Maailm

Ruslana üleskutse: lõpetagem tulistamine omade vahel, tõeline vaenlane on Putin! (20)

Toimetas Kristin Aasma, 2. september 2014 15:56
Ukraina popstaar Ruslana kutsub üles lõpetama tulevahetust "omade vahel" ning koondama ühised jõud tõelise vaenlase, Venemaa presidendi Vladimir Putini vastu.Foto: AP / Scanpix
Ukraina popstaar, Eurovisioni võitnud Ruslana tegi eile üleskutse lõpetada tulevahetus "omade vahel", et võidelda "reaalse vaenlasega", Putiniga.

"Peamine sõnum tänaseks on "Peatada tulistamine!"," ütles eile Donetskist naasnud muusik ja ühiskonnategelane Ruslana Lõžitško uudisteagentuuri UNIAN korraldatud pressikonverentsil, vahendab press.unian.net. "Sõdima peab reaalse vaenlasega. Ta on olemas. See on Putin," sõnas Ruslana.

Ruslana arvates tuleks korraldada Kiievi ja Ida-Ukraina vahel läbirääkimised, et välja töötada ühised seisukohad, ühineda Donbassi ja Luganskiga ehk omadega ning "minna ühtse rindena ainsa vaenlase vastu".

Ajakirjanike küsimustele, kuidas sõnumit "Peatada tulistamine!" ellu viia, kui sind tulistavad Vene soldatid, ning istuda läbirääkimiste laua taha Ukraina separatistidega, kui Venemaa sind tulistab, ütles Ruslana, et tulevahetus tuleb lõpetada "omade vahel".

Samal teemal

22.04.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Eurovisioni võitja Ruslana sõnum inimestele: "Hoidke kokku! Kui me ühineme, on meil jõud!"
03.09.2014
Putin ja Porošenko jõudsid kokkuleppele püsivas relvarahus
03.09.2014
Ukraina tudengid tänavad Eestit toetuse ja mõistmise eest
03.09.2014
Putini ähvardus: "Kui ma tahan, siis võtan Kiievi kahe nädalaga!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee