Arvamus

Hajamõtteid arvamusfestivalilt

Õhtuleht, 17. august 2014 17:57

7 KOMMENTAARI

p
Pettus/ 18. august 2014 14:01
Paide Arvamusfestivalil 15. augustil jagas Jaan Hatto lendlehte oma arvamusega. Keegi noor naisterahvas ütles end olevat korraldaja ja teatas et festivalil võib esitada ainult korraldajate poolt lubatud arvamusi. Oma nime keeldus ta avaldamast ja lahkus koheselt selle küsimuse peale. Turvatöötajad: Jaak Kaarepere ja Imre Kütt tungisid Jaan Hattole vägivaldselt kallale rebisid tema käest ära lendlehti ja rebisid katki tema särgi, seejärel konvoeerisid Jaan Hatto väljapääsuni.
Jaan Hatto 51 903 374
m
Müüdavad ajavad pada!/ 18. august 2014 12:21
Rahvas vaatab,kuulab--lööb käega ja lahkub!
m
Matti/ 18. august 2014 11:53
t
to: Jüri/ 18. august 2014 11:32
N6us Sinuga. Poliitikuid ei huvita rahva vaesus ega kannatused; ei tööpuudus, ei vilets v6i olematu arstiabi - ei miski. Paides oli järjekordne tsirkus teemal: "meil on demokraatia ja arvamuste vabadus". Kahjuks pole meil ei demokraatiat ega ammugi arvamusvabadust. Ega üldse mingit vabadust tavakodanikule - peale vabaduse orjata v6i tööpuuduses nälga kärvata...
j
jüri/ 18. august 2014 11:17
jutt jääb jutuks, mida see muudab. Minu teada veeti minema sealt ka inimene, kellel oli plakat käes... tore teada, et elame demokraatlikus riigis.
Inimesel tulevad kokku kuulavad arutlevad poliitikud taas jahuvad, mitte midagi ei muutu poliitik hoiab oma kümne küünega oma toolist kinni ja ei koti neid ei vaesus ega miski. Pigem plaksutatakse käsi, et eestlased käivad soomes tööl - raha ikka siia. Kus on Eesti tulevik? Tallinnas? Maakohad mahajäetud tööd pole, ühistransport olematu. Noored lahkuvad välismaale, hello!!! Millal hakatake ringi vaatama?
Mis festival tehku laulupidusid rahval vähemasti põnevam kui see jama
m
Müristu / 18. august 2014 09:32
ehk jalgratta leiutamine, võiks olla sellise jääkeldri nimetus
i
Iroonman./ 18. august 2014 09:25
Mulle küll näib, et Euroopa on energiasõltuvuses Ukrainast, mitte Venemaast? Ukraina kuulutas embargo Vene gaasi transiidile läbi Ukraina? Venemaa varustaks kogu Euroopat gaasiga aga näete, Ukraina ei lase.
Eks ole, Ukraina loodab ameeriklaste käest relvi saada aga ameeriklased loodavad Euroopasse gaasi tarnima hakata, neil üle maailma palju gaasi käes mida turustada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee