Eesti uudised

Evelin Ilvese võrgutas IT-firmas töötav prantslane? (156)

Karoliina Vasli, 26. august 2014 07:00
Foto: Repro (Elu24)
Presidendi abikaasat Evelin Ilvest suudelnud salapärane noormees on ilmselt prantslane Vincent Aranega, kes teenib leiba Tallinnas IT-ettevõttes Adcash.

Skandaal Evelini tiivaripsutamise ümber sai hoo sisse juba möödunud reedel, ent eilseni ühegi konkreetse silmarõõmukandidaadi nimi meediast läbi ei jooksnud. Nüüd teatas Elu24 oma allikale toetudes, et tegu on Prantsusmaalt, Montpellieri väikelinnast pärit Vincent Aranegaga. Kõrvutades tema pilte ja kaadreid skandaalsest 6. augusti ööst kohvik Komeedi katusel, on sarnasus ilmne. Aranega eile kontakti saada ei õnnestunud. Facebookis ja töömeilil saadetud kirjadele ta ei vastanud.

Üks tema kolleeg Adcashist ütles, et telefoninumbreid nad välja ei jaga. Ta lisas: see on tema eraelu, kui ta tõesti tahab seda kommenteerida, küll ta siis sellest ka märku annab. Noormehe suhtlusportaalide kontod ei jäta kahtlust, et Tallinna ööelu talle meeldib. Ta on käinud pidutsemas pealinna trenditeadlikke meelispaikades Club Privés ning klubis Teater. Facebookis jälgib ta ka üritustesarja "Legendary Wednesday", kus toimus ka ennast­unustav suudlus.

Adcashis töötab noormees 2013. aasta novembrist. Ettevõte tegeleb online-reklaamidega. Firma peakontor asub Tallinnas, harukontorid Bulgaarias, Mehhikos ning Prantsusmaal.

Samal teemal

10.09.2014
SUHTE SOOJENEMINE? Evelin Ilves käis abikaasaga vanalinna restoranis
03.09.2014
VIDEO JA FOTOD! Daamid, värisege! Evelini väidetav võrgutaja Vincent on taas naistejahil!
28.08.2014
Vene erootikatäht: olen kindel, et suudaksin presidendipaari lepitada!
27.08.2014
Evelini ühe õhtu kallimaks peetud Kreeka staarkokk eitab süüd: olen tutvunud ka kuningannade ja Hollywoodi kuulsustega ega suudelnud neist kedagi!