Eesti uudised

Narvakas Obama visiidist: parem oleks tulnud Putin!

Arvo Uustalu, 4. september 2014 07:00

122 KOMMENTAARI

o
ott/ 5. september 2014 10:55
Vanad panid täitsa kümmnesse, eestil pole ammu iseseisvust, kui siis juttumärkides.
Kah UMMAMUUDU / 5. september 2014 07:01
Nagu Jaak Alliku mõtted. ( NSVL pole meile halba teinud, kuid USA ......... ??? ).
Millal küll meie esikommunistid küll sõna võtma hakkavad ? Marju vaikib, Edgar samut. Ootava ülemustelt juhtnööre, kuid nad on ka veidi segaduses.
m
Mats/ 5. september 2014 06:03
Ikka kole küll on lugeda. Osa jääb kindlasti puudukiku hariduse ja osa selle taha, et tuleb rohkem riigikeelt ja haridust Ida- Eestisse viia!
f
fgw/ 4. september 2014 21:29
Kas Õhtulehe ajakirjanik küsitles meelega selliseid, noh, peast väheke lihtsaid inimesi, et sellist teksti kokku saada? :D
t
to fgw/ 6. september 2014 15:53
Ja kust need Narvakad peaksid peade lihtsusest lahti saama kui nad keelt ei mõista ja uudiseid vaid Venemaa kanalitelt kuulevad.
n
njah/ 4. september 2014 20:29
"Mihhail on seda meelt, et Teise maailmasõja ajal Venemaa vabastas Eesti.
"Venelased hoolivad ka teistest rahvastest. Võinuksime ju Eesti sakslaste kätte jätta, aga tulime appi," räägib ta."
Ahah, ma ei teadnudki, et Eesti Vabariiki pidi 1940a sakslaste käest vabastama, kuna sakslasi siin ju polnud. Iga kord kui ma seda küsimust mõne venelaste käest küsin, siis on nagu suu vett täis, ei osata midagi öelda.
p
PUTIN ON NII HEA/ 4. september 2014 19:25
d
ddd/ 4. september 2014 21:49
Minagi ootan putinit Eestisse pärast kohut urovanglasse, herman simmi naaberkongi.
p
pärnakas/ 4. september 2014 19:20
naša Narva !!
jõppige jeesti kjeel jära--.....
o
Oh jummel.../ 4. september 2014 18:45
Nemad ja vabastajad ? Kui need Putini kummardajad poleks oma jalga siia Eesti maapinnale tõstnud. Poleks meil vaja ka seda Putini jama kuulda.(Ja ei kuuluks me ka NATO-sse) Ise venelased on kõik meid nii kaugele ajanud. Keegi pole kunagi neid siia appi palunud. Kas nad ise ei saa sellest aru kui lollid nad on ? Et kuskil mõni kruvi logiseb ? Ja see omade kaitsmise jutt on hülge möla ! Poleks teiesuguseid riikide vallutajaid. Poleks ka vaja siin kasutada sõna OMAD ! Oma on sul kuskil seal all enda küljes. Mine üle piiri ja oled kaitstud! Omade juures!

k
Kes keelab/ 4. september 2014 17:54
Mina käin küll tihti oma isal külas.Kes keelab teil sinna külla minna.Teie külaskäik tuleb odavam,kui Putinil siia sõitmine.Teie ei vaja turvasid ju.
l
Lada/ 4. september 2014 15:48
d
deb......d/ 4. september 2014 14:58
e
eestlane/ 4. september 2014 14:54
käisin nsvliidu aegu vene sõjaväes ja 2-he aasta jooksul reisisin pea pool Venemaad läbi.Ja mind kui eestlast põlis venelased austasid.Kui küsisin nende käest,et miks ei tule venelased tagasi Eestimaalt siis vastati mulle,et kes neid siia kodumaa reetureid ootab nad ju läksid hea elu otsima ja hülgasid oma kodumaa.Põlis venelased ei taha neid reetureid tagasi,sestap nad ei julgegi tagasi minna ja tõstavad siin oma häält.Eesti venku on venku ja selleks ta ka jääb,ta ju ei saa mitte millestki aru,arvab,et kõik on našša.Pölis venelane on veitse targem
m
maamiis/ 4. september 2014 22:28
arvasin ka enne nii ,aga see paistab ikka müüt olema ,kui vaadata mis seal praegu toimub.Puutini toetus pea 90% ju ja enamus neist toetab seda mis toimub Ukrainas.!
e
Ei ole/ 4. september 2014 14:48
Mõtet vaielda.Selle peale jääb vaid öelda-loll vene inimene. Ainus,mis teha oskab ,on endale vastu rindu taguda ja hõisata-maja rodina i velikii Putin. Sealt,kus venelane läbi käib,pole muud kui suur s...tarada taga. Ainus,mis neil on,on hõbekõri.
m
mulk/ 4. september 2014 14:33
to see: ära loo illusioone, et venekeeelne kanal midagi muudaks, venelast see ei huvita ja ta ei usu seda mida ütleb eestlane vene keeles, tema jaoks on vene kanalite uudistes ülim tõde, ja eestlase jutt, olgugi et vene keeles, ei maksa talle mitte midagi. See oleks sama mõttetu nagu kõik totakad plakatid integratsiooni kohta, mida on riputatud bussipeatustesse. Asjatu raha raiskamine!
m
mulk/ 4. september 2014 14:24
to !: oled ikka tõeline saabas, ilmselgelt reformikast kisakõri, Ansipi tallalakkuja. Taolisi tegelasi oli kunagi eesti filmis "Siin me oleme", kus ikka ja jälle kõlas:"Me oleme Tallinnast, meie maksame" Joomisest ära targuta, olen kindel,et jood minust rohkem, sest ma ei joo üleüldse. Padujoomist näeme rohkem Tallinna vanalinna kõrtsides krimmi saadetes, kus joodikud ei lase normaalsetel inimestel öisel ajal magada. Mis puutub televisiooni, jään enda arvamuse juurde ja vanaasta õhtul eelistan ikka pöraaselt lõbusaid ja naljaküllaseid vene kanaleid, kui uimaseid ja igavaid eesti omasid.

s
See/ 4. september 2014 14:22
näitab, kui hädasti on Eestis vaja oma vene keelset telekanalit. Ehk siis saaksid Narva ja Lasnamäe muukeelsed kodanikud natuke tasakaalustatuma pildi nii Eestis, euroopas kui ka kogu maailmas toimuvast.
n
nimi/ 4. september 2014 17:29
savisaar tegi ju venelastele TTV! kas see on muki kaka või?????
v
veel parem oleks/ 4. september 2014 14:17
kui narvakas läheks putini juurde
t
Tartu penskar/ 4. september 2014 13:54
VARA! Mina tahaksin enne mulla alla saada!
s
segaduses/ 4. september 2014 13:50
OMG miks nad veel siin on???
k
Kas keegi/ 4. september 2014 13:11
palus neid kysitleda? Miks omal ajal kui maksti isegi ilma rahata saadud korter kinni - miks ei läinud siis minema. Ja on suur vahe Noukogude Liidul ja Venemaal.
r
R./ 4. september 2014 13:08
Jumal küll, kui ajupestud on meie kohalik rahvusvähemus.
n
no nii/ 4. september 2014 13:02
Olen sündinud Venemaal, eesti külas. Kodune keel oli nii eesti kui ka vene. Poleks iial uskunud, et tuleb aeg, kui hakkan venekeelt vihkama, nüüd on see käes.
t
Teadusemees/ 4. september 2014 13:00
Kiiremas korras tuleks Narva kanti ehitada hullumaja ja 99% narva elanikest sinna sundravile saata.
l
5. september 2014 11:23
lihtsam oleks nad venemaale tagasi saata kui hakata nende jaoks seevaldeid narva ehitama.

u
4. september 2014 12:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
m
Mnjah/ 4. september 2014 16:03
aga miks nad peaksid?
Mida neil Euroopas vallutada oleks?
Äri saab ajada, turistid saavad käia.. Mõned jäävad Euroopasse elama. Reeglid on samad siin ja seal, mõtteviis on sarnane siin ja seal. Suhted on kah alati enam-vähem sõbralikud ja vahel nagistamist sekka.
Ei mingit vallutushuvi. Milleks?
Poleks miskitpidi kasulik.
Venemaa on iseasi. Seal usutakse senini, et oleks Soome vallutatud, elataks Venemaal nagu Soomes.
Reaalselt olnuks muidugi vastupidi.
m
MIDA / 4. september 2014 12:41
Ma olen ainult 155cm lühike naisterahvas aga kurat jõudu on küll nii palju, et sellele Vitjale puuga pähe panna. No niiiiii närvi ajab see venelaste kaagutamine siin Eestis. Mingu ära, kui neil siin nii halb on. Iga päevaga sallin ma neid venkusid aina vähem, ja nad on selle ise põhjustanud! Mul on venelaste seas sõpru, aga nemad hindavad ja austavad meie riiki ja mina austan neid selle eest. Igast Narva sibula rämpsu ma ei austa ja ei hakka ka seda tegema.
k
krissu/ 4. september 2014 12:39
Selliste "tarkpeadega" pole mõtet isegi mitte vaielda ja ennast üles kütta. Tark inimene lollile nii kui nii midagi selgeks teha ei suuda, ajaraisk..
n
No aga kes/ 4. september 2014 12:37
Kes keelab teil ise Putinile külla minna ja sinna jäädagi.
m
mart/ 4. september 2014 12:32
Kellele siin Eestis ei meeldi elada, mingu aga sinna kus on neil parem, skatertju doroga!
d
doh/ 4. september 2014 12:26
Venemaa vabastas Eesti? Huvitav, kas suure Venemaa armastajad teavad ka neid asjaolusid, kui palju sõja ajal venemaa enda kodanike hävitas? Ja tõesti - kui soov on siin Putinit näha siis neil, kes seda soovivad, võivad ju minna ka teda ise vaatama. Võib kaua aega minna kui siin oodata. PS! Me ei karda Putinit :)
a
ab/ 4. september 2014 12:20
vene lihtinime on alati pööratav/väänatav olnud, eriti info osas, siin pole midagi teha. Vaid vähesed siinsed venekeelsed vaatavad muid kanaleid peale kremli, paljudel pole eestikeelseidki. Lugege eesti meedia venekeelseid kommentaare, paneb ikka mõtlema, kaua veel? Venes kustutatakse sellised kohemaid. Kommentaaride sisu põhjal võib küll öelda, et ussi soojendame külje all!
a
Aix/ 4. september 2014 12:19
Vat ei saa aru nendest Vene rahvusest inimestest....neid ju ei hoia keegi vägisi Eestis kinni,võtku oma sibulavõrgud asjadega ja padavai Venemaa poole.Propaganda on neid venkusi nii tümitanud,et nad ei saa,ega tahagi saada aru Putini tegudest vaid õigustavad teda...Soovitus:Kellel halb,võtke oma kompsud ja pere kah kaasa ja sõitke kodumaale,tegu pole 1000-e kilomeetritega,et poleks raha lennata!

k
Kati/ 4. september 2014 12:14
Aga pilet pihku ja tagasi Venemaale. Kui elad teises riigis, siis austa ka seda. Kui ei meeldi, mine minema.
o
oijahhh/ 4. september 2014 12:13
Ega mina ei avena kedagi kui ma soovitan iniemstele, et kui sulle siin on kõik paha, mine siis sinna kus sul oleks hea nagu räägid... Mul töö juures puhketoas ka telekas aga enamus on venekeelsed ja venemeelsed tööl ja hommikul juba pannakse see telekas üürgama, see lõugab ka siis kui kedagi puhketoas pole ja iga moment kes tuppaa stub kuuleb rossia poliitikat, pidev undamine aga eestlasi on paar kolm tööl ja ma ikka apnen telekat kinni aga kohe tuleb keegi ja paneb selle jälle üürgama, isegi oma sööki ei saa seal süüa, pdiev vene propaganda. Ülemus ei tee mdiagi. Kes kannatab, mian ja teised kannatame.
a
arvamus/ 4. september 2014 12:09
Inimene läheb ikka oma jumalale lähemale! Ei mõista, miks teie oma jumalale lähemale ei lähe, minge ise putinile lähemale, mis te siin kapitalistide ja ameeriklaste hulgas passite, ei saa aru. Kui minul oleks paha elada, ma läheksin kohe sinna kus mul oleks hea elada. ma ei piinaks ennast.
k
Kui ei saa midagi aru ?../ 4. september 2014 12:06
Ärme raiska aega Narvaga! Lasnamäel juba ei saada aru,mis toimub.?! Las käivad venelastele väljamõeldud pronkskalmistu osas klenskilastele (kinni makstud ) loenguid kuulamas.Lätis on kordades raskem ! ( Vene inteligents lahkub juba ammu venemaalt! näit. Ülikool venemaalt Calgary!)
m
maar/ 4. september 2014 12:06
Mingu need venelased ise venemaale ja külastagu enda rôvedat terroristi ise, neil sama lühike maa.. sinna minemiseks. kui nad seda putinit nii väga ootavad. ja miks yldse siin eestimaal elavad ja eesti inimesi terroriseerivad enda tahtmistega. lihtne ja loogiline, meie eestlased ei poolda putini sugust rôvedikku, aga need kes pooldavad siis mingugi venemaale aga eesti jätku mängust välja.
a
AB/ 4. september 2014 12:05
Ja kjaibjel vjõiks olla rjubla ja mjeie pjosisid vjõiks tjina kjirstus jukrainjast jeestisse kjangelastjena sõitma.
m
Marks/ 4. september 2014 12:00
Oeh, vaesed harimatud matsid on need intervjueeritud ikka... Ma saan aru need kaks vanameest...7 klassi haridust jne...aga noored ajavad ka sellist iba. Ulme. Venemaa propaganda on ikka omaette teema.
r
Ran/ 4. september 2014 11:47
Need kaks meenutavad sarjast Naabriplika bussijaamas istuvaid tegelasi :) Nii loll on tõesti raske olla ja imestan kuidas härra seitsmendasse klassi jõudis?

j
jaak/ 4. september 2014 11:40
haiged inimesed, minge ära Putini "paradiisi"
s
süfiliitik Dmitri Linter/ 4. september 2014 11:22
Ameerikat raisad vihkavad aga tähtsamad tehingud ja hinnad näidatakse Venemaal millegipärast dollarites!
a
Aix/ 4. september 2014 12:25
Kuna juhtisin Venemaal 1992 Saksamaa projekti:Vene väed välja Saksamaalt ja Balti riikides,siis tean seda teemat,nimelt,kui nähti USA dollarit,siis silmad võtsod ka dollari märgu kuju...
m
marru/ 4. september 2014 11:18
Miks nad siis Venemaal ei ela, kui neile Venemaa nii meeldib ?
v
4. september 2014 10:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
4. september 2014 11:14
Kuule Vitja, selliseid asju võid sa oma märgades unenägudes näha. Ma ei saa aru mida sa vahid siin maal, Venemaa on suur ja lai, küll seal endale koha leiad, miks tahad seda väikest Eestit veel väikemaks teha? Mida kuradit on vaja koguaeg anastada.
k
Kalle (53)/ 4. september 2014 12:47
Vitja teeb ju nalja. Ta teab väga hästi, et Narva ja selle ümbrus on põline soome-ugri ala, et esimese linnuse ehitasid sinna omaaegsed muinaseestlased (ja sinnakanti XIII sajandi keskel taanlased), et venelased panid sellele piirkonnale käpa peale alles Põhjasõja käigus ja et peale 2.MS asutasid punavõimud Narva sovjettidest migrantidega, kusjuures põlisnarvakatele ei antud võimalust koju tagasi tulla. Nii et selline must huumor Vitjalt.
Ja võib-olla mitte Vitja, vaid hoopis Vambola või Manivald?
v
Vanja/ 4. september 2014 12:38
Venelased on veevalaja rahvas. Lahke ja hea, hea, hea. Jälgige oma sõpru veevalajaid. Nad on samuti head, head, head. Ja sõbralikud, sõbralikud, sõbralikud.
o
oi jee/ 4. september 2014 11:29
Vitja. Mul on ainult sulle 1 küsimus. Seleta mulle ära see asi lõpuks, nii piinab ja vaevab.
Oled sa masohist või mis asi. Elad maal mida vihkad, miks sa ennast piinad? Inimesel on ainult 1 elu. Äkki seda elu tuleks elada nii hästi kui oskad ja seal kus on sinu süda, meel ja hing. Eestis see ilmselgelt ei ole.
Ja lihtsalt teadmiseks, et SINU oma pole ei Eestis mitte midagi, ilmselt oled paljas nagu püksinööp.Kuid sinu oma pole ka ilmselt Venemaal mitte midagi.
Venelaste hulgas on kindlasti väga rikkaid , toredaid ja asiseid inimesi, keda isegi tunnen, kuid kahjuks silma tahavad paista ja endast suurt numbrit teha, just need topakamad.
j
Jaan/ 4. september 2014 11:56
Vitja vaata esimese Eesti kaarti ja räägi uuesti.
a
Aix/ 4. september 2014 12:31
Sa Vitja ajad sellist lolli juttu,et siga kah ei näki!Käi ikka mõned klassid rohkem koolis kui 3 klassi ja seegi vennaga pooleks!Tas tahad öelda,et Kandalakša on ka endine Venemaa osa?...see oli vanasti Kantalahti ja kuulus Soomele nagu suurem osa anekteeritud Karjala Soomest!Kui elad Eestimaal,siis ole ka eesti meelne-keelne,ära aja sellist jura.Teada ajaloost,et Stalin alustas Talvesõja,et ta alustas ka Teise Maailmasõja...et tahtis isegi Rootsit omale,kuid pettis Adolf Hitleriga tehtud lepingut,Stalin tahtis omastada vaikselt Rumeeniat,seal ju naftat ja siis saigi Hitler aru,et Suur Venemaa tahab omi valdusi laiendada,sellest puhkeski Teine Maailmasõda!
m
MMM/ 4. september 2014 10:57
Eks see Mihhail ju räägib seda,mida näeb ja kuuleb vene kanalite kaudu,Propagandal on enneolematu jõud ja paistab et mihhail on just see mees,kellele meeldib putin ja putinism.Ta ütles,et venemaa vabastas Eesti saklaste käest ja tunneb uhkust selle üle.Ma arvan,et kui sakslased oleksid saanud võitu,siis oleksime meie praegu saksamaa.Ennem elaksime nende koosseisus kui 60 aastat venelaste võimu haardes.Mihhailile võik soovitada,kui ta nii väga armastab venemaad,putinit,siis mida ta siin veel teeb??Narvast ei ole eriti venemaa kaugel,hakaku minema ja võtku endaga kaasa kõik need,kes toetavad putinismi!!!!!
p
paraku/ 4. september 2014 10:55
k
Krt./ 4. september 2014 10:52
Mis on sul häda siin elada...Putinit tahab näha!? Kebi Venemaale elama ja kummarda teda ette ja taha. Ma ei mõista neid venelasi, kes siin ei ole rahul aga Venemaale ka ei lähe, sinna suurde Paradiisi!
k
kui/ 4. september 2014 14:23
Sa Obamat tahad väga näha kebi USA-sse elama ja vaata ja kummarda teda seal. Eesti las jääda Eestiks mitte USA tagahooviks.

k
Kodanik/ 4. september 2014 10:21
Aga milles küsimus???? Lihtne ja loogiline valem on sulle soovitada. Kui mujal on parem, kui siin siis võta oma kolm asja ja lase jalga, mida sa enam siin vahid ja seletad. See, et sa Vene meediast iga päev ajuloputust saad ei ole keegi muu süüdi, kui sina ise ja sinu enda väike silmaring. Aga ma arvan, et pargipingil päevi mööda saates ei saagi see suurem olla.
a
4. september 2014 10:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
tuli meelde/ 4. september 2014 10:18
selline ütlemine on olemas, et "Kui Muhhamed ei lähe mäe juurde, siis mägi tuleb Muhhamedi juurde" Eks nad siis ootavad ja loodavad, et ikka minu soovil havi käsul, olgu Putler varsti siin...ja jälle ootavad :D
a
Alma/ 4. september 2014 10:06
Keegi ju ei palu sel penskaril eestis elada kui ei meeldi.Peaks hoopis tänulik olema,et siin saab rahus elada ja eestist saadud pensioni vastu võtta.Kuidas siis see talle meeltmööda pole,et eesti raha saada.
v
4. september 2014 10:05
venelane koik on oige! ei meeldi mingu venemaale aga neid seal sama moodi keegi ei oota.
l
Linnuke/ 4. september 2014 10:03
Võta oma Putin ja mine arene temaga koos kusagilt Siberis.
j
ja seda kuskil taburetil seina ääres./ 4. september 2014 09:58
No see on selge et teda te ootate ja et see siin kerepeale annaks., mitte puutinlastele.
v
Vot/ 4. september 2014 09:46
siit leiabki rida põhjuseid, miks enamikele eestlastele sibulad ei meeldi.
ü
4. september 2014 09:42
Üks penskat pingil sümboliseerib tervet venelaste kogukonda Eestis. Tublid, jeestlased!

m
Masendav/ 4. september 2014 09:41
Täiesti masendav on venelaste niivõrd lolli juttu lugeda, vanad on nagunii ajupestud suure putini poolt aga nooremad...endiselt riik riigis, kahju!
s
sass/ 4. september 2014 09:35
See on Eeti Wabariik ja siin kehtivad teatud seadused.Kui ei taha lugupidada meie seadustest ja austada meie maad siis kobigu sinna sibulte maale ja kummardagu oma lilli-putinit seal!!!!!
a
am/ 4. september 2014 09:34
Aga täpselt sama on ka siinsete venelaste kohta.Naisel on töö juures kolm vene töölist,kes räägivad hästi eesti keelt,aga kõik on putini pooldajad.tuttaval haiglas täpselt sama lugu.Nad võivad ükskõik kus koha peal maailmas elada,aga kui sa oled sündinud venelaseks,siis oled seda elu lõpuni.See ei ole ravitav.
k
Kris/ 4. september 2014 09:31
Vene propagandal lastakse Eestis liiga vabalt mõllata, samas selle keelamine rõhub jälle vähemus rahvust. Igat pidi nii vilets seis, kui olla saab. Vastu kaaluks oleks pidanud juba ammmmuuuu tegema omad vene kanalid, mida kohalikud saaksid jälgida. Selge on see, et vähem rahvuslik pomm on meie pea kohal koguaeg olnud, iseasi mida suudavad meie poliitikud ära teha, et see ei löhkeks.
u
Unknown/ 4. september 2014 09:31
Sibulad jäävad sibulateks! Kust urruaugust sellised üles kaevati?
r
Ragnar/ 4. september 2014 09:22
Kui teile ei meeldi Eestis elada siis minge Venemaale tagasi ja olge seal, mitte ärge vinguge ja virisege. Eestlased on rahul ja õnnelikud, et Obama käis Eestis ja et Eesti on iseseisev ning vabariik aga mitte selline nagu seda on Venemaa, kus Putin on A ja O. Kuradi Venelased Eestis tõmmake uttu ja minge Venemaale tagasi!
h
4. september 2014 09:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Sa vist ei saanud aru/ 4. september 2014 09:51
et kui sa neid ära ajama hakkad, ongi Putinil hea põhjus siia sisse marssida.
t
Teil endal on arusaamisega raskusi/ 4. september 2014 11:17
Olukorrad on muutunud. Kui puutin nüüd sisse tulema hakkab, on Nato tal kohe turjas ja veab Haagi kohtu ette
j
Juku/ 4. september 2014 09:17
Sööda hunti kaua tahes,tema vaatab ikka metsa poole...

v
Väga imelik/ 4. september 2014 09:02
Nende Venemaal elanutega ja mujale kolinutega on mingi kummaline lugu. Töötan kollektiivis, kus kõik mu töökaaslased on soomlased aga on ka 1 nö.ingerlane. No hingelt on ta venelane, nii ta siin koguaeg mulle seletab. Meil oli siin mingi aeg mingi väike konflikt teemal, et kumma maa ajalugu on olnud tõepärasem nõuka ajal, et kas Eesti või Vene oma, noh ta vihastas minu peale täiega, kui ma avaldasin ta faktidena esitatud asjade peale arvamust, et need nüüd küll tõsi pole.
Viimasel ajal on ta väga ärevil olnud ja eile hommikune pilklik küsimus oli, et "Olete te eestlased nüüd sigaõnnelikud, kui Obama tuli teid päästma ja kaitsma, et on nüüd tugev tunne ja olete uhked ?"
Ta on teinud selgeks, et venelaste tegemised Ukrainas on väga hea asi.
Inimene on elanud Soomes 26 aastat ja on täiesti ajupestud tegelane senini. Ta teatab uudiste peale lihtsalt, et vaatab ainult vene kanaleid, sest ainult sealt tuleb tõde. Soomlased valetavad ja kõik muud ka.Tema usub ainult Putlerit.
Soome kollegid siin imestavad ja minestavad meie jutuajamiste peale. üks ütleski, et oleks palju parem, kui ta ehk Venemaale tagasi koliks, sest hing nõuab.
l
l4l/ 4. september 2014 09:07
sellisele lollile ei aita kiljotiin ka, ikka väriseb edasi
a
Andres/ 4. september 2014 08:50
Poliitikud ja ajakirjandus - palun tegelege eesti venekeelse elanikkonnaga. Ärge jätke neid venemeelse meedia mõju alla.
j
jama/ 4. september 2014 09:24
MIS mõte sellel on?
nad usuvad seda,mida nad tahavad uskuda.probleem pole selles,et need kullakallid musikesed on täiesti tähelepanuta jäetud,vaid selles,et nad elavad pead-südant-ja hingepidi venemaal,Eesti jaoks üdini vaenulikus riigis.
ükski mõistuslik argument ei muuda seda.ealeski.
venelased on Eestis üle,nad kõik on siin üle.võõrkehad.
s
See/ 4. september 2014 10:54
vist mitte ei aita, küll proovityud, ise neile teisitimõtlemine sobivam
n
Njah/ 4. september 2014 08:48
Naljakas, et kõiges on süüdi USA, ilma USA-ta poleks isegi IIMS võitnud, nad said sellised tohutus koguses abi, lahingutehnikat, süüa jne. Loomulikult enamus venelasi arvab, et see on propaganda ja kõik ikka vene enda oma
Kui peast meenutada, siis juba veoautosi oli 200 000 tk jne.
Aga need inimesed ju vaatavad Vene televisiooni ja loevad Vene lehti ja tõemeeli usvad , mida seal näidatakse, mida siis nendest tahta
r
raivo/ 4. september 2014 08:48
putin kutsub omasid koju,eestis elamine ei ole kohustuslik.head teed ja kena elu teile venemaal.
a
Aga jumala eest/ 4. september 2014 08:42
minge oma kodumaale, Putin kutsub ja ootab, suur vene hing , süli avali. Miks te istute siin ja kurdate? Samuti võivad ju venelased Ukrainast oma kodumaale kebida, siis ei pea Putjakene kedagi "kaitsma", tappes süütuid kes elavad oma kodumaal. Vahtige vahelduseks, peale vene ajupesukanalite, muid telekanaleid kah, äkki puhub pisut klaarimaks. Aga kui vajate kottide kodumaale tassimiseks abi, andke teada, tellin orkestri kah. Head teed!
a
ahh/ 4. september 2014 08:39
Aga millal Saksa Eestit rünnanud on?
v
4. september 2014 08:38
Väga kurb, et meil siin kodumaal sellised prussakad elavad.
t
Triin/ 4. september 2014 08:38
Ehe stiilinäide nõukogude inimesest. Ja polesiin neid vähe.

h
hk/ 4. september 2014 08:31
"Venelased hoolivad ka teistest rahvastest. Võinuksime ju Eesti sakslaste kätte jätta, aga tulime appi," räägib ta. Jättes kõrvale seejuures, et 50ks aastaks jäid nad eestlaste (ja teiste riikide) inimesi piinama ja tapma. Tõeline tase, aga mis paremat seisukohta sa sellistelt gerontidelt ikka ootad. Keegi neid nagunii ei taha, ei Eesti ega ka nende paljukiidetud kodumaa.
j
Jaak/ 4. september 2014 08:31
Need Putini fännidest narvakad võiksid Venemaale ümber kolida,seal on neil rohkem võimalust seda verejanulist agressorit,alatut KGB ohvitseri kohata.
p
provokatsioon/ 4. september 2014 08:31
Sellised artiklid lõhestavad Eesti ühiskonda! Kuna siin pole ühtegi konkreetset perekonnanimegi siis see võib samahästi olla väljamõeldud. Häbi. See artikkel ei too mingit kasu ega teadmisi. Mõttetu. Kedagi tegelikult ei koti nende rumal arvamus, see on lihtsalt eestlaste ärritamiseks.
a
4. september 2014 08:27
Aru ma ei saa mis nad vinguvad.Kui ei meeldinud ,et Obama käis,siis tõmmaku Venemaale ja vahtigu on Putinit nii palju kui tahab!!
n
4. september 2014 08:58
no aga osadele eestlatele ju ka ei meeldinud
m
Miks ?/ 4. september 2014 08:27
Miks on vaja õhutada seda rahvaste vahelis vaenu Õhtulehel, saan aru, et tegu sopaajakirjandusega ja ajalehe tase ongi madal ja suunatud madalalaubalistele ent siiski. Inegreerumine on võimalik, aga selleks peavad samad Stalini ülistajad ära surema, uuem põlvkond näeb asju juba natuke paremas valguses ja just neid tuleks igati nö integreerida. Antu artikli puhul teenib selliste venemeelsete jäänukite intervjueerimine selgelt vaenu õhutamise eesmärki.
j
jäänuk/ 4. september 2014 08:32
"Venemaa pole huvitatud Eesti ründamisest, oleme liiga väikesed. Milleks Venemaal meid vaja on?" räägib kahe väikese poisi ema Jelena.
n
Nojah/ 4. september 2014 08:26
Nad kõik võiksid oma mardikslindikestega koju siirduda ja vene paradiisis õitseda. Kogu see seltskond on Eestile ohtlik.
i
irw/ 4. september 2014 08:24
Absoluutselt nõus! Narva Ljudmilla ja Viktor ja muud pressile orienteeritud inimesed, palun, palun, palun pakkige oma seitse asja kokku ja hakake piiri poole astuma!
u
udu/ 4. september 2014 08:16
Milleks sellist ajaloopaska üldse meedias eksponeerida? Et ajakirjanik avastas Narvast lihtsad inimesed ja nagu me ei teaks, et meil venemeelseid inimesi riigis oleks?

s
4. september 2014 08:12
Sellised riigireeturid tuleb maalt välja saata!!!!
a
Annu/ 4. september 2014 12:19
pigem on nad oma riigile lõpuni truuks jäänud, ainult et nad on kahjuks valel pool piiri!
n
4. september 2014 14:33
Nad on NSVL-le truud, mitte Venemaale. Nutavad oma häid aegu, aga neid pole ega tule neil eenam
m
!/ 4. september 2014 08:10
mulgi kommentaar on hea näide. kahjuks tunnen ka teisi mulke, kes silmad punnis head kolhoosiaegset vene tv vaatavad. sisse lipsavad ka head vene uudised , kus on hea propaganda, mis ei ole valmistatud ekstra venelasele , vaid köigile inimestele.
ehk siis löpetada täielikult vene tv saadete ülekanne, ostku taldrikud vöimisiganes, et oma seda jama vaadata. teatud asjad tuleb vöimalikult raskeks teha. hallipassi omanikele tuleb selgeks teha igal vöimalikul viisil, et nad on külalised
samuti on maapiirkondade eestlased ennast laisaks joonud, eriti mulgi ja järvamaal. köiges on ansip süüdi ja putin on hea? see on tase, mida ületada on raske
k
Kurg/ 4. september 2014 08:05
Astuge üle piiri ja vahtige seda kurejuhti iga päev. ei ole vaja siin vinguda.
v
4. september 2014 08:05
Vaimust vaesed slaavlased, isegi natuke kahju neist. Ega nendega midagi peale polegi hakata, kõik vägisi sinna teisele poole piiri saata.
o
oleks.../ 4. september 2014 08:03
pand venemaale plagama, kui veel aeg oli, on siiani tglt.... vutt vutt
r
Rein/ 4. september 2014 08:03
Köik jäljed viivad nöukaaega, pohmellis pea ja kusekövaga valmistreitud sibulad, kooliharidustki isaga kahepeale kolm klassi! Sellistele ei tao sa vasaragagi möistust pähe...
m
mulk/ 4. september 2014 08:03
ilmselge, et Eestis aeg-ajalt hoogustuv venelaste "integreerimine" Eesti ühiskonda, on täiesti mõttetu tegevus, mis on rumal raha raiskamine. Ida-Virumaa rahvas oli, on ja jääb alati venemeelseks, ei ole mõtet punnitada, et see asi muutuks. Telekanalite näitamise keelamine ei anna samuti mingit tulemust, tänapäeval on SAT-TV ja see lahendab kõik probleemid, pealegi on venelastel väga häid huumori ja meelelahutus saateid ( KVN, Uralskie pelmeni, Krivoe zerkalo, 6 kadrov, Jurmala ja n.e. ja n.e.), milleni meie Eesti kanalid ligilähedalegi ei küüni.
a
Anne/ 4. september 2014 08:45
Unustasid Nasha Rasha, see on parim venelaste enese üle irvitamise saade
m
Mulgile/ 4. september 2014 10:58
Meie siin, Ida-Viru eestlased, oleme igal juhul rohkem eestimeelsed, kui Sina
n
:)/ 4. september 2014 07:55
narvakad vaatavad kindlasti vene telekanaleid ja siis kujutavad asju ette. Hakaku eestlasteks ja elu läheb ilusamaks!

m
mari/ 4. september 2014 07:54
Viimaste sündmuste valguses Ukrainas olen vene rahvuses pettunud. Kui enne suutsin enda jaoks mõelda, et ega lihtne rahvas pole süüdi, siis nüüdseks on see osutunud vääraks. Rahvas on ise süüdi oma juhtide tegudes. Kahju küll. Hale on näha, kuidas venelane ei suuda areneda. On ja jääb kinni oma teise maailmasõja juurde. Maailmavabastaja, uhke rahva jmt. juurde. Võimetus elu nautida, vajadus ambrazuurile viskuda, mingi masohhism mingi maailmarahu nimel, mingid luulud... elu on mujal maailmas ammu 21 sajandis.
t
4. september 2014 07:52
Tõsised tropid. Ise ütlevad, et vaatavad telekat, aga tundub, et seda pole tähele pannud, et Ukrainas midagi toimub ja just Venemaa algatusel. Sellised käigu perse. Koligu venemaale siis.
a
Ants Rannula/ 4. september 2014 07:44
Piiri ju Venemaaga pole,ju nad siis elavad Venemaa -Eestis.
r
rs/ 4. september 2014 07:41
Neile ullikestele võib vaid kaasa tunda .
t
Tõeliste/ 4. september 2014 07:40
j
juulia/ 4. september 2014 07:39
no ikka ajupesu tehtud,,,kahju, et nii arvavad enamus venelasi
s
sos/ 4. september 2014 07:32
Mine siis ise oma Putini juurde!
t
Ten / 4. september 2014 07:31
Hullunud vene ksenofoob ja nats. Sellised on valmis õigustama absoluutselt kõiki kuritegusid. Alati on süüdi "teised".
Ja nad kõik on siukesed.

k
Kalle/ 4. september 2014 07:29
Need inimesed on samamoodi ajupestud, kui seal Putini dokfilmis venemaal, mida paar päeva tagasi telekas näidati.
n
Nomuidugi/ 4. september 2014 07:28
Eestis tuleks kiiremas korras Venemaa kanalid ära keelata. Söödavad sellist ulmet, mida lollikesed usuvad...
f
fänn/ 4. september 2014 07:26
Puhas kuld. Iga lause on tõeline pärl, tõeline maiuspala igale loogikasõbrale ja psühhiaatriahuvilisele!
p
Peeter/ 4. september 2014 07:25
Ma ei saa ikka aru, miks nad ei lähe oma riiki elama? Võiksid ju jätta meid sakslaste ja NATO vallutada.
a
Annu/ 4. september 2014 12:25
Nad on nii võrd suure ja hea "vene hingega" inimesed, et nad peavad kohe oma naabreid aitama, kasvõi vägisi päästavad meid NATO ja USA käest ära!
t
tjahh/ 4. september 2014 07:15
neil intervjueeritutel on tõesti objektiivse reaalsuse lahtimõtestamisega ületamatuid raskusi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee