9 kommentaari

D
ddddd  /   09:41, 19. aug 2014
Minu laps üldse eriti ei mängigi nende laulvate asjadega, vahel vajutab paari nuppu.. aga üldiselt on lemmikud igasugused klotsid ja topsid... Muidugi ka asjad mis jah tegelikult polegi mänguasjad - tühjad jogurtitopsid, purgikaaned jne.. viimasel ajal on teda ka raamatud väga huvitama hakanud.. :) Laps aasta ja 3 kuune.. :)
I
Isa  /   19:58, 13. aug 2014
Ma ostsin tavaliselt oma penile neid rääkivaid mänguasju, aga peale paari õõvastavat juhtumit kui ta otsustas keset ööd oma jõuluvanale hambad sisse lüüa ja see hüüdis: Ho ho ho Merry Christmas! lõpetasin ma selle pulli ära.
K
kahe lapse ema.   /   08:03, 13. aug 2014
Lapsed on tõesti erinevad, arenevad erinevalt ja täpselt nii kuidas vanemad nendega tegelevad. Mina arvan kah, et mingit mega kallist mänguasja ei ole vaja küll muretseda kui on kõrval odavam ja sama hea ...aga paljud emmed just hinna poolest vaatavadki mänguasju, et siis teistele emmedele näidata, näed mina saan osta oma lapsele sellise hinnaga mänguasja ja siis vaatad kuidas tema laps läheb selle odava mänguasja juurde ja viskab oma kalli mänguasja nurka ....:) alati ei ole kallis parem. Peab ikka last jälgima mis meeldib lapsele tegelikult. Mänguasju on nii erinevaid ja hinnad samuti väga erinevad, et arvan et kõik leiavad oma lapsele selle õige mänguasja :)
O
olen  /   23:29, 12. aug 2014
küll juba vanaema ja leian,et mänguasi võib olla ka kallis
mänguasjal peab olema funktsioon
lapsed on erinevad ja lähtuvalt sellest peab mänguasja valima
ühes vanuses võib üks laps tõesti kapata päev läbi puuhobusega,aga teine ehitab omale juba üsna väiksena legodest pool maailma valmis
ka need rääkivad mänguasjad pole sugugi halvad,need nõuavad lapselt teatavat pühendumist
kõik oleneb lapse fantaasiast ja oskustest
.
...  /   23:03, 12. aug 2014
plä pläää plää plää
nagu eesti esimene kõige targem ema oleks sündinud. kahju sulle teatada, aga ei ole mõtet teha artikleid mitte millestki.
1
14 a laps  /   22:51, 12. aug 2014
mängib netis :( ja need lõputud jalka-kaardid ! mis mitte vähe ei maksa :p
E
Eks lapsed on erinevad  /   22:38, 12. aug 2014
Minu hoiulaps mängib küll hea meelega selle koeraga, juba algusest peale, nüüdseks juba üle 2-ne.
S
sandra  /   21:37, 12. aug 2014
minu lapsele meeldivad värvilised kergekaalulised plastmassist mänguasjad palju rohkem kui rasked puidust, kohmakate vormidega asjad. Kuigi laulev koer on meil ka alati lihtsalt vedelenud.
Meil on igasuguseid asju, kõigega ta natuke mängib ja siis tüdineb. Lapsed õpivad maailma tundma läbi asjade, huvitavaimad on need mis midagi teevad, mis ei ole lihtsalt istuv karumõmm.
kõige rohkem on ta mänginud nende värviliste odavate IKEA plastmassist topsidega, mis üksteise sisse käivad.
Mu laps on aastane.
M
mah  /   21:19, 12. aug 2014
eelistan ka ise puidust mänguasju, aga need tublisti kallimad. see laulev-rääkiv koer meilgi kodus (samuti kingiks saadud), eriti õudne oli öösel, kui koer oli unustatud on-nupule ja hüüdis "leia mind, ma näen sind" :D

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis