Foto: Aldo Luud
Toimetas Marge Sillaots 6. august 2014 17:57
Tallinna Linnavolikogu IRLi fraktsiooni liige Juku-Kalle Raid leiab, et linnavalitsuse otsus "Patareiv" keelata on tüüpiline keskerakondlik nõmedus.

"Üks poolearuline loll linnavalitsusest keerab tuksi 2500 inimese õhtu", kommenteeris Raid ning lisas, et viitamine kaklusele eelmisel samas kohas toimunud üritusel ei ole adekvaatne jutt, vaid täiesti nõder põhjendus.

"Sama hästi võiks keelata ära ujumise ja sulgeda kõik rannad, kuna mingi purjus sell on suvatsenud ujuma minna ning ära uppunud," tõdes Raid.

Raidi sõnul näeb ta linnavalitsuse otsuse taga pigem tüüpilist keskerakondlikku käitumismudelit. "Keelan käsen, poon ja lasen, võiks selle kokku võtta," sõnas ta.

"Avalikke ürituste ärakeelamine meenutab vägagi Venemaad, kindlasti aga mitte euroopalikku linna," ütles Raid, kelle sõnul tuletab linnavalitsuse otsus meelde Moskvat, kus on alternatiivmuusika kontserte keelatud, tuues põhjuseks valesti paigaldatud vahukustuti. Tegelikult aga on keelu taga soov mitte lasta esineda valitsuskriitilistel inimestel.

"Meie linnavalitsuse jupijumalatel oleks aeg Moskvasse elama asuda," lisas linnavolikogu liige Raid.