15 kommentaari

7
7-lapse ema  /   18:38, 28. aug 2014
Meie õnneks selliste vanematega läbi ei käi kellel on kasvatamatud lapsed.
M
mari  /   09:03, 28. aug 2014
Terve talupojamõistus on väheseks jäänud. Nagu vaimse puudega oleksid kõik need lapsevanemad.
Minu jaoks on kõik selge. Kui ebaadekvaatselt käitutakse, olukord on ohtlik või piinlik, ebameeldiv- kohe sekkun, kui vaja, ka füüsiliselt. Kord olgu majas ja kõik.
  /   00:18, 28. aug 2014
Vabakasvatus või siis kasvatamatus. Kui muudmoodi enam ei saa- kui vanemad ise ei märka ja sinu vihjetest aru ei saada, siis lihtsalt lähed ja võtadki võõral titel kraest kinni, mitte ei lase tal oma äsjaremonditud korteris šokolaadiste kätega mööda valgeid seinu joosta.
K
Kass  /   13:14, 27. aug 2014
No ei ole normaalne et laps lihtsalt hammustab,küünistab ja taob kassi(teisi lapsi)...no ei ole normaalne ja vanemad peavad seda tähele panema...mitte et ma antud blogijast midagi peaksin aga probleemi kui sellisega olen kokku puutunud...lapsed teevad mõnuga sigadusi aga vanemad justkui ei pane tähele...ei panegi sest nad on HARJUNUD ET LAPS NII KÄITUB...ja see ei ole normaalne...
.
.  /   09:06, 27. aug 2014
Õudne soust lihtsalt.Sellised emad on tohutult vastumeelsed kelle ENDA LAPS kasvab kuskil mullis ja kõik teised lapsed on pahad ja kasvatamatud tema lapse ümber.Piinlik lugeda kohe.
I
Imelik ju  /   08:17, 27. aug 2014
Miks siis sinu laps võib kriimustada ja jalaga näkku lüüa, aga teiste lapsed on kohe kasvatamatud?! Malluka beebiblogi: kui laps teeb haiget. Lugege seda siis.. Ja ühelgi teisel täiskasvanul pole õigus võõraid lapsi (eriti veel nii väikesi!) kasvatamatuteks sõimata. Ma ei saa ikka veel aru- kes sinuga üldse sõbraks jääda tahavad? Äkki eksivad sinu, kuninganna, vastu ja siis on jälle häbipostis kusagil avalikus blogis? Milline labane inimene võib nii omaenda külalistele ja sõpradele teha- rääkimata veel oma lapsest? Ja kuidas ikkagi võib üks enda arvates korralik ema, olla nii oskamatu teiste lastega suheldes? Miks sa "suhete ekspert" ei võinud asju täiskasvanute moel ajada ja võõra lapse sõimamise asemel ei läinud nende vanematega rääkima? Kas asi on siis nii lootusetu, et oli vaja need nn ebaviisakad inimesed endale külla kutsuda, kuna sul lihtsalt pole enam neid kes külla üldse tuleks? :D Väga rumal inimene!
M
Mismõttes nagu?  /   08:05, 27. aug 2014
Miks mu kommentaare, mis räägivad Malluka ebaadekvaatsusest- on ära kustutatud???
N
No kuulge!  /   08:03, 27. aug 2014
Mallukas on ise ju ebaadekvaatne ja probleemne inimene! Ei imesta, et ta näeb teistes lastes pidevalt probleeme. Mallukas ei adu endale üldse väikese lapse olemust ja juba võtab sõna? Kas kolme aastane kriimustav laps on kohe kasvatamatu? Aga kui ta oma laps kedagi näit. kogenata mänguhoos või (miks mitte) ka vihahoos kriimustab? Tempel küljes kohe? Mis ajuvaba blogi ja artikkel, fui!
M
m  /   23:54, 26. aug 2014
Selles on Mallukal õigus, et laste keelamisega peaksid tegelema ikkagi lapsevanemad. Kui laps teeb külas olles mida heaks arvab ja ema ei tee teist nägugi, siis ma heameelega neid enam endale külla ei ootaks...
O
omg  /   21:30, 26. aug 2014
Lapsed olevadki küla peal...
TASE!
Ä
ära vingu  /   21:09, 26. aug 2014
Selle asemel, et netis viriseda, oleks pidanud siis reageerima, kui ei taha, et kassi taotakse, siis erala kass ja laps jne. Lisaks, tee omale selgeks, kuidas väikelapsed käituvad, teatud eas on hammustamine, löömine, kisamine ja mittesõnakuulmine täiesti tavalised asjad ja sel pole mingit seost kasvatamatusega, selline on lihtsalt nende areng.
M
miia  /   07:18, 27. aug 2014
Miks sa loed tema blogipostitusi, kui sulle ei meeldi? Keegi ei käse oma õelust siin näidata. On väga palju kasvatamatuid lapsi, kes ei kuulagi sõna, ja vanematele tundub see viitsimatusest okei. Mina olen hakanud ütlema, kui miski tundub üle võlli. Tulgu siis või tüli, aga mingid piirid võiksid ikka olla.
Ä
ära vingu  /   16:10, 27. aug 2014
Miks ma midagi loen ei puutu asjasse ja minu märkus ei tulnud õelusest. Mallukal on üldiselt head kirjutised, aga selle puhul (eriti blogis sama juhtumit kirjeldades) läks ta minu arvates üle piiri. Internetis tagantjärgi kisamisest pole kasu, kui sulle ei meeldi, kuidas lapsed su kodus käituvad, siis a) ära kutsu neid endale enam külla või b) reageeri/kasvata ise kui näed, et ema ei tee teist nägugi.
E
Ehh  /   20:49, 26. aug 2014
Ma ûtleks - käi kanni!
Ka viisakast väikelapsest võib tulla tõeline mats. Ei tasuks sildistada...
P
pigem  /   20:49, 26. aug 2014
ikka kasvatamatud vanemad, kui laps...

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis