Eesti uudised

Pärsti külaelanik traagilisest liiklusõnnetusest: rongi hoiatusvilet oli kuulda kahe kilomeetri kaugusele! (90)

Arvo Uustalu, 19. august 2014, 07:00
KAS PIISAV MEEDE?: Eile seati Pärsti ülekäigurajal taas üles uut stopp-märki. Kohalikud tõdevad, et märgist on harjutud mööda kihutama nagu postist. Foto: ALDO LUUD

"Täpselt samasse kohta maandus rongilt löögi saanud auto ka üheksa ja pool aastat tagasi. Siis püüdis juht vähemalt pidurdada," ei mõista Viljandimaal elav Päivo, kuidas sai 27aastane autojuht vilet andva oranži rongi märkamata jätta.

Laupäeva õhtul kell 19.35 juhtus Viljandimaal Pärsti raudteeülesõidul raske liiklusõnnetus, milles kaotas elu kaks noort inimest. Õnnetus toimus tõkkepuuta ja foorita raudteeülesõidu­kohal. Rongi võib Viljandi poolt sõitja võsa tõttu mitte märgata, kuid punast stopp-märki on näha umbes kilomeetri kauguselt.

Traagilise liiklusõnnetuse kohta on algatatud kriminaalasi. Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Kristina Kostina tõdeb, et politseiteatele on vara midagi lisada. "Ekspertiisid on tegemisel," ütleb ta.

"Väga hull õnnetus. Ega meie ka siin täpselt tea. Aga raske uskuda, et mees oli purjus, kui autos istus lapseootel naine," ütleb kohalik elanik Päivo. Et kaasreisija, 35aastane Helena oli lapseootel, on kuulnud ka teised Pärsti elanikud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16. august 2014, 20:41
FOTOD: Viljandimaal hukkus reisirongile ette sõitnud autos kaks inimest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee