Eesti uudised

"Purjus meest, kes tahab ujuma minna, on raske tagasi hoida. Ta läheb ikka."

Maarius Suviste, 6. august 2014 07:00

14 KOMMENTAARI

a
A.H./ 6. august 2014 18:19
Mis parata, eks emake loodus teeb oma valiku. ;)
k
.... / 6. august 2014 17:53
kas te "inimesed" mõtlete ka natuke v?? inimene võib joobes olla kui ta ujuma läheb aga see ei tähenda et ta just sellepärast ära upub. tegelt ka katsuge olla natuke.
n
noh/ 6. august 2014 14:41
kui naine tahab ikka tina panna siis ikka paneb. Mehe tänitamisele ei pööra mingit tähelepanu. Joodikut parandab ainult haud ja ei miski muu.
s
See seadus on/ 6. august 2014 11:28
üks paljudest 22. aasta jooksul tehtud lollustest üks "geniaalsemaid".
r
Rannas joomine keelu alla!/ 6. august 2014 10:03
Kes seda sooja jooki ikka juua tahab. Vaevalt kõigil külmakastid kaasas.
e
eurofend/ 6. august 2014 09:53
Rumal on süüdistada joodikut nüüd, kus ta on saanud riigilt toetuse oma mõtlemisele - juua võib igal pool. Elik - kõik on lubatud. Tasub kuulata, mida joodikud ise sellest riigikogu geniaalsest seadusest arvavad ja võtavad. Ilmselt tuleks kõigil pärast 1. juulit uppunute omastel kokku tulla ja esitada ühiselt toitja kaotuse jmt. kompensatsiooninõue riigikogulastele.
m
mh/ 6. august 2014 08:55
Vähe sellest, et keelaja satub kaaslaste kriitika alla, satub ka see, kes ei lähe.
Sattusin sõbraga mingisse tema seltskonda ja ujuma minek. Arvasin, et õllesena vast pole hea idee - vastus on teada eks.
Ma istusin kaldale maha ja jälgisin, mida nad teevad. Küsiti, et miks sa ei uju - ütlesin, et 3 õlut keres ja ma ei arva, et see nüüd hea mõte on.
Aga seltskonna intelligentsema naisega nüüd jalutan, nemad teda nii kaugele kuidagi ei saa.
Seltsimeestel on nüüd dilemma, et siuke mõttetu prillidega kiitsakas ludri, aga kõigi unistusega läks juba esimesel õhtul päikeseloojangut vaatama .... kuidas nii eks :)
p
Parem juba kriitika all/ 6. august 2014 11:26
n
naine/ 6. august 2014 08:35
Levinud on arusaam: mis see pits mehele ikka teeb...! Mida rohkem on mees purjus, seda vähem ta sellest aru saab. Sageli ollakse väga agressivsed ja nende takistamine rooli istumiseks või ujumiseks on võimatu, paraku. Kavalus aitaks, aga ajutiselt. Kavaluse kasutamine nõuab ka nutti ja päris palju energiat.

n
Nojah/ 6. august 2014 08:23
Las lähevad. Looduslik valik. Targemad ja tugevamad peavadki ellu jääma. Siis on ainult kahju, kui upuvad väga noored - nagu see seitsmeaastane poiss, kes Peipsi järve uppus. See on tragöödia. Aga kui purjus ja härga täis töll läheb ujuma ja upub, siis on see lihtsalt looduse viis reguleerimaks tugevamate pealejäämist - see on kehtinud kogu aja, mil liigid on eksisteerinud.
p
pealkiri/ 6. august 2014 08:08
- Täpselt minu mõte.
Mis pärast patravad ennutuskampaaniad hoolimatust kaaslasest, kes laseb oma purjus sõbra vette? Katsu sa end lõviks joonud selli peatada. Ta sööb su ära ja ujuma läheb peale seda ikkagi!
m
mis/ 6. august 2014 08:02
...olid ajad kui vetelpäästet kureeris ainult üks organisatsioon Eesti Vetelpäästeühing. Nüüd on ajad teised ja kõigile on see justkui lisakohustus muude turvateenuste pakkumisel. Kui hooaeg läbi ja sügise tulekuni veel vaid kolm nädalat ununeb ,ununevad kõik hõiked kuni jää tulekuni ,siis on vetelpäästjatel nagu vananaistesuvi jälle käes ja statistikanumbreid ning seda traagikat mäletatakse vaid kitsamas ringis.
p
purjus inimene ei kuuletu/ 6. august 2014 07:55
Paraku satub inimene, kes takistab joobnutel vette minemast, kaaslaste kriitika osaliseks. Eks alkoholi tarvitab vee ääres kogu seltskond. Siin ei ole oluline ka ujumisoskus. Kui inimene ujuda ei oska, siis ta ujuma ei lähegi ja nendega pole eriti probleeme. Just enda meelest head ujuvad võtavad nõuks joomasena pikema ujumisretke ette võtta. Uppumisohtu sattudes ei hakka nad ka kohe appi hüüdma. Arukas oleks veekogude ääres üldse mitte alkoholi tarbida. Ebakained inimesed ei ole adekvaatsed. Tean olukorda, kus alkoholi tarvitanud nägid rannas silte, kus oli keelatud purjuspäi vette minna. Sellid otsisid sellist kohta, kus taoline silt puudub. Leidsidki, aga see ei olnud enam ujumiseks mõeldud koht, vaid järsk sadamakai. Õnneks pärast "peaka panemist" õngitsesid juhuslikud paadimehed joomased ujujad vvest välja.
k
kes/ 6. august 2014 07:37
tahab ikka vabasurma minna-miks mitte? las lähevad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee