Maailm

ELi värsked sanktsioonid on suunatud Vene naftahiidude vastu

BNS, 8. september 2014 18:41

5 KOMMENTAARI

j
JUSS/ 9. september 2014 08:16
Kui sanktsioonide põhjenduseks on asjaolu, et riigi osalus neis hiidfirmades on üle 50%, siis see viga on kergesti parandatav. Riik võib näiteks oma osakud eraisikutele müüa, kas või võieiva hinna, mõne rubla eest. Näiteks pool Puutinile, veerand Medvedjavile ja ülejäänu mõnedele väiksematele tegelinskitele. Olekski riigi osalus neis firmades lõpetatud ja sanktsioonide ettekääne läbi. Ja lääne rrahakraanid taas lahti.
J
:/ 9. september 2014 08:38
Jutt tark muidugi aga on üks aga..nimelt on Venemaal keelatud tegelda riigifirmades duumasaadikutel, mis siis presidendist,peaministrist ja teistest ministritest rääkimata. Selle seaduse võttis Venemaa aasta tagasi vastu korruptsiooni ohjeldamiseks.
t
to 08:38/ 9. september 2014 10:03
Juriidiliselt loeb ikka otseslt kirjapandu, mitte mingi tuletatud mõte. Kui presidenti ning peaministreit pole otseselt nimetatud, ju siis ikkagi võib. Põhimõttel, et mis pole keelatud, see on järelikult lubatud.
Pealegi, kes keelaks kasutada variiskut, mingit tundmatut jotat Ivanovi? Kes ära osaluse ära ostaks ja kes kohemaid edasi müüks. Sellele, kellele vaja. Siis see firma ju poleks enam riigifirma! Ikka erainvestorite, ka jota Ivanovi oma.
Teiseks, mõningate seaduste muutmine või vastuvõtmine läheb Venemaal teatavasti kiirkorras, üksmeelselt hääletades. Meenutagem Krmmia seonduvat.
K
-/ 9. september 2014 07:16
Kannatajaks jäävad Euroopa Liidu elanikud, USA irvitab pihku. Venemaa tuleb toime nagunii. Sisuliselt käib ju sõda, majandussõda.-
i
irw/ 8. september 2014 21:51
Pole faxi kätte saanud ?! :) Osad vist elavad veel kiviajas :)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee