10 kommentaari

S
Siim  /   01:07, 5. sept 2014
Aitame hädasolija püsti, et lootust kergitada. Komistame, kuid ei kuku, usaldus see meis tukub. Otsime erandeid, et iseendast mööda vaadata.
S
Sõltuvus Venemaast ja käsu ootamine.  /   13:18, 1. sept 2014
Tu om Nõukogude Venemaa kodanik, kes tuli meie riiki õndsaks looma. Venemaa kodanik teab täpselt kuidas meie omas riigis peame elama ja millist heaolu neile looma.Ühistransport tasuta,Lasnamäe leht tasuta ja vene keeles,korterid Lasnamäel,eritoiduainete kauplused mida Edgar neile ehitab. Eestisse tulevad kõik tulirelvadega kuna siin on nendel ohtlik elada ja peavad olema valmis sind ründama kui käsk tuleb.
T
Tuut  /   08:23, 30. aug 2014
Kes tu om? Nii targaste ko`neleb ... mitte essugi ei saa aru mis tegema peaks nyid, a"a" surema vo`i mis ...
S
sõltuvusravimid  /   05:26, 30. aug 2014
_Loome ravimeid, et teised sõltuvuses püsiks._
Diabeetik on sõltuvuses insuliinist, südamehaige beetablokaatoritest ja pneumooniaga patsient kemoterapeutikumidest. Artiklist puuduvad ainult NWO, GMO, reptiloidid ja chemtrailid. Täname õhtulehte järjekordse avastatud arvamusliidri eest.
P.S. Kuhu te Lottila olete pistnud?
K
kaasmötleja  /   02:49, 30. aug 2014
Kôik me oleme ôed ja vennad Jumalast. Kôik on oma "minad" oma vaba tahtega. Tulime siia ellu, et siin täiustuda ja muutuda paremaks, aga kôik ei tea seda ja ei ei mäleta. See on elude ring. Igaûks vastutab iseenda tegude eest ja muuta saame maailma nii, et alustame iseenda paremaks muutmisega. Kôik peaksid nii tegema, siis muutuks ka elu paremaks kogu maa peal. Ja kôige tähtsam on Armastus,sellest algab kôik. Ja muidugi peame lootma ja abi paluma Jumalalt. Inimlik Armastus ja palve- need on suured jôud!
L
Lugeja  /   22:46, 29. aug 2014
See mees on nii ära eestistunud,et halvema korral jookseb kloostrisse.
M
mõtleja  /   21:53, 29. aug 2014
Jah,peetrike-pjotrike...................................õnnetus paigas elad..........................)))................................pole kellegagi putjara "suveräänsest demokraatiast" rääkida..............................
N
No nii lihtne ka ei ole  /   21:12, 29. aug 2014
nahavärvi pärast ei oleks probleemi, kui aafriklased saaksid iseendaga hakkama, ega roniks oma kodumaa kaost Euroopasse kaasa tassima. Sama venelastega, kui nad ei peaks ennast maailma nabaks, nii et isegi väike Eesti on suur vaenlane, siis saaks hästi läbi.
P
Peeter  /   19:33, 29. aug 2014
Üks ääretult intelligentne mees. Venelaste seas on selliseid mitte väga vähe. Eestlaste seas üliharva. Kahjuks!
U
Urmas Volmer  /   05:31, 3. sept 2014
Esimese lausega olen nõus, on tõesti intelligentne mees. Edasine on aga kasutu võrdlus ja subjektiivne hinnang.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis