Eesti uudised

Napsivõtumärgid on Kadriorust kadunud, Nääme nõuab varastele karistust! (32)

Toimetas Kristin Aasma, 16. september 2014, 12:59
Alkoholi tarvitamise lubamist tähistavad märgid paigaldati Kadriorgu 8. septembril. Nädal hiljem oli kaheksa märki kadunud. Pildil Tallinna Kesklinna vanem Alar Nääme (vasakul) märke paigaldamas.Foto: MATI HIIS
8. septembril viis Kesklinna Valitsus lõpule avalikus kohas alkoholi tarbimist lubavate märkide paigalduse Toompeal ja Kadriorus. Möödunud nädalavahetusel aga avastati, et Kadrioru piirkonnas on kaheksa alkoholi tarbimist lubava ala tähist alustest välja tõmmatud ja minema viidud. 

Täna õhtupoolikul, täpse kahju selgumisel, esitab Tallinna Kesklinna vanem Alar Nääme politseile kuriteoteate, teatas Tallinna kesklinna valitsuse avalike suhete nõunik Kerttu Rakke.

"Tähiste kahjustamine ja vargus on varavastane õigusrikkumine, taolisele õigusrikkumisele aga peab järgnema karistus," kinnitas kesklinna vanem Alar Nääme.

Kesklinna Valitsus on tänulik igasuguse informatsiooni eest, mis puudutab märkide vargust.

Kuna alkoholi tarbimist lubava ala tähistamine on linnaosa valitsusele õigusaktiga seatud ülesanne, on kavandatud uute märkide paigaldamine järgmise nädala alguseks.

Alates 1. juulist 2014 on Eesti Vabariigis avalikes kohtades alkohoolsete jookide tarbimine lubatud. Vastavalt Tallinna Linnavalitsuse määrusele 27. augustist 2014 on Tallinna linna haldusterritooriumil alkoholi tarvitamine keelatud, välja arvatud teatud piirkondades Kadriorus ja Toompeal, mis on tähistatud vastavate märkidega.

Samal teemal

28. oktoober 2014, 07:00
Tallinn plaanib napsivõttu lubavad märgid maha võtta
16. oktoober 2014, 10:27
Valitsus toetas avaliku alkoholitarbimise keelamise eelnõu
24. september 2014, 07:00
Savisaar peab napsimärkide kohta aru andma
22. september 2014, 17:34
Avalikus kohas joomine pole Tartu politseile tööd juurde toonud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee