3
fotot

Just täna õhtul stardib TV3 sarja „Naistevahetus" uus hooaeg, mille avaosa keskmes on Hele ja Linneti lugu. Pereemad vahetavad kodud, millest üks asub Eestis ja teine Hispaanias.

Linnet elab oma perega Hispaania päikeserannikul lahedat linnaelu, tema päevadesse kuuluvad rand ja restoranid. Hele kodu on üksildases talus Eestimaa äärealal, otse Venemaa piiri ääres. Ühtlasi on Hele pere harjunud tublisti maatööd tegema.

Kaks pereema vahetavad kümneks päevaks kodud, et kontrollida, kas nende praegune elustiil ikka on nende jaoks see ainus ja õige. Oodata on üllatusi nii osalejate kui ka televaatajate jaoks.

Jaga artiklit

3 kommentaari

R
Reet  /   11:34, 11. sept 2014
Hele vingumine ja ülbus oli tõesti labasuse tipp. Kui inimesel pole kohanemisvõimet ega soovigi selleks ning ta peab oma elustiili ainuõigeks, siis kükitagu rahus oma metsas edasi ja kallistagu kanu. Pole vaja saatesse ronida kui tolerantsus puudub. Mõistlik inimene peaks ju oskama arvestada sellega, et antud saate käigus võib ta sattuda elama hoopis teistsuguse elustiiliga inimeste koju kui on tema enda oma. Linnet sai sellega suurepäraselt hakkama, kuigi ta tema oli sattunud enda jaoks ekstreemsetesse tingimustesse. Väga sümpaatne naine! Aga Hele ainult vingus ja ilkus, terve saate muud ei kuulnudki kui et mulle ei meeli see ja mulle ei meeldi too ning ainult minu elu on see kõige tõelisem. Ja veel need repliigid saate päris lõpuosas.... Hele - jää tõesti oma metsa ja ära sealt enam välja tule! Tsiviliseeritud maailm ei ole sinu jaoks. Ainus mõttetult ja inetult käituv inimene selles saates olid sina.
J
Johhaidii  /   03:17, 11. sept 2014
Hele mine metsa ja jäägi sinna. Sellist vinguvat eite ei tohiks telekasse lastagi :D Jumal hoia mis inimesed siin maailmas elavad !!! Loll, harimattu, matslik, ebaviisakas, ülbe ja ennasttäis. Jube jube..

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis