Eesti uudised

Tallinna Kesklinna vanemaks sai multitalent spordi vallas (6)

Toimetas Kaspar Käänik, 13. august 2014 12:40
Alar NäämeFoto: facebook.com/alar.naame
Tallinna linnavalitsus nimetas Kesklinna vanema ametikohale Alar Nääme, kelle põhipalgaks kinnitati 2700 eurot (bruto) kuus, teatab raepress.

2009. aastal Tartu ülikooli geenitehnoloogia erialal lõpetanud Alar Nääme oli seejärel kuni möödunud aastani Valga linna aselinnapea ning Keskerakonna Valgamaa piirkonna esimees. 30aastane Nääme tegeleb aktiivselt spordiga, eriti raskejõustikuga – ta on Eesti meister sumomaadluses ning pronksmedali omanik rannamaadluses ja poksis. Nääme on läbinud kaitseväeteenistuse, kuulub Kaitseliitu ja Keskerakonda.

"See töö ei ole kindlasti lihtne, aga nelja-aastane töökogemus Valga aselinnapeana hariduse, kultuuri ja sotsiaalvaldkonnas on andnud korraliku pagasi, mida saan nüüd kasutada," sõnab Nääme.

Linnaosa vanema nimetab ametisse ja vabastab ametist linnavalitsus linnapea ettepanekul, kuulates ära linnaosa halduskogu arvamuse. 

Nääme nimetamise Kesklinna linnaosa vanema kandidaadiks otsustas Keskerakonna Tallinna Nõukogu ühehäälselt 6. augustil. Kesklinna halduskogu kooskõlastas Nääme kandidatuuri 11. augustil.

Senine kesklinna linnaosavanem Mihhail Korb asus Euroopa Parlamenti valitud Yana Toomi asemel riigikogu liikme kohale. 

Samal teemal

04.11.2014
Mihhail Korb: Eestil on aeg tunnistada Euroopa Liidus oma probleeme
16.09.2014
Napsivõtumärgid on Kadriorust kadunud, Nääme nõuab varastele karistust!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee