Maailm

Porošenko kuulutas välja ennetähtaegsed parlamendivalimised (6)

LISA KOMMENTAAR

Kindlasti... 26. august 2014 06:53
...on see öige liigutus aga jama seetöttu,et tulemused ette teada ! Selge on aga see,et mingit lootust selleks,et ka söjapiirkonnad valimises osaleksid...no nad ju ise on oma "uute riikide" loomisega selle välja öelnud,et neid Ukraina riigi asjad ei huvita.Teisalt aga näitab nende valimistega ka Ukraina riik,et pöhimötteliselt peavad nad söda nendesamade "uute riikidega",mis ei kuulu Ukraina koosseisu! Kui see nii poleks,kuidas siis valimistel sealset elanikkonda eiratakse, jutu järgi ju sealne rahvas ei södi ja on venemeelsete,vöi lausa Venemaalt tulnud,södurite vastu...Vot siin ongi yks suur vasturääkivus,kuidagi need jutud teineteisega ei haaku! Korra räägitakse yht,siis teist ja tegevus räägib hoopis kolmandat keelt.
Juba seetöttu eisaa seda,mis Ukrainast tulev info räägib,mitte kuidagi seda tösiselt vötta...liig palju käegakatsutavat valet!
Kiievisiga eriti ülbeks läind 26. august 2014 06:28
Ainult Putin vöib ukrainas korraldusi anda
devil's claw 26. august 2014 00:07
jälle vabamüürlane näitamas truudust zionistidele
'the "Stage of manhood" and the maturation of humanity by progression of man's "reasoning faculties and...intellectual powers." ... In essence, the Fellow Craft degree represents man progressively brought to a high status of possessing the supreme wisdom of the serpent. Man as a whole becomes God through reason. Therefore, the promise of the serpent made to Adam and Eve is realized: "Ye shall be as Gods."
lõuad! 26. august 2014 05:50
Mäh 26. august 2014 06:30
Endale ütlesid vää
Jüri maalt 25. august 2014 23:45