Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: kus pidada lapse esimest sünnipäeva? (11)

Mariann Kaasik, 18. august 2014, 10:24
 PantherMedia / Scanpix
Lapse esimene sünnipäev tundub tähtis hetk. Siiski millegi algus, mis saadab teda terve elu - sünnipäevad. Ühtlasi tähistab see lapsevanemale ka seda, et tema beebi on nüüdsest väikelaps. Tundub ju nagu päris uhke põhjus peo pidamiseks, või mis?

Teised vanemad jälle ei taha nii väikesele sünnipäevapidu korraldada. Selle põhjusega, et aru ta nagunii ei saa ja mis seal külaliste peale ikka raha raisata. Mina leian, et kuigi laps ei saa otseselt aru, et tal on sünnipäev, saab ta ju ikka aru, kui ta on suuremas seltskonnas.

Teiste beebidega ju ikka põnevam ja seltsis segasem.

Jah, nii et oktoobris tähistame tema sünnipäeva küll, aga siiski otsustasin seda mitte teha kodus.

Samal teemal

Kuigi tore on koju oma sõbrad-tuttavad kutsuda, siis pärast koristamine, kraamimine ja nõude pesemine nii tore ei ole. Õnneks ongi tänapäeval palju mängutubasid, kus saab lapse sünnipäeva pidada ja siis rahumeeli koju puhtust ja vaikust nautima minna.

Mängutubade valik on suur, aga Mari esimene suur sünnipäev toimub Bibi mängumaal, mis näeb nii lahe välja, et ma ei näe põhjust, miks ei võiks ka suured inimesed seal sellist omamoodi pidu korraldada.

Kuigi koht ja sisustus ei ole minu kujundatud, siis toidu ja tordi kavatsen ma teha just nimelt Marile mõeldes ja täitsa ise. Vähemalt ma proovin anda endast parima, sest üheaastaseks saab laps ju ainult ühe korra. Ja loomulikult väärib tähistamist ka aasta lapsevanematena!

Head lugejad, kus olete teie pidanud lapse esimest sünnipäeva?

11 KOMMENTAARI

7
7-lapse ema 20. august 2014, 02:03
Meie pidasime alati kodus oma laste esimesed sünnipäevad mitte väljas.
k
... 19. august 2014, 16:35
kui sa tahad olla KEEGI ja kuuluda heasse seltskonda, siis ei ole üldse mõeldav, et sa ei pea oma lapse esimest sünnipäeva vähemalt 100 külalisega mõn...
(loe edasi)
Loe kõiki (11)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee