Foto: Margus Ansu/Postimees
Õhtuleht.ee 18. september 2014 07:00
Teisipäeva õhtul avastasid Eesti piirivalvurid piiriületuse Võrumaal Meremäe vallas, kus Venemaalt hiilisid Eestisse taas vietnamlased.

Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Kristina Kostina kinnitas Õhtulehele, et piirivalve registreeris isikute liikumise Venemaalt Eesti poole. "Piusa kordoni piirivalvurid pidasid Sirgova külas kinni kuus isikut, kes toimetati asjaolude väljaselgitamiseks kordonisse," ütles Kostina.

Esialgsetel andmetel on viis piiriületajat Vietnami Sotsialistliku Vabariigi kodanikud, kuigi mõnel neist seda tõendavat dokumenti kaasas polnud. Üks kinnipeetu, 1967. aastal sündinud Eesti kodanik, oli ilmselt vietnamlaste teejuhiks. Esialgsetel uurimisandmetel ületas Eesti kodanik piiri koos vietnamlastega.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Eesti mees! 18. september 2014 20:23
Eesti piir on yli sitt ja halvasti kaitstud. Rohkem valve tehnikat ja troone oleks vaja muidugi korralikke relvi ja mehi koos koertega! Siis peaks piir kah!
18. september 2014 19:00
kohe vene poole peale tagasi saata,mis kordonisse vedu siin veel tehakse,ja pange see eesti elanikust reetur ka piludele kaasa!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS