Maailm

SAATUSLIK KALALKÄIK: haruldane albiino krokodill tappis jõe ääres kalastanud mehe tema abikaasa silme all (11)

Toimetas Geidi Raud, 19. august 2014 11:27
Foto on illustratiivne. Foto: AFP / Scanpix
57aastane austraallane ja tema abikaasa viibisid esmaspäeva pärastlõunal Darwini linna lähedal Adelaide jõe ääres kalastusretkel, kui äkitselt haruldane albiino krokodill nimega Michael Jackson meest ründas ja ta naise silme all tappis.

Daily Maili andmetel jäi mehe õngenöör kinni ja ta astus jõkke, et see lahti harutada. Kuigi Adelaide jõgi on paljude krokodillide elukoht ja veekogul tehakse soovijatele isegi roomajate imetlemiseks kruiise, ei arvanud mees, et 4,5 meetri pikkune näljane krokodill teda vees kui saaklooma varitseb.

Haruldane albiino krokodill, kes oma välimuse tõttu sai nimeks Michael Jackson, sööstis mehele kallale, tappis ta abikaasa silme all ja ujus siis koos saagiga minema.

Kohale kutsutud politsei kammis koos krokodilliekspertidega jõe läbi ning esmaspäeva õhtuks õnnestus neil nii krokodill kui meesterahva surnukeha üles leida. Roomaja hukati samal õhtul. Krokodilli poolt tapetud mehe abikaasa toimetati šokiseisundis haiglasse.

"Michael Jackson oli üks miljonist," nentis Adelaide jõel kruiise korraldava Wallaroo Toursi omanik Rob Marchand, et veekogus elutsenud albiino krokodill oli tõeline haruldus.

"Krokodille ei tohiks süüdistada nende looduslikus käitumises. Ta tegi seda, mida ta peakski looduslikult tegema ja seda kutsutakse ellujäämiseks," tõdes Marchand, et inimesed, kes jõe ääres olles ettevaatlikud pole, süüaksegi ära.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee