Eesti uudised

Kes võttis Venemaal VEB fondi raha välja? (30)

LISA KOMMENTAAR

.................... 17. mai 2018 15:12
Asi tuleb selgeks teha. Aitab tühjadest juttudest. Ka mina tahan kord teada,et kes selle raha võttis.Kõik meil on salastaud.Ka kuidas hukkus Estonia.Lihtsalt rahvale tuleb selgeks teha. Väga palju asju on salastatud? Miks on salastatud ?Rahvas tahab praegu teada.
Ime 25. september 2014 23:33
Kas sellest olukorrast võiks kujuneda üks fenomeen mis meie Eesti rahva, Laulva revolutsiooni alguse moel , õigluse eesmärgil, ometigi taaskord ühendaks - nõnda, et rahvast üheskoos jälle tänavale tuleks ja selle tõe avaldamist nõuaks?
Eesti esikurjategija Juudi-Siim 25. september 2014 00:14
Vahet pole, milline mutrike-jooksupoiss siin või seal käsi määrib, asja tuum on ikka suures kuningas ja peakombinaatoris, kes vaid muheledes oma juudavurrusid silub ja peenikest naeru laseb.
Kui 24. september 2014 23:35
asi salastatakse, kas siis tuleb seadusi tulevikus nii muuta, et ka kohtuasjad võib salastamise lõppemisel selle asja kohta siis taasalgatada ja ka õigusnõuded koos intressidega sisse nõuda nendelt, kelle "elujärg antud kuriteo-asja tõttu paranes" ?
Ants 24. september 2014 22:25
Salastamine on juhtoinaste väljamõeldud kaitsevahend, et riiki ja rahvast nöörida. kaua võib kannatada, et enne valimis lastakse mööda riiki ja aetakse mula=lubadusi muul ajal aga vaieldaks Toompeal mingite mittetähtsate asjade kallal, sisu nagu aukudega juustul. Avalikustada tuleb ja koheselt, anda kohtu, KAPO kelle=mille iganes uurida ja avalikustada kõik need segased rahaasjad.
Ja see riigikogu ja muu ametnike palganumber tuleb viia keskmise pensionisumma tasemele, sest selline titemäng nii suure palga eest on riiklik kuritegu.
Tänan, kes lugesid ja kaasa mõtlesid !
imestama panebki, 24. september 2014 17:59
et erakondadega seotud asju salastatakse, st välja arvatud muidugi Keskerakond, ju see asi ikka õige pole, miks selliseid mehi ei karistata? Küll aga karistatakse mingeid väikseid sulisid. Eks kehtib see vene ütlus, et kui varastada, siis ikka miljon. Oleks tegemist Keskerakonnaga, oleks asi ammu suure kella küljes.
Ansip ütles kah 24. september 2014 17:21
et oli ämma juures, kui teised kommunistid mäletasid hoopis, et see kommar lastele koeri kallale ässitas, aga kohtusse oma sõpru NLKP-st ei kaevanudki....
!!! 24. september 2014 16:38
Järeldus. Kui on tõesti teada, et kes võttis, kuid seda ei avaldata, on seletus üks. Ju siis mõni väga mõjukas isik. Kes on mõjukas veel praegugi.

Greko 24. september 2014 12:57
Nii see Reformierakond siis alguse saigi. Kel raha, sel võim ja lollvalija jääbki igavesti unistama maksuvabadest reedetest ja Euroopa viie rikkama hulka jõudmisest.
Fakt on see, et Eestimaa on tühjaks jooksmas ja rohelistel mehikestel poleks mingit probleemi praeguse piiri puhul paari tunniga olla nii Tartus, Tallinnas kui ka Tapal ja Kuperjanovi väravas.
Peaministriks on olematu harituse ja piiratud maailmavaatega titt ja preskut huvitab rohkem mingi uus tulutoov ametikoht kui Eesti siseprobleemid. Tema kirub Twitteris Venemaad ja valija maksab talle selle eest Ärmal ka vetsupaberi kinni.
Kes võttis need 20 miljonit Peteburis, pole üldse oluline. Oluline on, et nii erakond kui selle liikmed on autorollotamisega tegelenud kõik 20 aastat ja on ka uhked selle üle.
Reformierakonna valijaskonna hulgas on aastatega aina rohkem algharidusega külajoodikuid, sest nemad usuvad muinasutte ja tahavad samastuda rikaste ja ilusatega. Proosit!
Ämma kilekott 24. september 2014 11:59
Tegelikult ei ole üldse vahet milline reformierakonna parteisõdur selle füüsiliselt seal venemaal välja võttis. Oluline on see, et see sigadus päevavalgele tuua ja et valijad teeksid sellest oma järeldused.
ausad valijad on Siberi mullas 24. september 2014 17:23
"Võitjatega" kaasamäägijad käivad valimas.
imestan 24. september 2014 10:28
Imestama paneb see et ikka tõetera on selles asjas ka Heiki Kranich ega muidu kaasa ei mängiks . Kui nii siis ühelt soojalt kohalt teise minek polnud vist ka juhuslik LOTO, hea kohe mõnda tõmbab raha poole !!!!!!!!!
gg 24. september 2014 09:53
reformikad mõtlesid, et kui panevad puhta põllega broileri peaministriks, siis kogu renomee sünnib uuesti? peab ju olema mingi põhjus, miks kõik oravad iga hinna eest ja igal võimalusel VEB fondi asja kinni mätsida üritavad. aga kahjuks on keskmine valija nii loll, et valib neid ilmselt ikka edasi, praegugi populaarseim partei, kuigi peaaegu iga eesliini vend on mingi skandaaliga maha saanud.
Peeter 24. september 2014 21:49
Hoopis e-valimised teevad valimised ära!!! Saab näha, kui palju saab noor, broilerist peaminister. e-hääli!!!
:D 24. september 2014 09:14
Reformierakonnal pidavat tulema mingi eriti suur skandaal, mis lõppkokkuvõttes viib erakonna lagunemiseni. Huvitav, kas seesama VEB raha asi ongi?
reformarid maksku 24. september 2014 08:54
raha koos protsentidega tagasi,kõigi isiklik vara konfiskeerida.
Kaks asja! 24. september 2014 08:53
Tähtsam, kui see raha on, millal jõudis KAPU kätte info Kranichist ja miks peadirektor pole senini tagasi astunud. Sellise info varjamine (lausa salastamine) on riigireetmine. Tekib küsimuis, keda riigireeturitest veel KAPU varjab ja palju neid kokku on. Kuritegelik organisatsioon tuleb kurjategijatest puhastada ja uuesti rahva teenistusse panna.
Kris 24. september 2014 08:35
Kohtusse ei kaeba see, kes kardab sügavamat uurimist.

Kes vöttis? 24. september 2014 08:29
Andres Raid vöiks Peterburi pangas uurimas käia. Näidata kasvöi fotosid kes kahtluse all on. Küll selline suurem sularahavött jääb pangatöötajatele meelde.
Heiki. 24. september 2014 08:22
Mis tähtsust sel on ,kes võttis.Tähtis on see kuhu see raha jõudis.Ja arvata võib,et oravatele.Nüüd muidugi tekib küsimus,mis oravad sellega peale hakkasid.Ja kui suur seltskond sellega kursis oliSiim KallasValve,Kirsipuu?Kes veel?Mäletate neid oravate suuri reklaamplakateid,mis risustasid tervet
Eestit,kus need kaks persooni peal olid?
susi 24. september 2014 08:09
...ah soo ,et nüüd siis tuuakse Kranich letti .Tegelikku võtjat me vaevalt teada saame ( kui just konkureeriv erakond vihaga asja välja ei too - korra juba ähvardati ühte meest ,kes jättis kõik plaanid ja põgenes nii et kannad välkusid sinna tagasi kust tuli )
jätke nüüd 24. september 2014 07:57
oravad on lisaks pähklite ja tammetõrude oma peidikutesse tassimisele ka kasulikud, vaadake swedi logo pealt kui ilus tamm on oravate peidetud tõrust kasvanud
Mjahh 24. september 2014 07:55
Kranich on tavaline reformi tankist. Mind huvitaks, kellele tegelikult see summa üle anti? Talle endale jäi ehk 10% boonust. Mudasemast mudasemad on meie rikkurite vestiesised.
24. september 2014 13:37
selliste tehingute % tavaliselt 20 .
gans g lebed 24. september 2014 07:55
_Sama nõuavad ka VEB fondis raha kaotanud sertifikaadiomanikud._
Kas ekspressgrupis ikka teatakse et VEB fondis ei ole mingit reaalset raha mitte kunagi olnud? Pärast seda kui Venemaa oli VEB pangas olnud eestlaste raha ära varastanud koguti VEB fondi inimeste nõuded VEB panga vastu.
Mind hirmsasti huvitab kas VEB pangas olnud pahade riikide (peale Eesti ja Läti, Leedu jt. fašistid) kodanike hoiused on lahti külmutatud.
UUUUUPS! Täitsa unustasin. Moskva trükitellimustest elavale ekspressgrupile on see tabuteema.
Võta pits ja pea aru! 24. september 2014 18:47
Reaalset raha ei olnud aga ometi keegi võttis sealt välja reaalse raha. Et raha võeti, seda pole kahtluse alla pandud. On ju nii?
gans g lebed 24. september 2014 18:59
Eriti andekatele seletame veel kord. Reaalset raha saadi VEB pangast Venemaal, mis eestlaste raha ära varastas. Selleks leiti venelasest tankist. Raha VEB pangast anti kätte ainult härrasrahvale.
Aksel 17. mai 2018 23:05
… ja vast on/oli ka mõni ENSV ettevõte, mis VEB pangast kuldrublades laenu sai välismaise tehnika ostuks ning tänaseks pole sentigi tagasi maksnud. Siis kogu see arveldus käis üle VEB-i ning krooni tuli veel mõni aasta oodata.
.. 24. september 2014 07:49
Eks kogu eesti rahvas on loll.
Nõus 24. september 2014 07:20
Muidugi tuleks avalikustada...