Eesti uudised

Õle tänava koerakoloonia loo jätk: leiti anum, mille sees olid uputatud kutsikad (27)

LISA KOMMENTAAR

Pettnunud 17. september 2014 11:18
Kuhu on kadunud Katrin, kes eelmiste lugude juures mammit heaks ja hoolivaks inimeseks nimetas? Kuidas saab olla looma-armastaja, kui lased koertel suvaliselt paarituda ja siis kukud kutsikaid uputama? Selline ongi loomadest hoolimine?
KIVIMEES 16. september 2014 18:11
KORDAN .SEDA JUHTUB VAID EESTIMAAL!SELLE KOGUGA SAAB TERVE EESTIMAA UUESTI ÜLE PRITSIDA!SÕNNIK SÕNNIKULE EI TEE LIIGA!!!
raivo 16. september 2014 09:38
tegelikult huviga ootan,kuidas ametnikud selle vaese inimese tuleviku ära lahendavad.
küll näete 16. september 2014 09:03
Varsti saab haiglast välja ja kõik jätkub samamoodi.
piinlik oli vaadata 16. september 2014 01:56
kuidas üks plastikküüneline sita sees tuigerdas ja muudkui oih ja aih ja oi kui kole korrutas. Kurat, kas sa ise ei situ tuppa. Õues käid hädal või? Koerad ei oska kempsu kasutada. Kas aastaid tagasi keegi üldse märkas, et need koerad õues ei käi, Kas keegi pakkus ennast vanainimesele abiks, koeri jalutama? Kari paabulinde vaid kaagutamas ja näpuga vehkimas. Tuleb kord aeg kui te ka püksi sittuma ja kusema hakkate. Loodetavasti puudub siis ka teil abikäsi, kes selle sita püksist koristab.
aga mina arvan , et 16. september 2014 01:46
sellel memmel oli vähemasti niipalju kainet mõistust, et kutsikad ämbrisse panna. Te ei oska ettegi kujutada missugune kodutute koerte ja kasside tulv meil siin, eriti inimlikus eestis, lahti on läinud. See on juba hullumeelsuse tipp, sest osad hakkavad juba loomade steriliseerimise/kastreerimise vastu. Liiatigi veel "ups" kutsikate Ja kassipoegade uputamisest, mis on täiesti normaalne nähe. Steriliseerimised on ainult veterinaaride eralõbu ja teenistus. Kes, kurat sellise asja eest enne maksnud on. Memmel oli vähemasti noorus meeles ja teadis kuidas olukorda lahendada. Suuri koeri ta ju pange ei pannud. Neid ta püüdis omal moel hoida. See, et memm oli unustanud, et koerad peavad õues hädal käima, on juba tema vanuse seniilsuses kinni. Arvata võib, et kunagi olid majaelanikud tema vastu vimma kandnud kuna ta koerad ümber maja jooksid. Ega selline asi kohe nööbist ka ei teki, et ühel heal päeval ma enam oma loomi õue ei lase. Küllap ikka miskit juhtus. Vanainimesel hakkas asi üle jõu käima ja majaelanikud ei märganud seda aastaid. Nüüd lendasid peale kui näljased hundid. Pole see sitt enne kedagi tapnud ja ei tapa nüüdki. Labidad kätte kulla majarahvas ja aidake vanainimese kodu puhtaks teha. Küll tohtrid juba hoolt kannavad, et tema tervis paraneks või siis ta ei tulegi enam koju. Mõru mekk jääb majaelanike suhu. Koeri te haletsete, aga inimest ei märka. Variserid sellised.
D. 16. september 2014 00:50
Lollakad eestlased kommimas !kui mõistust ei ole !
aga ikkagi... 15. september 2014 18:47
KUS ON SOTSIAALTÖÖTAJAD kes peaks abi andma kui inimene on haige ???

Alar1 15. september 2014 15:22
Julm ja jõhker elajas! On ainult kaks võimalust: Kui süüdiv, siis vangi. Kui süüdimatu, siis hullumajja. Mutt viidi aga haiglasse. Mul on haigla personalist kahju. Kindlasti on palatis ka sitt juba aknani.
raivo 15. september 2014 16:10
kas saab olla võimalus,et ta normaalne on,kahtlen.neid üksikuid poole arulisi on eestis küllaga.ja kui poleks tal koeri olnud,oleks siiamaani niimoodi edasi elanud.ei ole sa kellelegi vajalik,kui sinust kasu lõigata ei saa.peab võtma vastu seaduse,et meedikud saaksid sekkuda,ka poolvägisi.olles kokku puutunud sots.töötajatega,neile rohkem õigusi ei annaks,neil on veel arenemis ruumi-ei taha päris halvasti öelda.
eeee 15. september 2014 13:59
minu meelest tuleb hais läbi arvuti ekraani juba
15. september 2014 12:51
Nüüd on mul asi selge, miks oli seda naisterahvast raske teenindada. Kuna olen temaga suht sageli kokku puutunud, siis arvasin esialgu, et ta on kodutu ning sellest tuleb kohutav hais. Kui teenindades klienti kummardud ikka talle lähemale, et kuulda kas soovi või et tema mind paremini kuuleks, siis selle inimese puhul ei aidanud ka kõige kaugem sein või kassaboksi kõige tagumine piir. Hais oli lihtsalt tappev. Aga tuleb välja, et alati kodutud ei haisegi nii enda kuivanud uriini ja mustuse järele kui teine inimene, kellel on nn kodu. Iseasi, millises seisus. Aga jah, ta oli sage Kaubamaja klient.
eeeee 15. september 2014 13:57
huvitav, mis ta ka soetas kaupsist :) ? kodu järgi otsustades ei paista küll , et oleks viimased 20 aastat midagi ostnud :D:D
15. september 2014 19:17
Teenindajal on vist luulud. Sage Kaubamaja klient? Ostis koertele kaelarihmasid või?
Medali teine külg 15. september 2014 12:27
Lõpetage juba see sotsiaaltöötajate ja ametnike kirumine. Sada korda on räägitud, et mutt ei lasknud kedagi sisse ja terroriseeris majaelanikke.
Kõige suuremad kannatajad on selles loos majaelanikud. KES NEID KAITSES ? Aastaid sita, haisu ja koerte haukumise terrorit kannatanud majaelanikud on ikka tõesti väga kannatlikud, et üldse sellises olukorras veel elada suutsid.
ABC 15. september 2014 12:43
Väga õige jutt. Jube oleks elada sellise hullu inimese keskel.Ma ei kujuta ette kuidas oli seal võimalik elada.Kahju naabritest.Ehk saabub lõpp sellele loole
Uhhh :-( 15. september 2014 12:23
Üks jubedamaid lugusid ja lahendust veel pole . On ikka seadused! Kuidas seal küll inimesed elada saavad, see hais tuleb ju läbi seina ja põranda!
15. september 2014 12:15
kuidas elab see vanainimene, kelle korteris oli lehm sita sisse uppumas?
ohh 15. september 2014 11:49
midgi nii jubedat pole ammu lugenud...tülgastav vanainimene, loomapiinaja.
raivo 15. september 2014 15:57
ta oli ju tegelikult haige inimene,kes püüdis kuidagi hakkama saada.oma arust ta armastas oma koeri.
15. september 2014 11:38
Ma mõtlen, et kas sellel vanuril lähedasi polnud? Kus on sõbrad, lapsed, sots-töötajad jne?
raivo 15. september 2014 15:58
olen aru saanud,et kui keegi ei saa sinu pealt kasu lõigata ei ole sa tegelikult kellelegi vajalik.

15. september 2014 11:28
Imestan, et inimorganism sellises kohas üldse vastu pidas! Väljaheited on ju selline bakteripesa, uskumatu, et nii elada sai.
jube 15. september 2014 11:05
Seda niiöelda juhtumit peaks kindlasti välismaal. arenenud Euroopa riikides levitama. Kas närvid on juba nii olematud ja nahk nii paks ametnikel, et varem ei sekkunud? Püha eraomandus? Oh püha ristivägi, halasta ametnike armeele. Aga see isik, kes elas selle sõnnikuhunniku ja koerakisa peal - mida tema mõtles kõik need aastad?
Oh jah. 15. september 2014 12:24
Usun, et ta on tõeliselt haige inimene, see pole ju normaalne?
Ew 15. september 2014 10:54
No, kas nüüd võib vaimuhaiget vanainimest trahvida ja vangi panna? Või teisi maaelanike mingil moel edasi ahistada?
Lll 15. september 2014 12:41
Vaimuhaiged vanainimesed kuuluvad teatud asutustesse. Ja tõesti, kui inimene on niimoodi elanud, TAPNUD koerakutsikaid, neid ämbritesse pistnud ja sisuliselt oma elustiiliga osa majast hävitanud, tuleb mutike igal juhul vaimuhaiglasse pista, kahjuks ilmselt tema tekitatud kahju ei korva keegi, ilmselt saab ta ainult väikest pensioni. Nagu ta oleks pühainimene sellepärast, et ta on vanur...