Seisukoht

Seisukoht | Mahajäetud linnad

Teet Teder, reporter, 1. september 2014 17:15

5 KOMMENTAARI

t
totu/ 2. september 2014 06:13
Paratamatult haakub taoline nukravõitu situatsioon ka tormamisega Euroopa esiviisikusse ja sealt möödagi.Mingi ulmelise eesmärgi saavutamiseks jäävad paratamatult paljudki elulised vajadused tagaplaanile.
n
./ 2. september 2014 08:33
ning nende "eluliste vajaduste kõrvalejätmiste" eest REF-e KIITMA PEAD !!!
õ
õige ju/ 1. september 2014 23:46
tegelikult ju õige, kui on pandud postid, siis põlegu ka ja kui raha pole, siis viigu vanarauda, ongi pimedas vähem asju millele otsa sõita.
s
Seesamune, et kodanik./ 1. september 2014 20:42
Hääkene küll, läks lahmimiseks aga kuidas oleks releedega, et kui inimene liigub siis hakkavad tuled põlema, kui kodanikud ää tuttu lähevad siis kustuvad ää? Mul maakodus on sihuke värk olemas - nojah, kassiraisad hulguvad öösiti ringi, muudkui panevad tule põlema, siss oota ja vaata,et kes kuramus seal ringi kondab, varas või röövel või muidu viinanina kes alevipoe juurest tulemisega hiljapeale jäänud . . .
k
Kodanik, täieõiguslik./ 1. september 2014 20:35
Eks ta õigus ole, jääb ülegi aga teisest küljest või seljatagant vaadates - et miks peaksid linnade äärelinnades, agulites või linnatüüpi alevites tuled öö läbi hõõgama kui liikujaid on seal öö jooksul üksikuid, see ka nagu suur raiskamine või nii? Hääkene küll, tuleb sügis pikkade ja pimedate õhtutega, õhtuti ikka inimesi liigub aga , et lausa kesksuvel peaksid kõikjal keik tuled lõõmama, no on ikka totrus küll. Sügisel ja varakevadel põlegu, talvisel südaööl kui korralikud kodanikud magavad, olgu kustunud - ei lase magada, tänavalatern akna all, kogu öö tuba valge, mis-see-siss-olgu, ragulka igastahes tegin aga põle veel pihta saanud, käsi tahab harjutamist aga ükskord algab aega . . .