"Sajandi armastus" (Kanal 2)

Täna kell 20:35 algavas "Sajandi armastuses" tuleb sultan Suleimanil vastu võtta parima sõbra Ibrahimi suurvesiiri pitsat. Pärast seda kaob Ibrahim seitsme tuule poole ja palees hakkavad ringlema kuulujutud, et sultan Suleiman on Ibrahimi hukanud. Kogu palee valmistub samal ajal suureks kihluspeoks, sest sultani poeg Mustafa ja sultani ema Valide vennatütar Aibige otsustasid abielluda. See pidu teeb kurvaks aga nii asjaosalised ise, kui ka nende tõelised armastatud - Mustafa haaremiorjatari Efsuni ja Aibige salaarmastuse, sultani kojaülema Bali bei.

Sultan Suleimanil on mustad pilved pea kohal. Ühelt poolt Ibrahimi võimuiha ja solvumine, teiselt poolt nuttev õde Hatice ja survet avaldav ema Valide. Mida ta peaks tegema kui riigi asjad ja isiklik elu nii tihedalt seotud on? Kas ta peaks Ibrahimi pärast taolist intsidenti hukkama või mõtlema oma õe peale, kelle süda murdub ja kes sellisel juhul oma kaksikutega üksi jääb? Kuidas säilitada riigis kord ja peres rahu?

Ibrahimi kadumine muudab Hatice pööraseks ja armukese Nigari lohutamatuks. Nigar ei suuda aga end vaos hoida ja oma paanikat varjata. Nii käseb haaremi ülemteener Daie Nigaril oma kodu hüljata ja paleesse jääda. Ka Hürremil on kahtlusi ja ta nõuab Nigarilt ja Daielt vastust.

Hürremil on veel teisigi suhteid korraldada. Kui ta saab teada, et Aibige nõustus kihlusega vaid kättemaksuks Bali beile, otsustab ta sekkuda. Ka Mustafa lemmikorjatar Efsun loodab Hürremi peale... Kas midagi saab veel muuta või on juba liiga hilja?

Romantiline ajalooline suurlavastus "Sajandi armastus" on Kanal 2s pühapäeviti kell 20:35.

Jaga artiklit

33 kommentaari

A
appi  /   16:12, 18. aug 2014
magasin seeria maha
  /   19:35, 17. aug 2014
Täna "Sajandi armastuses": sultan Suleimani parim sõber Ibrahim loobub kõigist ametitest ja põgeneb
,,,,,,
häbi , häbi Ibrahim

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis