Eesti uudised

Tallinna ringteel Saue ja Keila vahel algavad laupäeval teetööd (2)

BNS, 12. september 2014 23:52
TeetöödFoto: Teet Malsroos
Tallinna ringteel Saue ja Keila vahel algavad laupäeval teetööd, mistõttu on soovitav on kasutada ümbersõitu ning välistada ei saa ummikute teket.

Laupäeval algavad asfaltkatete kuumtaastamistööd Saue ja Keila vahelisel teelõigul. Alates esmaspäevast kuni tööde lõpuni neljapäeval juhib liiklusvoogu reguleerija ning kõigil liiklejatel on soovitatav ummikute vältimiseks kasutada ümbersõitu.

Kogu taastatav teelõik asub Tallinna ringteel ehk riigimaanteel number 11 kilomeetritel 31,5-38,1 Saue Olerexi tanklast Keila Statoili tanklani. Laupäeval ja pühapäeval teostatakse asfaltkatete kuumtaastamistöid teelõigus Keilast Valingu teeristini. Tööd algavad kell 14.

Korraga on avatud üks sõidurada ning liiklusvoogu juhib liiklusreguleerija, tööde alas on autode kiirus piiratud 50 km/h. Liiklejatel palutakse valida võimalusel alternatiivne marsruut või arvestada ligikaudu 20 minuti võrra pikema sõiduajaga.

Esmaspäevast neljapäeva hilisõhtuni teostatakse teetöid Valingu ristist Saueni. Sel ajal on korraga avatud üks sõidurada ning liiklusvoogu juhib liiklusreguleerija, tööde alas on autode kiirus piiratud 50 km/h.

Tulenevalt antud maanteelõigu väga kõrgest liiklusintensiivsusest on tööpäevadel sõiduautodele avatud ümbersõit, mis kulgeb Valingu ristist Tallinna-Pärnu maanteeni. Kiiruspiirang ümbersõidul on 60 km/h.

Kõikidel liiklejatel on soovitatav teetööde ajaks varuda aega ning kasutada ummikute vältimiseks võimalusel ümbersõidu võimalust. Ümbersõit on nii Tallinna ja Saue suunalt kui ka Keila poolt liigeldes tähistatud ajutiste liiklusmärkidega.