Eesti uudised

Õhupuhastajad valetavad inimestele! Linnaosavalitsus: me ei ole mitte kedagi tellinud 

Toimetas Liina Metsküla, 8. august 2014 14:27
Pilt on illustreeriv.Foto: SXC
Pirita Linnaosa Valitsusele teatati eile elanikule tehtud kõnest, milles väideti, et linnaosa on tellinud õhu puhtuse mõõtmise kodudes. Pirita linnaosa vanema Tõnis Mölderi sõnul on tegemist inimeste petmiseks väljamõeldud valega.

Linnaosavalitsusele helistanud naise sõnul teatas hääl telefonis talle, et linnaosavalitsus on tellinud tasuta õhu puhtuse mõõtmise. Naiselt küsiti, kuna ta kodus on, et seda mõõtmist teostada. Kuna asi tundus kahtlane, helistas ta linnaosavalitsusse ning uuris järgi, kas tõepoolest on linnaosa tellinud õhumõõtmise tema kodus.

Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölder kinnitas, et linnaosa ei ole sellist teenust tellinud ning tegemist on inimeste petmisega. "Selline nii-öelda turundustöö linnaosa nime kasutades on ebaeetiline ja kuritegelik," rõhutas Mölder. Kiire otsing internetis viitas, et mobiilinumber, millelt naisele kõne tehti, on tõenäoliselt seotud ühe õhupuhastusvidinaid müüva firmaga.

Linnaosa vanem tänab kodanikku linnaosavalitsust informeerimast ning palub ka teistel, kellele selline kõne on tehtud, sellest linnaosavalitsusele teada anda.

Samal teemal

19.10.2016
Üle koduläve lubatud õhupuhastaja hakkab hoopis oma tuhandeeurost seadet müüma