Eesti uudised

Lisatud video ja fotogalerii!

Remont muutis Tallinna–Paldiski maantee läbimatuks porimülkaks

Küllike Rooväli, 28. august 2014 07:00

6 KOMMENTAARI

m
Mikk/ 28. august 2014 23:19
Kutsun kõiki rekka firma omanike kelle autod laeva ja laevast tulevad saatke pesula arved sellele klounile Lõokesele.
m
mersu/ 28. august 2014 13:47
miks riik ei pane vene raskeveokitele maksu et läbivad siin asstats aastasse 10 000 km meie teid ja meie maksame selle kinni. krd omaliigi inimsööjad. ei saa see venemaa mujalt oma mersusid kui läbi Eesti. Ja laste koolitoit parem, penskaril jõuluajal vorstikõrval ka kapsas olemas ja õpetajad nats lahkemad ja korrakaitsjad teevad hea meelega seda tööd mida nad teevad.
t
tavaline kruusatee mis vingute/ 28. august 2014 11:26
see ju tavaline kruusatee mis muutub vihmadega natukene marjaks ainult mis te virisete ? ma olen sellisel teel aastaid soitnud kui veel polnud mustakatet oma suvilasse mines
b
bohh/ 28. august 2014 11:08
Mis sa OOnia ametnikest ikka tahad. Omadele keerame kuis jaksame, mõisa köis lohiseb ja võõraste tagumikku lakume usinalt. Riik. Eesti riik. Naljanumber!
t
Tee kasutaja!/ 28. august 2014 10:15
Eestis toimetavad teederemondi alal käpardite kari, ausalt. Ma ei saa aru, mille eest nad palka saavad.
Kallid käpardid teeremondi alal!!! Soovitan teil tulla õppima meie naabrite juurde Soome. Võite ju naerda ja mõnitada neid, aga see mis toimub sellel alal on uskumatu. Täna võitakse tee üles ja nädala lõpuks on KÕIK valmis. Tööd tehakse ka vihmaga ja öösel. Teede kvaliteet 100% parem, kui kodumaal. Vastik on lugeda, kuidas ilm on paha paha ja terve maailm on selles süüdi. Krt terve suvi oli aega ja ei olnud vihma ega midagi.
a
Aadu/ 28. august 2014 09:18
Kui ikka kohalikud elanikud ja ajakirjanikud saaksid teeremonti korraldada, siis oleks remondi ajaks kõrvale sama hea tee tehtud, elanikelt vabandust palutud ja lohutatud ning seda kõike kaks korda vähema raha eest. Ning muidugi oleks remondiperioodiks korraldatud korralikud rannailmad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee