2
fotot
Hele-Riin Uib jää-ämbriga (YouTube)

Trummar Hele-Riin Uib võttis vastu Ice Bucket Challenge'i ehk jää-ämbri väljakutse ning edastas ülesande Jaagup Kreemile, Lea Dali Lionile ja Kaido Höövelsonile ehk Barutole.

Muusik ütles enne enda jääveega ülekallamist, et teeb annetuse SOS lastekülale, kirjutab Menu.

Eesti kuulsustest on end jääveega üle kallanud ka Gerli Padar, Tanja Mihhailova, Lauri Pihlap ja paljud teised.

Ice Bucket Challenge on heategevusaktsioon, mis sai maailmakuulsaks tänavu suvel. Jäävee väljakutsega kogutakse raha amüotroofilise lateraalskleroosi ravivõimaluste uurimiseks ning kõigest nädalatega on ALS fondile annetatud miljoneid dollareid, vahendas Time.

Jaga artiklit

21 kommentaari

M
MuppetShowMehadLoozist  /   11:10, 25. aug 2014
Mida tahtagi pitekantroopuste "tasemel" maaorjadest kolhoosi emistest -? Moeloojad kui tahavad panevad noid end ka naelu täis taguma, rindu kettidega yjendama och urru auke kinni ömblema. OSa NWO plaanidest enne piinata, siis hävitada ahvide planeedi paavianitest elanikkond. Vöimalik, et nii oni öige. 3% vaid on Töelised Inimesed elik Töelised (endised) Astronaudid. Jäljendajatest saab väetis!
M
MuppetShowMehadLoozist  /   10:59, 25. aug 2014
Hale on vaadata noid madalalaubalisi keskmisi maaorjade järeltulijaid! Copy pasteL. Pastel! Nad kallaksid end ka tindiga yle ning ömpleks urru augud ka kinni, ketitaks tissid ja mida veel kui vaid oleks moes elik" in!" Soovitame end naelu täis tagude, et näels välja nagu surev siil!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis