Galeriid

FOTOD LONDONIST | Eesti disainerid peavad disainimessil osalemist väga tähtsaks 

Toimetas Kaspar Käänik, 19. september 2014, 13:41
MIS? Eesti Disaini Maja korraldatud pop-up shop Londoni disaininädala raames. KUS? Hoxton Gallery Ida-Londonis Kingsland Roadil. KES? Korraldaja Ilona Gurjanova (EDL), kujundaja Helen Sirp, kaasa aitasid Eesti saatkond (suursaadik Lauri Bambus ja kultuuriatašee Kristel Oitmaa), osalevad 35 eesti disainerit, toimub moeshow Reet Ausi ja Ivo Nikkolo loomingust, esinevad Villu Veski ja Ola Onabule, kontserdi visuaali teevad Erki ja Merle Kannus.Foto: Merle Kannus
Mitmete Eesti disainerite sõnul on Londoni disainifestival väga olulise tähtsusega, kuna võimaldab leida uusi kontakte ja edasimüüjaid, vahendab kultuur.err.ee

"Disaineri ja väiketootjana tulin ma siia otsima edasimüüjaid. Lõppkontaktile ligi pääseda nii pika distantsi pealt on muidugi võimalik, aga ma ei leia sellel sügavat mõtet," märkis messil osalev disainer Monika Järg "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus.

Kui Monika Järg otsustas messile tuua akustilised tekstiilipaneelid, siis Elmet Treier firmast Snakefloors tutvustas Eesti paviljonis nende poolt pakutavaid põrandalahendusi.

"London ise on juba selline koht, kuhu tulevad kõik kokku ja 100% Disain on selline üritus, kus on küik disainihuvilised koos, et leida siit häid kontakte," selgitas Treier "AK-le". 

Vaata ka: 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee