Kodu

Ukraina sündmused pole jahutanud Venemaa klientide huvi Eesti kinnisvara vastu (8)

LISA KOMMENTAAR

SAMA 29. august 2014 20:38
olukord käes nagu Ukrainas. Mida rohkem kinnisvara ja maid venelastele müüte, seda suurem on nendel õigus oma varale ja suruvad eestlased omalt maalt minema.
aga mis peaks see olema teie asi,pärismaalane, kellele 29. august 2014 22:43
vara omanik müüb ? Te olete asjad maha parseldanud ,te ei saa müügitehingutes enam kaasa rääkida.
Omanik on peremees,Valdaja.
Omanikke on siin üle 70 riigi kodanikud ja teil pole miskit õigust suud pruukida.
Ida-Virumaa mees 29. august 2014 17:49
Loodus ei salli tühja kohta.Eestlased tõmbavad minema.Slaavlased tulevad.Tahate turvalist Eestit? Rohkem eestlasi Ida -Virumaale.
Ida-Virumaa mees 29. august 2014 17:40
Loodus ei salli tühja kohta. Eestlased tõmbavad minema,siis slaavlased tulevad asemele.
To Rahamees 29. august 2014 14:41
Ega Riik ei müü vaid kinnisvara omanik müüb. Kui omanik otsustab, et ta ei müü välismaalasele siis ta ei müü ka aga see välismaalane ostab siis kellegi teise vara või sama vara aga läbi skeemi.
eestlane 29. august 2014 14:01
Eesti inimesed on vaesed, et osta kinnisvarasid ja venelased otsivad neid ja ostavad ja kinnitavad niimoodi kanda Eesti pinnale. Niimoodi suureneb aga nende osakaal siin.Pärast ongi Putinil õigus sisse tungida ja neid kaitsta.
Rahamees 29. august 2014 12:44
Aga milleks ühe riigiga selle anastamiseks üldse sõda alustada. Parem on see riik ära osta. Ja kuna Eesti riik on selline väga tore riik, kes müüb maad ja kinnisvara ükskõik kellele, siis seda lihtsam see ju olema saab. Rahal ei pidavat meie "tarkade" juhtide arvamuse kohaselt rahvust olema....on küll ja kuidas veel !
rein 29. august 2014 12:36
kremli omad ei tohi siin kinnisvara omada. see kui neil siin vara on, ei tähenda, et nad oma meelsust muudavad. vaadake euroopasse, saksamaa ja taanis nt. paljud neist on venemaalt parema elupeale läinud ja omavad ka vara, kuid putini pilt on neil ikka seinal ja hõikavad putini loosungeid välja. nii et lubades neil siin vara omada ja andes sellega ka teatud otsustusõigust, laseme sisse tuua trooja hobuse