Spordiblogi

Märt Roosna | Peep Pahv, sõjas tuleb valida pool! (31)

LISA KOMMENTAAR

"Mehed ei nuta" fänn 16. september 2014 01:54
Niiöelda "vanakooli mehe" nostalgilisi mälestusi on vahest päris hää kuulata. Aga sellisel tundlikul ajal pingutas Pahv veidi üle küll jah.
boikott 15. september 2014 10:44
Mina ei loe Postimeest juba kolmveerand aastat. Pahvi ja Saagimi suguste jutud jäävad nägemata ja ei pea mitu korda nädalas nende tegelaste ülbuse üle vihastama.
Loen selle asemel Õhtulehte, Delfit ja ERR-i ja ei jää millestki ilma.
Papi 13. september 2014 20:39
Miks peaksid sportlased enda peale võtma poliitikute kohustused? Spordi- ja kultuurikontaktide lõhkumiseks piisaks viisade keeldumisest sportlastele ja kultuuritegelastele. Kunagi küll räägiti et sport ja kunst pidid aitama kaasa üksteisemõistmisele ja rahvaste lähenemisele. Tõsi küll tänapäeval on spordist alles jäänud ainult äri ja võib olla tõesti peaks sellesse suhtuma nagu tavalisse majandussanktsiooni.
kelm 12. september 2014 22:53
Isiklikult ei ole ka pahvist kui ajakirjanikust kunagi lugu pidanud. Tundub liiga madalalaubaline ajakirjaniku ameti jaoks.
Valeri 12. september 2014 22:08
Матери российских солдат забыли, что Москва слезам не верит.
No ei 12. september 2014 22:00
Ei jää siia eestisse kedagi püss käes, otsige lolle mujalt, kes sai on juba siit läinud ja kes saab vähegi saab see ka läheb!!!
A.H., to No jah 12. september 2014 21:55
Et siis käituda umbes nagu seltsimehed pätt ja laidoners aastal 1939, mitte nagu Kalle Kusta Eemili põhjanaabrite pool. Tagajärjed on hästi teada.
A.H. 12. september 2014 21:48
Tra, putka seal nagu uljanov-leenin partei kongressi deputaadidele esinedes, omaaegsetel nõuka maalidel, ha-ha-ha-ha-haa

no kuulge 12. september 2014 20:39
ega nii teisedki riigklikud moodustised ju ei poolitu - ning sport ja kunst on maailmas nende tegemiste hulgas, mis seovad meidki ajatute arusaamadega tervkuna Planeediks MAA. Pullerits teeb alatasa pulli - tehku, aga need poliitikute lauslollused on spordirahvale nagu siiski liiast.
Jaan 12. september 2014 19:32
Märt, hea artikkel. Viimast saadet kuulates tulid mul sm.Pahviga seoses täpselt samad küsimused pähe.
Alo 12. september 2014 15:36
Ainus,mis saate juures väga häirib ongi sm. Pahvi matslus või rullnokklikus. Et Krimm polegi mingi Ukraina olnud ja ei toimu seal midagi erilist, et autoga kiiruse ületamine ja joomine seal kus tema heaks arvab on äge ja normaalne... Ja nii iga nädal otseeetris. Madal tase Kuku raadio kohta.
Ahhaa 12. september 2014 13:22
Venemaa on kuri ja paha. Ameerika (Iraak; Aafrika Põhjaranniku "revolutsioonid;Süüria jne).,kõik see on ju Ameerika Ühendriigid ning välisvallutussõda too riik ei ei pea. Loomulikult on lib.dem parem,kui vene kirsa,kuid sport ei ole poliitika vaid lihtsalt SPORT.Keelame KÕIK ära,mis ameeriklastele ei meeldi ning oleme jälle vabatahtlikult pärisorjad(mida me ju tegelikult tänu dollari hegemooniale juba oleme).Niikaua karjume ja tigetseme,kui aga vene kütust ei tule,siis mksame mujalt kütuse eest rohkem ning õleme rõõmsad ja õnnelikud!
Märt Roosna 12. september 2014 12:30
Kaks täpsustust:
* Austraalias ma ajutiselt tõesti elan, kuid heal lugejal ei tasu ülearu muretseda - järgmise aasta alguses tulen ma tagasi. Loodetavasti saate seni hakkama ;)
* Antud hetkel on neutraliteedist rääkida natuke alatu. Ukrainas toimuvad hirmsad sündmused ja meie teeme näo, et midagi pole juhtunud ja meid see ei puuduta? Loomulikult ei arva ma, et Eesti peaks sekkuma sõjaliselt, küll aga tuleks ära kasutada kõikvõimalikud mittesõjalised meetmed, et a) sündmuste eskaleerumist vältida b) taastada algne olukord (Krimm!).
tf 22. september 2014 09:46
mis see eskaleerumine tähendab? Kas T H Ilvese uudissõna?
Midagi pole teha 12. september 2014 12:09
Tuleb Putini poolele minna
leo 12. september 2014 11:57
olen aegajalt sattunud seda saadet raadiost kuulama ja alati imestanud,et kuidas selline ilmselgelt vaimse hälbega seltsimees nagu Pahv saab olla sporditoimetuse juhataja???
HALLOO postimees....
junai 12. september 2014 11:49
sõjas tuleb valida pool? Absoluutselt vale. On olemas ka neutraliteet. Kui autor sellest aru ei saa, vaadaku Rootsi ja Sveitsi näidet II maailmasõja ajal.
neutraliteet... 12. september 2014 12:01
Rootsi häbeneb seda, et andis Eestist saabunud põgenikud NSVL le otse tagasi.
junai 12. september 2014 12:34
reaalpoliitikast ja jõudude vahekorrast oled midagi kuulnud? Vaevalt, et oled ,Loe Kissingeri "Diplomaatiat", kuigi arvan, et see raamat on liiga raske sinu jaoks. Punamütsikese muinasjutt on sulle jõukohasem.
merike 12. september 2014 15:50
ütlen kohe, et mul on hea meel. et noored kaugemale läände lähevad, sest sealt on EEsti sündmustele parem ülevaade. Kohalikud on mentaliteedilt ikka ENSV elanikud edasi, keskid ja sotsid tahavad venemaalastele ja välismaalastele piiriäärsed maad ka ära müüa, nii, et georgi lindita eramaal ja erateedel liigelda ei saagi.Tallinnas ja Narvas juba on autode salongides lindikesed. Nii, et edeneme kenasti nende kohalike roheliste mehikeste väljakujundamisel.
Eestlastele reservaadi, maa, mida kasuahned eestlased müüa ei saaks, moodustamisest pole keegi huvitatud. Nii, et oodake veel ja vaadake siis, kas ongi kohta, kuhu Eestisse tagasi tulla, juhul kui Te ise siia maad pole ostnud.
kuule merike 12. september 2014 22:31
...mida sa siin VALETAD! Seda piiriäärset maad tahavad müüa sotsid ja varem on sellest rääkinud ka irli poisid. Savisaar on ALATI igasuguse maade/metsade ja riigiettevõtete väljamaalastele müügi vastu võidelnud! Isegi elektrijaamu tahtsid just irli mehed maha ärida ameeriklastele....Savisaar ja Reiljan suutsid tõkestada! Viimane irli poiste "häda" oli tahe Mustpeade maja sakslastele tagastada....jälle pagana Savisaar segas mängu! Edaspidi ära nii huupi siin lahmi! EKRE ja Keskerakond ongi jäänud tegelikult eestimaameelseteks erakondadeks...küik teised tegelevad eestimaise hävitamisega....ka sotsid oma vikerkaare ja nüüd siis ka piirilähedase territooriumi poliitikaga!

Teist laadi 12. september 2014 11:45
See saade, kus mehed justkui ei nuta ongi tegelikkuses üks nutvate eputrillade kooskäimine. Õige oleks seda saadet peaks koos jalgpalli ja vormeliga, mis Venemaale tulemas boikoteerida. Tõsiselt võetavatest meestest on nende tegelaste puhul asi kaugel. Nende tase on sportlasest rullnoka alla oma mikrit küünitada ja ei rohkemat.
Igal juhul mitte hullunud Leningradi tänavavaras (lapsepõlves), kes üritab vene varaste kombeid ja valesid 12. september 2014 11:17
viia riikidevahelisse suhtlemisse
No jah! 12. september 2014 10:59
Kuule ega kirjutaja juhuslikult Austraalias hoopis ei ela ja tuleb siis nüüd seletama kuidas Eestit kaitsta. Ükskõik kui halb rahu on parem alati kui ükskõik kui hea sõda. Need kes tavaliselt on eriti kõvad sôjamehed on esimesena laeva peal ja minema kui ikka asi tõsiseks läheb. Väikerahva ja riigi püsimajäämise alus on alati tark suhtlemine naabritega, eriti suurtega. Sport on alati olnud ja jääb ainukeseks rahumeelseks võistlemise vahendiks ja nii peab see ka tulevikus jääma. Kas LAV-s midagi muutus või Põhja Koreas. Null kuni juht ei tule selline kes asju muuta tahab. Ni oon olnud ja on ka edaspidi!!!
Vale 12. september 2014 10:45
Kui keegi poolt ei valiks siis sõda ei tulekski!
G 12. september 2014 10:42
TÄIESTI HAIGED ARVAMUSED ! MIDA PUUTUVAD SIIA VÄGA HEAD VENEMAALASED KEDA EI HUVITA POLIITIKA ! MIKS TE OLETE INIMVAENULIUKULT HÄÄLESTATUD JA KÜLVATE NEGATIIVSUST ! RÄÄKIGE SEDA VENEMAA POLIITIKUTELE ! TE KARDATE LIHTSALT KÄPUTÄIT HAIGEID POLIITIKUID ! KUI MIDAGI ON JOOKSETE KOHE AMEERIKLASTE (LOE: SUURIMATE VAENLASTE INIMAJALOOS) SELJA TAHA SABA JALGE VAHEL JA UHKUSTATE NENDEGA, SELLE ASEMEL, ET HÄBENEDA OMA RUMALUST !
uurija 12. september 2014 15:51
G nime taha peidab end Pahvi poole aruga sugulane.
merike 12. september 2014 15:55
"MIDA PUUTUVAD SIIA VÄGA HEAD VENEMAALASED KEDA EI HUVITA POLIITIKA "
Kus neid kohtasite? Putini toetusprotsente teate? Ja see on puhas poliitika, olenemata riigist, kus kaasmaalased elavad.
arx 12. september 2014 10:40
No aga Peep sõitis ju ensv piimaautoga ja tõenäoliselt sai bensiini pätsata, mis elul viga......
vunts 12. september 2014 10:40
Väga hea kirjutis. Kõik suured asjad algavad ju teadagi väikestest sammudest ja omaenese julgusest neid teostada. Aga kurb samas, et isegi juhtiva ajalehe palgal olevale isendile peab niivõrd enesestmõistetavaid asju värvima hakkama.
Tiit 12. september 2014 10:16
Õige,sõjas tuleb valida pool. Kindlasti tuleb jalgpalli MM ja vormel 1 etapp ära jätta. Ja rohujuure tasandil -boikott vene toodetele. (isiklikult ei külasta enam Lukoili,ei osta vene viina ega muud toidukaupa)