Eesti uudised

Pihkva oblastivalitsus Interfaxi vahendusel: Pihkvas tabati Eesti kodanik amfetamiiniga (5)

Õhtuleht.ee, 5. september 2014, 17:03
Pihkva linnas.Foto: Igor Taro
Pihkva oblasti siseasjadevalitsuse pressiteenistuse teatel leidsid ja konfiskeerisid politseitöötajad Pihkvas Eesti kodanikult 4,83 grammi amfetamiini, vahendab Interfax.

"36-aastane mees oli oblastikeskuses Novatorovi tänaval garaažis. Kinnipeetu sõnul oli ta Pihkvasse sugulastele külla sõitnud. Baltlane selgitas, et narkootikumi hoidis ta isiklikuks kasutamiseks," kirjutab Interfax. "Fakti kontrollitakse."

Samal teemal

Kapost öeldi Õhtulehele, et pole põhjust arvata nagu oleks see juhtum ja kapo töötaja röövimine seotud.

Interfax avaldas Pihkva oblastivalitsuse teadaande seoses Eesti Kaitsepolitseameti töötaja kinnivõtmisega täna hommikul kell üheksa Luhamaa piiripunkti läheduses, tema Venemaale toimetamisega ning Venemaa saadiku Eestis Juri Merzljakovi kutsumisega Eesti Välisministeeriumisse.

Kaitsepolitseiameti teatel võtsid 5. septembril kella 9 ajal Eesti Vabariigi territooriumil Luhamaa piiripunkti läheduses Venemaalt tulnud tundmatud isikud teenistuskohuseid täitnud kaitsepolitsei ametnikult vabaduse ja viisid ta füüsilist jõudu kasutades ja relva ähvardusel üle piiri. Kaitsepolitseiametniku asukoht pole kapole teada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee