Eesti uudised

Kristlasnoored tõid Jeesuse ööklubisse (56)

LISA KOMMENTAAR

10. september 2014 16:30
Kas on parem,kui noored joovad ja tarvitavad narkotsi?
Jan 10. september 2014 05:50
3D kogudus on sekt. Nende kodulehel "Anneta" nupu alt leiame Piibli konstektist välja rebitud salmi Matteuse 6;21 "Sest kus su aare on, seal on ka su süda." , mida 3D kasutab annetuste küsimise põhjendamiseks. 3D vist ei ole lugenud sellele salmile eelnevaid salme Matteuse 6:19,20 "19 Ärge koguge endile aardeid maa peale, kus koi ja rooste neid rikuvad ja kuhu vargad sisse murravad ja varastavad! 20 Koguge endile aardeid taevasse, kus koi ega rooste neid ei riku ja kuhu vargad sisse ei murra ega varasta!
Tiina Wilder 9. september 2014 21:20
Harta kogudusel olid koosolekud aastate eest Veenuse klubi ruumes, nii et ei ole see esmakordne juhtum midagi.....
no anna kannatust 9. september 2014 19:48
n2 9. september 2014 18:58
kas see 3D teab mida otsustas esimene Nikaia kirikukodu
PIDUUU 9. september 2014 17:11
Jumal on täiega seda linna ja maad muutmas!! Nii lahe on vaadata kuidas (veel) mittekristlastest noored on praegu avatud evangeeliumile (näen seda enda koolis, klassis). Ja Jeesus on täiega imesid tegemas kõigi eludes :) Halleluuuja
osta 10. september 2014 01:06
:) 10. september 2014 13:58
Pole vaja osta kui saab ka tasuta!!! :D

Tartu2 9. september 2014 15:35
Kindlasti pole 3D olnud esimene kirik kes kasutab kuidagi pidi ööklubide ruume... eelnevalt on seda teinud noorteõhtute tegemiseks nii Tartu Kristlik Risttee kogudus, kasutades Club Tallinna ruume ning ka Harkta kogudus Jumalateenistuste jaoks, kasutades Venus Club ruume!
reps 9. september 2014 14:37
Nojah, 3D prillidega võib nii mõndagi näha....
Tule ja vaata 9. september 2014 13:30
Ma armastan oma kogudust! Lahe on hommikul üles ärgata ja näha uudistes oma koguduse kohta POSITIIVSET uudist! Olin ise väga väga usukauge inimene 3 aastat tagasi.. siis kolisin Tartu ja mind kutsuti ühele üritusele mida 3D kogudus koos teiste kogudustega korraldas.. Seal ma mõistsin, et Jeesus tõesti suri minu pattude eest ja ma kogesin Jumalat. Kui 3D kogudus oleks olnud tol ajal kuskil kirikuhoones ma arvan, et ma poleks sinna väga tahtnud minna järjepidevalt, aga kuna see oli kõike muud mida ma olin arvanud kiriku või koguduse kohta siis järjest enam tahtsin ma seal käia.. Minu soovitus kõigile kahtlejatele on see, et tule ühe korra kohale ja vaata.. Meil 3D koguduses on sellised põhiväärtused, et Tule nagu oled - st et meie kogudusse võid sa tulla täpselt sellisena nagu sa oled - me ei palu sinult ülikonda, sa ei pea olema perfekne inimene, pole vahet mis usku sa oled - me tahame sind vastu võtta täpselt sellisena nagu sa oled .. lisaks sellele me usume, et igaüks võib muutuda - ma usun, et kui sa tuled kogudusse siis Jumal tõesti võib sind kõnetada ja muuta sinu elu..
Näeme pühapäeval kell 14:00 Tartus Kastani 42 või siis 14:00 Tallinnas Club Privé’s ;)
Olivia 9. september 2014 12:06
Mingid anonüümsed klounid lipitsevad siin. Hale ja labane. Jumalateenistuseks koht selgelt ebasobiv!
argo 10. september 2014 12:10
sinust õhkub sellist enesekindlust ja absoluutse tõe tunnetust. minul see puudub. aga uudishimu mul jagub ja seepärast palun, et põhjendaksid paari sõnaga, miks see koht jumalateenistuseks ebasobiv on?
Uviline 9. september 2014 11:01
Kas asjaosaliselt oli nõusolek? Läks ta sinna öökluppi vabatahtlikult või veeti sunniga? oli ta ikka täisealine??? Dokumenti kontrolliti?
Teele 9. september 2014 10:38
Tegelikult ei ole see esimene kogudus. Vanasti toimusid Harta koguduse jumalateenistuse Venus Clubis.
eva 9. september 2014 10:22
mind on alati hämmastanud , et sa võid rahulikult rääkida igasugustest usuvooludest , joogadest , tundmatutest esoteerika harjutustest ning muud veidrused---kõike seda nimetatakse sõnavabaduseks . Aga ainult siis , kui hakkad rääkima Jeesusest ---siis on hirmus kisa lahti , et usuhulludelt ajupesu , sekti värbamine, raha pumpamine , oi-oi sellest küll rääkida ei tohi ! :) meie , Jeesuse järgijad , oleme ausad , seadusekuulekad kodanikud . Ka meil on õigus kõigi teiste kõrval , avalikult kuulutada, et Jeesuses on Igavene ELU ning hingepääs Paradiisi pärast surma.
usk 9. september 2014 11:08
Aga raha ja varanduse väljapumpamine on usu üks peamisi tegevusi. Uuri ja vaata kes on Eestimaa ühed rikkamad kinnisvaraomanikud, siis tule tagasi ja pane see siia ka kirja - kui julged. Ja kui ei julge, siis kirjutan ise - Luteri kirik. Järjekordne teema millest usklikud kangekaelselt, nagu Matrossov, vaikida tahavad.
Usule 9. september 2014 12:37
Nii ja kas antud juhul 3D on luteri kirikus? Ei ole!
Usklik 9. september 2014 17:00
Ma soovitaks lugeda iga päev Buddha Amitabha mantrat.
usk 9. september 2014 10:00
Ei tasu kunagi unustada, et usuk on olemas kaks poolt - pöörake rist teistpidi ja mille siis saate. Päris efektiivse ja ajaloos hästituntud tapariista saate. Ja mis igasugu madinatesse puutub kristlaste seas siis seda müüti ei tasu puhuda, et kristlased ei tea tapmisest ja vallutamisest midagi. Viimati valati othralt verd siis kui tekkis luterlus ja milles kalolliklased midagi kuulda ei tahtnud ja seda ketserluseks pidasid. Kuidas see lause oligi: "Kes minevikku ei mäleta, sellel silm peast välja." Ei usu hästi, et usklikud ühe silmaga olla tahaks - nii, et lihtsam on mäletada ajalugu.
eva 9. september 2014 10:29
usk ei tulnud Eestisse tule ja mõõgaga. Jumala Armastuse Originaal tuli vaikselt , järjekindlalt läbi üksikute rändmunkade-misjonäride! läbi vastele talulastele tehtud kirikukoolide ! läbi trükitud esimese raamatu - Piibli !
P.S.
Sattusin CNL-ist kuulma Ukraina evangelisti , Slavic Ratchuk ’i , tunnistust tema noor-kristlase ajast , kuskil üle 20 a.tagasi , nõuka – ajal.
Ühe kõrge kommunisti laps põdes raskekujulis epilepsiat.Arstid ütlesid , et nad ei saa enam midagi teha selle 3-aastase poisi raviks ning soovitasid lapse koju viia. Öeldi ,et laps elab veel paar kuud .
Üks med.õde sosistas meeleheites emale ( kes oli Jumalavastane kommunist !) kõrva , et „ärge kaotage lootust , otsige mõni kristlane , las ta palvetab teie lapse tervise eest !“.Too ema sattuski juhuslikult Slavic’i juurde.Kutsus enda koju , lapse eest palvetama.Slavic ei teadnud,et olukord oli tõsine.Arvas ,et niisama ,haiglane lapsuke.Siiski ,igaks juhuks ,võttis kaasa veel ühe venna ,mille üle tal hiljem väga hea meel oli.
Kohale jõudes , nägi ta ,et magamistoas lamas voodil väike poiss , käed-jalad laiali , poolteadvuseta või magav ,ta ei saanudki aru. Seina ääres istus 28 inimest , kõik uskmatud kommunistid ,kes olid sugulased ning tulid vaatama ,kuidas Slavic selle poisi terveks teeb !
Slavic’ul olid ehmatusest jalad kanged.Peas oli kaks mõtet : „kui hea ,et ma venna kaasa võtsin ...Issand , ilmuta nüüd ennast , muidu need kommarid panevad mu veel vangi ka...“
Pole kerge palvetada sureva lapse ime-tervenemise eest ,erit veel kui pealtvaatajaks on grupp uskmatuid kommuniste !
Slavic koos vennaga põlvitasin voodi äärde , panid käed lapse peale ja hakkasin paluma.
Möödus tund.Ei midagi.Möödus teine tund.Slavic ja vend olid juba hirmu-higis...Möödus kolmas intensiivse palvetamise tund...Siis Slavic koges ,et nagu mingi õhuliikumine oli selja taga.Kuna tuba oli umbne ,siis ta arvas,et keegi tuli uksest ja sealt ka see hetkeline tuuletõmme.Ta vaatas selja taha ,et näha , kes tuli.
Aga uks oli kinni.Kuid kõik need 28 uskmatut olid nuttes põlvili maas ja palusid andeks oma Jumala-vastast elu.Nad kõik tulid päästmisele ilma et keegi inimene oleks neile evangeeliumi kuulutanudki ! See „õhuliikumine„ oli Püha Vaimu Isik , kes korraks end toas ilmutas.
Mõne hetke pärast tõusis ka see haige poiss voodist ja läks ema juurde : „Ma tahan süüa .“
Nüüd on poisist saanud täismees ja pereisa.Ta teenib Jumalat evangelistina.
MA 9. september 2014 12:46
eriti vaikselt 10. september 2014 01:08
kypsesid inimesed ka tuleriidal?

E.S. 9. september 2014 09:52
Soovitan kõigile, kes kriitiliselt suhtuvad, ise kohale tulla! Esiteks 3D koguduses võib leida väliselt nii mõndagi teistsugust, kui teistes, nö traditsioonilisetes kirikutes. Mitte, et ma teisi kogudusi kritiseerida sooviksin ja sisu, usk, on ikka sama, aga noortele on ehk tõesti lihtsam tulla 3D kogudusse. Minul olid 3 aastat tagasi ka suured eelarvamused (a la kirikus käivad ainult vanad ja elu hammasrataste vahele jäänud inimesed ja ega nad väga normaalsed ikka pole), aga nüüd on need eelarvamused rohkem kui kummutatud ja olen ise samasugune "usuhull", kes tahab teistega jagada seda head, mida olen leidnud. Tule ja proovi, kaotada pole midagi, leida on väga palju!
Mürka 9. september 2014 13:47
Miks usuhull jutumärkides on?
Ee... 9. september 2014 18:39
Sest see on väljend!?
mina 10. september 2014 01:09
ootan millal 5 d prillidega tulla saab
vend Johannes 9. september 2014 09:25
Ristirahvas ,eestirahvas, rõõmusta ! Hea,kui jumalasõna ka patupesasse jõuab.
ayeee 9. september 2014 09:24
Väga lahe! Saan öelda, et usk Jumalasse pole keelude ja käskude rada-vastupidi ma tunnen, et olen hoitud sellest juras, mis mind selles maailmas tegelikult lõhuks.. Props ja soovitan läbi hüpata! :)
to Õrnuke 9. september 2014 08:43
Aga kui reklaami tehakse ööklubis mingile teisele üritusele,ega see siis ei ole pähemäärimine eks? ;) Või siis igasugused muud kontserdid ja muu säärane....!!! Mulle tundub et sul lihtsalt isiklik pahameel kristlaste vastu.Kui keegi arvab et soovib,kas siis oma ärile,kontserdile jne... reklaami teha on see ju igati normaalne.Ela ise ja lase teistel ka elada!!! ;) Kõike kaunist!
kutsuge 10. september 2014 01:10
õed sõrajalad ka laulma need ka usklikud ju
taarauskne ateist 9. september 2014 08:39
Mina sooviks, et inglid tuuakse hoopis ööklubidesse, sellised ilusad õhkõrnad, suurte tiibadega. Milleks mulle need ahistavad-piirepanevad uskumused!? Me eestlased oleme maausku ja usume iseendasse kui jumalasse, ei ole vaja teisi jumalaid meie kõrvale. kogu usk, vägi ja pääsemine on ainult meie endi käes ja ENDASSE peame uskuma.... ükskord me võidame niikuinii:))
kyll 10. september 2014 01:10
odin ja taara avitavad
Jah 9. september 2014 08:35
Kuulge, teil on ainult esmamulje, aga kas te olete üldse ise vaadanud/näinud mida kristlasnoored teevad? Vaevalt. Aga igastahes, kes iganes soovib vaatama tulla, mis seal toimub, siis kell 14.00 hakkab teenistus :)
Jah 9. september 2014 08:35
Kuulge, teil on ainult esmamulje, aga kas te olete üldse ise vaadanud/näinud mida kristlasnoored teevad? Vaevalt. Aga igastahes, kes iganes soovib vaatama tulla, mis seal toimub, siis kell 14.00 hakkab teenistus :)
9. september 2014 08:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
eva 9. september 2014 09:56
just,elamegi ise ja kutsume teisi vaatama, kuidas meil HÄSTI läheb ! hea õrnuke , ärritud asjatult ! :)
Pähemäärija 9. september 2014 10:15
Õrnuke, las ma seletan sulle veidi. Me ei te reklaami, et oma usku Sulle või teistele pähe määrida või jõuga peale suruda. Asi jõudis meediasse meie tedamata kui aus olla. Me oleme seal, kus on inimesed.. Me tahame olla olemas kõigile, kes muutuda tahavad või Jeesust armastavad.
Hetkel tundub, et oled igasuguse usu vastu miskipärast. Tahan öelda Sulle, et sul on kristlastest valearusaam. Raamatut ei hinnata kaante järgi - mõtle selle peale, sina hindad usku meedia kaante põhjal.

raivo 9. september 2014 08:17
lähed ööklubisse tibisid lantima aga saad kaasa jeesuse.normaalne.
eva 9. september 2014 09:57
why not !? ...väike vaheldus peab ka olema ! :)))))))))
123er 9. september 2014 08:15
Asi on lihtsalt meediasse jõudmisest kaugel. Eesti ühiskond vajab tugevat usualust. Usk, Jeesusele järgnemine on täiesti kahepalgeline kui seda teha mulli sees, ilustatult ja ainult kiriku seinte vahel. Eestis on tervest populatsioonist 1%kristlasi. Keegi, kuskil, kuidagi, mingil viisi peab midagi tegema. Ilmselgelt ühiskonnas olevate probleemide lahendajaks ei ole narkootikumid, alkohol ega enesetapp, me, eestlased järjepidevalt juba aastaid proovime, aga läheb ainult hullemaks. Miks siis mitte Jeesust proovida? Kaotada pole midagi. Eestis kristlasi ei tapeta. Seega järgmine pühapäev klubisse Jeestust katsetama!
Tartu 9. september 2014 08:15
Kui vajutada - el, siis ootaks ka põhjendust. Hetkel tundub, et lihtsalt inimestele ei meeldi, mis ma ütlesin.
Huvitav 9. september 2014 08:06
Selleks, et meediasse saada, pead sa tegema midagi, mida keegi teine ei tee. Ööklubi peosaal ikka üsna piire ületav selles osas
Tartu 9. september 2014 07:52
Tartus on erinevad kogudused rentinud Atlantise ruume. Täpsemalt muidugi atlantise konverentsiruume, ööklubi on seegi, seega mis siin nüüd uut oli?
Aga palju edu 3D-le ja tore, et ka ajakirjandus kajastab, aga korraga võiks ju ära mainida ka teisi kogudusi, mis just oma haru on Tallinnas avanud/avamas.
Samas kui on mõeldud, et esmakordselt toimub teenistus samades ruumides, kui just see pidutsemisosa, siis vabandan.
Mirjam 9. september 2014 07:40
Väga tubli töö! Ja veel enam, keegi avaldab artikli ka! Suur töö tehtud, veel suurem alles ees! Jeesus on hea!
jaan 9. september 2014 09:30
eks seleta lahti, ajad vaid udujuttu
eva 9. september 2014 10:03
hea , jaan ! ehk see seletab veidi ?...vt. ,kuidas Jeesus reaalselt kogetav oli :
Eesti k. info Oleviste 70.-ndate ärkamisaja kohta :
https://www.youtube.com/watch?v=FAVZe86zqm4
https://www.youtube.com/watch?v=R8E_XES9dLY
9. september 2014 07:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
eva 9. september 2014 10:06
kõige suuremad usklikud on ateistid..nemad usuvad iseendasse...nende Ego on neile jumalaks ! :)
uhke ateist 10. september 2014 15:28
iseendasse uskumine ja egoism on kaks eri asja. kes see ütleski, et aita end ise ja siis aitab sind ka jumal? kui endasse ei usu, siis tekivadki probleemid, mida muuga lahendada pole kui usuhulluse või alkoholismiga; ühed meelemürgid mõlemad. vabandust kui kedagi solvasin, poen sõnavabaduse taha peitu. isiklikud kokkupuuted sügavalt usklike inimestega on alati olnud negatiivsed, konkreetsest religioonist sõltumata.
apostel 9. september 2014 07:32
"Me usume, et Jeesus peaks olema klubides sama kättesaadav kui kirikutes."
Miks mitte ka stripiklubides ja bordellides? Arenguruumi on.
eva 9. september 2014 10:08
... kui me sinna läheme, siis Sul " apostel " oleks hea süüdistada,et kristlased on roppusi hakanud armastama / tegema !?...lihtne Watson ! :)))))))))))))))

Tallinlane 9. september 2014 07:29
Ma armastan seda kogudust! Konkreetne, lihtne sõnum arusaadavas keeles ja kõik on oodatud täpselt sellisena nagu nad on - tule nagu oled!
Olivia 9. september 2014 12:10
Sa laulad siin tallinlane kellegi teise refrääni. Sellised vekslid nagu sul siin üleval, pannakse reeglina oma nime alt.
et 10. september 2014 01:14
tule kasvõi alasti kui tahad?
Huvitav 9. september 2014 07:17
Pole paha, läheksin isegi