Psühholoogia blogi

Psühholoogia blogi: kuidas tulla toime laste agressiivse käitumisega

Tiina Kilkson, psühholoog, 22. september 2014, 17:03

8 KOMMENTAARI

a
alf/ 28. september 2014, 15:02
Meil kasvas aia ääres väga heade peenikeste okstega kask, ega teda väga ei raatsitud murda, aga toas kapinurga peal olid kaks visaraagu pidevalt valves, et lastel head kombed meelest ei ununeks ja sõnakuulmine au sees püsiks.
o
ott/ 24. september 2014, 12:08
see jutt on elukauge inimese lori.tigeda lapse kasvatamiseks sobib ikka kõige paremini vana hea urvaplaaster,ise kogetud ja ka sobivad järeldused tehtud.
b
Buratino! Lollidemaalt!/ 23. september 2014, 22:08
Selle kirjandi on kirjutanud kõige elukaugem vanatüdruk, keda ma eales tean. Ju on tegemist soovunelmaga. Tegelikust elust on allakirjutanud mimm sama kaugel kui maa kuust.
m
Mair/ 23. september 2014, 12:59
Tundub, et siin on tegemist kirjandiga, tõeline psühholoogi jutt . Üks suur ümmargune mull ja lehendus on ikka sinus endas
m
Miks üldse keegi on agressiivne?/ 23. september 2014, 05:59
Kas selle peale viimasel ajal on mõeldud? Agressiivsusel on omad tegijad ja seda on võimalik vältida ka siis,kui see on juba aktiveerunud. Nimelt enda suhtumine teise inimesse, Kui see on piisavalt mõistev ja tasakaalukas ning mitte mingil juhul teist alandav, olukord laheneb kui iseenesest.
Laste vanematelt sellist oskust on võimatu nõuda, kui asjatundvad pedagoogidki näivad probleemi ees olevat. Üks suurim viga tehakse siis kui häält hakatakse tõstma jne. Mõelge asja üle rahulikult järele (kui suudate),enne kui teiste üle otsuseid teete.
e
ENE/ 22. september 2014, 22:44
keegi on ikka päris lolliks läinud - lapse vabaduse piiramisest tuleb ohe teatada- kas see tähendab, et laps võib teha kõike ja teme tegemisi ei tohi piirata? No tulge ikka maa peale, lapsel PEAVAD OLEMA PIIRID ja need peavad juba väiksen paika saama.Ainult nii on kõigil normaalne elamine tagatud - ka lastel endil.
v
ving/ 22. september 2014, 20:18
pigem, kuidas toime tulla nende agressiivsete laste vanematega, kes tihti sellist käitumist ignoreerivad ja/või tolereerivad
k
22. september 2014, 17:41
Kuna needsamad psühholoogid väidavad, et verbaalne oskus on naistel parem, ja kõik teavad, et füüsis on parem meestel, siis ma ei saa hästi aru, miks naiselik viis probleeme lahendada on soositud, mehelik aga kriminaalne (kaklemise eest võidaks vangi panna)?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee