Repliik

Vastulause | Ma pole oma vastust muutnud

Raul Kivi, Pärnu linnavalitsuse kodutute hoolekande ja toetuste peaspetsialist, 21. august 2014 16:58

12 KOMMENTAARI

t
to : Taavi/ 1. september 2014 21:05
sa oled väga haige olend ! sellised tuleks küll kohustuslikus korras steriliseerida.
t
Taavi/ 25. august 2014 11:34
Aga miks ma peaks olema normaalne ja vastama mingile aaria või muu rassi või inimese standardile? Meil igal on olla õigus nii kuis ollakse. Miks mul ei tohiks olla ühtegi last? Genotsiid teisitiarvajate-olijate suhtes on inimsusevastaline kuritegu.
t
Taavi/ 25. august 2014 11:05
Tõesti huvitav miks andekatel inimestel ei või lapsi olla. Kas seepärast, et peale laste saamist on tabanud neid puukborrellioos ning seetõttu nad pole enam need hallid-keskpärased-normaalsed?
Või hoopis seepärast, et ka haigus ei suutnud ära võtta minu vaimsust ning ka lapsed on üliedukad-vaimsed? Igal inimesel on õigus häda korral nõutada toetusi. Enamgi veel, põhiseaduses on kirjas, et lasterikkad pered on erilise riigi hoole ja kaitse all. Paraku aga meie pere puhul nõnda ei toimitud. kuigi seadus nõuab kaks kuud ette teatamist kui kavatsetakse muuta toimetulekutoetuste maksmise korda, võeti melt hetkega kõik toetused alates juunikuust. Kuidas toita piskuga peret, tagada üüriarvete tasumine ning lapsed kooli saata? Raul Kivi käitumine on siinkohal selge näide pere jätkuvast mõnitusest-tagakiusust. Juhtum on edestatud kapole uurimiseks.
t
Taavi/ 25. august 2014 11:07
Samuti ma ei oma täiendavat kohustust toetuste peaspetsialistile nimekirja esitamiseks mis on juba eelnevalt kohaliku piirkonna sotsiaaltöötajale esitatud. Ajakirjanikul on vastavast tehtest koopia olemas.
n
nii öeldakse suurperedele "EI"/ 22. august 2014 11:02
Räägitakse valjult suurtele peredele ettenähtud toetustest. Aga sellise toetuse saamine on sisuliselt suurpere mõnitamine. Küsige hinnapakkumist! Miks sellist asja üldse nõuda, kui sellise nõude täitmine reraalne ei ole? Öelge siis otse välja, et toetust ei saa. Vajaminevad kooliasjad saab sotsiaalamet ise hankida vähempakkumisel, mitte füüsiline isik.
k
kolla/ 22. august 2014 10:34
väga alatu vanamees,et niimoodi lastest tankistid teeb.vist vaatab venemaa uudiseid-seal näitab ka ainult kannatavaid lapsi ja lõugavaid vanamoore.
t
Taavi/ 25. august 2014 11:24
Diskrimineerimine seetõttu, et keegi on vanamees ning tema pere abi vajab, isegi siis kui selline käitumine näib kellelegi alatu, on seadusega karistatav. Kui jätkad meie pere ründamist tuleb sul oma käitumise pärast vastust kanda. Kas on piisavalt arusaadav mida kirjutasin?
m
muri/ 22. august 2014 07:45
Lugesin eelneva artikli kommentaare ja seal kirjutas Taavi "Pole kuigi otstarbekas investeerida oskustesse. Aeg muutub, oskused jäävad ajale jalgu. Panustada tuleb loovusele ja igale olukorrale kohase lahendi leidmisesse" See ongi vist vastus kogu loole.
m
muri/ 22. august 2014 07:08
See on selge näide, kuidas tehakse kari lapsi ja nõutakse vallalt toetusi. Kui nii palju ei anta, kui küsitakse, tõmmatakse sots. töötajale ajakirjanduses vesi peale.
t
Taavi/ 25. august 2014 11:12
Sa vist ei saa aru mida tähendab loovusele panustamine? Kordan. Oskused tulevad ja lähevad muutudes kasutuks. Loovus on igas olukorras kohase oskuse rakendamine. Ei ole otstarbekas panustada oskustele vaid oskuste kohasele omandamisele ja nende rakendamisele. Hall normaalsus ei mõista loovust? Või kuis siis?
p
paraku/ 21. august 2014 19:14
näitas Taavi ise kõigile . et ta ei ole normaalne inime . leian. et sellistel nagu Taavi . ei tohiks isegi üht last olla.
t
Taavi/ 25. august 2014 11:54
Aga miks ma peaks olema normaalne ja vastama mingile aaria või muu rassi või inimese standardile? Meil igal on olla õigus nii kuis ollakse. Miks mul ei tohiks olla ühtegi last? Genotsiid teisitiarvajate-olijate suhtes on inimsusevastaline kuritegu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee