Kommentaar

Oleg Pissarenko | Kes me sellised oleme?

Oleg Pissarenko, muusik, 29. august 2014 16:12

10 KOMMENTAARI

s
Siim/ 5. september 2014 01:07
Aitame hädasolija püsti, et lootust kergitada. Komistame, kuid ei kuku, usaldus see meis tukub. Otsime erandeid, et iseendast mööda vaadata.
s
Sõltuvus Venemaast ja käsu ootamine./ 1. september 2014 13:18
Tu om Nõukogude Venemaa kodanik, kes tuli meie riiki õndsaks looma. Venemaa kodanik teab täpselt kuidas meie omas riigis peame elama ja millist heaolu neile looma.Ühistransport tasuta,Lasnamäe leht tasuta ja vene keeles,korterid Lasnamäel,eritoiduainete kauplused mida Edgar neile ehitab. Eestisse tulevad kõik tulirelvadega kuna siin on nendel ohtlik elada ja peavad olema valmis sind ründama kui käsk tuleb.
t
Tuut/ 30. august 2014 08:23
Kes tu om? Nii targaste ko`neleb ... mitte essugi ei saa aru mis tegema peaks nyid, a"a" surema vo`i mis ...
s
sõltuvusravimid/ 30. august 2014 05:26
_Loome ravimeid, et teised sõltuvuses püsiks._
Diabeetik on sõltuvuses insuliinist, südamehaige beetablokaatoritest ja pneumooniaga patsient kemoterapeutikumidest. Artiklist puuduvad ainult NWO, GMO, reptiloidid ja chemtrailid. Täname õhtulehte järjekordse avastatud arvamusliidri eest.
P.S. Kuhu te Lottila olete pistnud?
k
kaasmötleja/ 30. august 2014 02:49
Kôik me oleme ôed ja vennad Jumalast. Kôik on oma "minad" oma vaba tahtega. Tulime siia ellu, et siin täiustuda ja muutuda paremaks, aga kôik ei tea seda ja ei ei mäleta. See on elude ring. Igaûks vastutab iseenda tegude eest ja muuta saame maailma nii, et alustame iseenda paremaks muutmisega. Kôik peaksid nii tegema, siis muutuks ka elu paremaks kogu maa peal. Ja kôige tähtsam on Armastus,sellest algab kôik. Ja muidugi peame lootma ja abi paluma Jumalalt. Inimlik Armastus ja palve- need on suured jôud!
l
Lugeja/ 29. august 2014 22:46
See mees on nii ära eestistunud,et halvema korral jookseb kloostrisse.
m
mõtleja/ 29. august 2014 21:53
Jah,peetrike-pjotrike...................................õnnetus paigas elad..........................)))................................pole kellegagi putjara "suveräänsest demokraatiast" rääkida..............................
n
No nii lihtne ka ei ole/ 29. august 2014 21:12
nahavärvi pärast ei oleks probleemi, kui aafriklased saaksid iseendaga hakkama, ega roniks oma kodumaa kaost Euroopasse kaasa tassima. Sama venelastega, kui nad ei peaks ennast maailma nabaks, nii et isegi väike Eesti on suur vaenlane, siis saaks hästi läbi.

p
Peeter/ 29. august 2014 19:33
Üks ääretult intelligentne mees. Venelaste seas on selliseid mitte väga vähe. Eestlaste seas üliharva. Kahjuks!
u
Urmas Volmer/ 3. september 2014 05:31
Esimese lausega olen nõus, on tõesti intelligentne mees. Edasine on aga kasutu võrdlus ja subjektiivne hinnang.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee