakse piiri välja ehitama, aga piir pidi ju väga hästi pidama.
JUSS 24. september 2014 11:11
Et praegu üle reaalse valveta, tarata ning võsastunud piirijoone tulla pole eriettevalmistust vajagi. Sellega saavad hakkama ka päris paljud pilusilmad, mustad ning rättipead.

Juku 24. september 2014 09:34
no kas siis selline ettevalmistus ( varjatud piiri ületamine ) ei ole ühe sedalaadi jõustruktuuri igapäevase töö osa.
piir 24. september 2014 08:34
no kindralid ja majorid,kõrged ülemused,teie olite asjaga kursis kogu aeg,miks siis nüüd järsku kõik saavad aru,et midagi mäda?Nüüd siit läks üks kaduma,arvata võib,et sealtpoolt siia on hüpanud igasuguseid,neist lihtsalt ei teata või ei räägita.
päris naljakas 24. september 2014 09:57
kui neeger külas käis,mängiti turvat,kehtestades piiril passikontrolli.Endal piir võsas.Mis varjatud piiriületusest Laaneots räägib kui pole midagi vaja varjatagi.
Meie riigis ministrid keeravad kakat kokku aga pole kuulnud,et keegi oleks millegi eest vastutusele võetud. Ja jääb mulje,et Riigikogus istuvad pe-ded,vargad ja joodikud,kui vaadata seadusemuutmisi.Tunne on selline,et keegi nagu sihikindlalt õõnestab Eesti riiki