Eesti uudised

Mupo trahvib koeraga rannalisi 

Siim Randla, 14. august 2014, 07:00
Foto: Teet Malsroos
Munitsipaalpolitsei on alustanud kümneid väärteomenetlusi koeraga rannas viibinud inimeste suhtes ja määranud trahve, kuna eiratakse loomaga randatulemise keeldu.

Aina rohkem väljakutseid ja avaldusi on munitsipaalpolitseile esitatud seoses lahtiste koertega, keda peremehed viivad randa. Eriti masendav olukord on Stroomi piirkonnas. Vaatamata sellele, et teeme iga päev kolm korda nimetatud piirkonnas pistelisi kontrolle ja karistame inimesi selle eest, juhtuvad taolised rikkumised tihti, räägib mupo vaneminspektor Tanya Tõnisson. "Inimesed ei taha aru saada, et see on keelatud tegevus."

Tallinna koerte ja kasside pidamise eeskirja järgi on loomapidajal keelatud viia koera või kassi avaliku asutuse ruumi või territooriumile, kuhu on paigaldatud sellekohased sildid.

"Stroomi rannas on sellised sildid igal pool ja iga sissepääsu juures. Meie oleme alustanud kümneid väärteomenetlusi ja määranud ka trahve nii keelatud alal koeraga viibimise eest kui ka selle eest, et koerad on avalikus kohas ilma jalutusrihmata," räägib Tõnisson.

Samal teemal

1. august 2014, 07:00
Mupo töötaja leidis prügist mürsu
2. juuli 2014, 22:52
Tallinna mupo määras poole aastaga ligi 17 000 trahvi
25. juuni 2014, 15:36
Mupo: jaanipäev oli üle ootuste vaikne
5. juuni 2014, 20:22
Mupo hoiab noorte vahupeol silma peal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee