Helen Adamson (STANISLAV MOSHKOV)

Lauljanna Helen Adamsonil on valminud koolikiusamise vastase sõnumiga laul, mis on plaanis avaldada juba septembris koos teemakohase videoga. Helen kogub projekti teostamiseks vajalikku rahasummat Hooandja abiga. 26. augustil toetas kampaaniat ka Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves ning jagas kampaania infot ka oma Twitteri kontol.

"Vabariigi presidendi toetus kampaaniale on suurim tunnustus ja abi kiusamisevastase sõnumi levitamiseks" sõnab Helen. "Olen presidendi toetuse üle äärmiselt tänulik ja südamest liigutatud."

"Tegeleme hetkel aktiivselt ka sügisel algava koolikiusamise vastase kampaania ettevalmistamisega. Usun, et kiusamisevastase sõnumi levitamine läbi muusika on lisaks kampaaniale suurepärane viis sõnumi lasteni viimiseks." lisab Helen.

Hetkel on kogutud vajaminevast summast 41% kuid kampaania lõpuni on jäänud vaid 6 päeva. Helen kutsub üles kõiki kel võimalik projektile hoogu andma, sest toetada saab kasvõi 1 euroga ning projekti jagamisega.

Kingituseks toetajatele pakub Helen muuhulgas välja akustilise kontserdi koos Eesti Talendisaate võitja, lehepillipoisi, Erki-Andres Nuudiga, šokolaadikoogi küpsetamise, ühise õhtusöögi jpm. 

Vaata projekti ja teiste auhindade infot SIIT!

Jaga artiklit

5 kommentaari

.
....  /   23:23, 1. sept 2014
Ei imesta jah, et see Klassivend ongi üks kiusajatest. Esiteks, Eesti on liiga väike, et Helen sellist asja valetama hakkaks. Teiseks, enamus kiusajaid JÄÄVAD terveks eluks sama haige mõttemaailmaga inimesteks kahjuks, selles peab tänama nende vanemaid kodus. Tublid vanemad, *hästi* kasvatate oma lapsi.
K
Klassivend  /   01:14, 31. aug 2014
No mida juttu helen???
sa olid ju koolis võlli ja ennast täis rumal õpilane. Keegi ei kiusanud sind, sa tegid ise kõike selleks, et õpilased sinust eemale hoidsid. Vot täpselt selline manipuleerija oled sa siiani.

Päevatoimetaja

Juhan Mellik
Telefon 51993733
juhan.mellik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis