Elu

Edgar Savisaar trehvas hotellis salapärase kaunitariga: see oli täiesti tavaline kohtumine! (46)

Nataly Koppel, 5. august 2014, 07:00
RINNAD PIHUS! Mis toimub Edgar Savisaare ja tema nõuniku Moonika Batrakova vahel, teavad ilmselt vaid asjaosalised ise. Igal juhul tekitas meedias palju kõmu 2007. aastal augustis linnaametnike suvepeol tehtud pilt, kus Savisaar krabas naise rinnad pihku.  ERAKOGU
"See oli täiesti tavaline kohtumine, mille Delfi nüüd üles puhus," kommenteeris Tallinna linnapea Edgar Savisaar (64) Facebookis kokkusaamist avalikkusele tundmatu naisega läinud pühapäeval Tallinna kesklinna hotellis Meriton.

Delfi kirjutas – viidates pealtnägijatele –, et Edgar Savisaar ja blond naine veetsid Meritoni hotellis umbes poolteist tundi. Kui nad laskusid viimaks liftiga fuajeesse, lahkus naine hotellist peauksest, Savisaar väljus aga veidikese aja pärast kohvikupoolsest uksest.

Delfis avaldatud piltidelt näeb, kuidas kirjus minikleidis naine, tumedad päikeseprillid silmade ees, vasakul õlal leopardimustriga käekott ja paremas sinine kinkekott, jalas baleriinad, astub Savisaare tumepunase maasturi juurde, avab juhipoolse ukse, siis reisijapoolse ja istub masinasse.

Veidi hiljem väljub hotellist suviselt riides linnapea ja istub rooli. Üheskoos sõidetakse Solarise kaubanduskeskuse ette, kus Savisaar teeb põgusa peatuse, et daam saaks autost maha astuda.

Päeval hotellis, öösel metsas

Samal teemal

"Panin eile (pühapäeval – toim) tähele küll, et minu järel sõidavad kaks noormeest, ühel kaamera peos," raporteerib Edgar Savisaare Facebooki leht.

"Kehitasin õlgu – ju keegi teeb jälle pilti. Nüüd tean, et see oli Delfi, nagu ikka. Koomiline lugu sellest, kuidas Edgar ühe tundmatu kaunitariga hotellist välja hiilis, ja mis selle juures tähele pandi," viskab Savisaar sotsiaalmeedias nalja.

"Tegelikult oli asja tuumaks minu punane džiip, millega ma väga harva sõidan, ja mis ei tahtnud mind korralikult teenindada. Küll uksed ei avanenud, küll ei läinud kinni. Nii ma selle auto ümber pikalt askeldasin ja Delfil oli aega küll sellest kollast lugu teha – seda enam, et ka üks naine oli kohal, mis muidugi võimaldas asja põnevamaks teha," selgitab Savisaar, et tema eraauto uksed jupsisid.

Fotograaf, kes pildistas Savisaart Meritoni hotellist väljumas, ütles Õhtulehele, et tema info kohaselt saabus linnapea hotelli koos naisega, kuid väljuti juba eraldi. Piltniku sõnul ei olnud naisel ka mingeid probleeme auto uste avamisega – ehkki Savisaar väitis, et tema ise nägi nende avamise ja sulgemisega vaeva.

Edgar Savisaar ei soovinud pühapäeval hotelli ees sündinut rohkem selgitada. "Piirdume antud teemal siiski kommentaariga, mille Edgar Savisaar oma FB seinale kirjutas," vastab Õhtulehele linnapea Savisaare abiline Taavi Pukk, kes asendab puhkusel olevat linnavalitsuse nõunikku Liina Oja.

Meritoni hotellis on Savisaart ka varem nähtud ning samas majutusasutuses on peetud ka Keskerakonna valimispidusid. Hotelli turundusdirektor Mare Terri-Voogma ütleb Õhtulehe pärimise peale, kas Savisaar väisas nende hotelli läinud pühapäeval või mitte, et nemad ei kinnita ega lükka seda väidet ümber, kuna tegemist on konfidentsiaalse infoga.

Pühapäeva päeval kohtus Savisaar sümpaatse naisega hotellis, aga öösel jõudis ta veel metsa matkama minna – ehkki hommikul ootas teda esimene tööpäev pärast puhkust. Linnapea Facebooki lehekülg annab teada, et Savisaar jõudis pühapäeva lõpetuseks teha ka öise metsamatka oma poegade Erki ja Edgari perega. Ja mitte ainult.

"Meiega koos olid ka riigikogu liige Siret Kotka ja tema väike vennapoeg. Matka juhtis giid nimega Peeter, kes kadestamisväärselt hästi tundis seda kanti ja oskas meile jagada oma kogemusi. Öises metsas olen ju küll käinud, see polnud mulle uudiseks, aga uus asi oli teha seda loodusmatkaja staatuses. Ööl vastu hommikut jõudsime koju – läbiväsinud ja unised, aga matkaga väga rahul," jätkus Savisaarel enne esimest tööpäeva pärast puhkust energiat, et metsas kopraradadel seigelda.

Tervelt kolm abielu

Naistemehe reputatsiooniga Tallinna linnapea Edgar Savisaar on olnud abielus kolm korda. Esimesest abielust Kaire Savisaarega on Edgaril poeg Erki. Teisest abielust Liis Savisaarega tütar Maria ja poeg Edgar. Kolmandast abielust Vilja Savisaar-Toomastiga veel üks tütar – Rosina.

"Mingil põhjusel ei saanud õige õppejõud tulla ning tema asemel saabus Edgar Savisaar. Ma ei teadnud, mida Savisaar endast kujutab ja olin seetõttu elevil, isegi lõbusas tujus," on Vilja meenutanud kohtumist Savisaarega filosoofialoengus.

Edgar oli Viljaga tutvudes veel abielus oma teise naise Liisiga (ka Liis ja Edgar leidsid teineteist tudengi-õppejõuna Edgari esimese abielu päevil). Ametlikult sai Viljast kõigepealt Edgari töökaaslane, tema abiline. 27. oktoobril 1990 sündis Savisaare abil tütar. Ajakirjanik Tuuli Koch kirjutas oma raamatus "Savisaar – tujukas mängur": "Savisaare naistevahetuse stsenaarium on kordunud ajast aega. Nii nagu ta oli veel abielus Kairega, kui Liisil sündis tütar Maria, oli ta veel abielus Liisiga, kui Vilja tõi ilmale Rosina."

"Iga naist väsitab see arusaamine, kas järjekordne silmarõõm on tõsilugu või ajakirjanduse väljamõeldis, aga iga naine teab seda alati. Naine teab alati, kas see on tõsine ja mis selle asja taga on," selgitas Vilja hiljem Kanal 2 erisaates "Avameelselt abielust".

13 aastat Edgar Savisaarega abielus olnud Vilja tunnistas, et kuigi võitlus suhte päästmise nimel kestis palju aastaid, jäi ühel hetkel jõudu väheks ning ta mõistis, et sel polnud enam mõtet.

Edgar Savisaart on alati ümbritsenud ilusad naised ning kuulujutuveskid on jahvatanud oma jahu.

Igatahes on koos Savisaarega jäänud pildile Evelyn Sepp, Kadri Simson, Kristiina Heinmets, Olga Sõtnik, Katrin Siska, Sofja Derjugina, Moonika Batrakova, Siret Kotka, Olga Ivanova ja veel nii mõnigi teine kaunis ja tark naine.

46 KOMMENTAARI

t
Tädi. 10. veebruar 2015, 11:16
No seda Viljat küll kaunitariks nimetada ei saa, aga hea kui inimesel endalgi endast hea arvamus on.
Edgar Savisaar õitseb edasi ja las tal olla ...
(loe edasi)
h
Häbi, rajakad! 6. august 2014, 14:58
Kas tõesti pole seadust, mis keelaks inimese ahistamise ja mõnitamise ajakirjanike poolt? Minu arust on. Tuleks neile šaakalitele rängad rahatrahvid määrata, jutt siin ei aita.
Loe kõiki (46)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee