Eesti uudised

Uudist täiendatud!

Aivar Riisalu hülgas Keskerakonna ja liitus IRL-iga (65)

Toimetas Kristin Aasma, 8. september 2014, 10:15
Aivar Riisalu (vasakult teine) IRL-i ridades.Foto: Kaia Iva Facebooki konto
Aivar Riisalu on tänasest IRL-i liige, teatas Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) riigikogu fraktsiooni esimees Kaia Iva oma Facebooki lehel. 

"Tänasest on IRLi erakonna ja fraktsiooni liige väga isamaaline mees - Aivar Riisalu," kirjutas Kaia Iva.

 

Riisalu kuulus Keskerakonda 1996. aastast, 2011. aastal valiti ta Harju- ja Raplamaalt riigikogu liikmeks.

Samal teemal

Riigikogu liige Aivar Riisalu astus erakonna Isamaa ja Res Publica Liit liikmeks ja kandideerib kevadel toimuvatel riigikogu valimistel IRLi nimekirjas, teatas ka Riisalu uus erakond.

"Aktiivses poliitikas jätkan alates tänasest IRL-i ridades. Otsustasin liituda IRL-iga, kuna näen seal enda jaoks paremaid võimalusi panustada Eesti riigi arengusse," ütles Riisalu.

Riisalu sõnul on talle oluline, et IRL on erakond, mis ei tee kompromisse Eesti julgeoleku arvelt. "Eesti riigikaitse ei saa olla poliitpopulismi objekt. Peame hea seisma selle eest, et säiliksid riigikaitse kolm tugisammast: professionaalne armee, ajateenistus ning kaitseliit. Igasugused läbimõtlemata katsed seda kõigutada, nagu on ajateenistuse asendamine palgaarmeega, õõnestavad Eesti julgeolekut," rääkis Riisalu.

Riisalu lisas, et julgeolekuküsimuste kõrval on tal soovi aktiivselt tegeleda ka majanduspoliitikaga.

Riisalu hinnangul on IRL toonud maksudebatti uut hingamist. "IRLi Idee kaotada alla 500 euro teenivatel inimestel tulumaks lööks kahte kärbest ühe hoobiga: kõrged tööjõumaksud ja madalad palgad. Väheneb tööjõu maksukoormus ja kasvavad inimeste sissetulekud kedagi täiendavalt maksustamata," rääkis Riisalu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee