Eesti uudised

Kuidas mõjutavad Venemaale kehtestatud sanktsioonid Eesti majandust?

Toimetas Kristin Aasma, 1. august 2014 17:01

19 KOMMENTAARI

n
Novesta/ 2. august 2014 17:52
Ei olda vastu mitte raudteevedudele vaid selle oskamatule korraldusele.
Näiteks Rootsi linnades rongid ei pasunda (nagu P-Tallinnas on "lahtiste raudteede" ohtudest hirmunud vedurijuhtide harjumus). Ja kõik ristumiskohad eri tasapindadel või väiksemates linnades tõkkepuudega. Kui mingi ettevõte segab linnaelanike rahu, antakse see kohtusse. Meie lärmfirmade juhid on saanud aga vaid preemiaid ja dividende.
Uus kokkuhoiutrend on ka ladude valvurite asendamine lahtiste lõukoertega.
r
Rikkad vaestemajas!/ 4. august 2014 11:39
Meil kukuvad kõik toimingud kuidagi teistmoodi ja kodanikuvaenulikult välja!?
t
To Mölisevale A.H.-le/ 2. august 2014 16:48
Poleks raudteed, poleks ei vabrikut ega sadamaid. Ja kui tekkisid vabrikud, sadamad ja raudtee, tekkisid ka majad. Kuna majade asukate iga pole just kadestamisväätr pikk, siis kalmistu on selle loomulik osa. Üks tüüpiline näide on mitte kuskile viiv Undva sadam, mis ehitati lollide poolt tühja koha peale, metsa vahele, ja kuhu mingeid kommunikatsioone ei vii, pole isegi korralikku autoteed, raudteest rääkimata. Nii, et mõtle rohkem, tee vastavaid järeldusi, mölise vähem ja lollus ei paista nii kaugele välja. (A.H.)
m
Mölisevale AH-le/ 2. august 2014 16:06
Sela Põhja-Tallinnas on peale reguleerimata ülekäigukohtadega kaubaraudtee muudki. Näiteks ajaloolone Sitsi tekstiilivabrik, Kultuurikilomeeter, uuendatud sadamad ja mitmed legendaarsed kalmistud. Eelkõige muidugi aga imeilusad mererannad.
t
tore vaadata/ 2. august 2014 12:11
kuidas prtjankad omale näkku pissivad.
r
Raul/ 1. august 2014 23:58
Oh pole hullu,Ligi laskis juba laulu energiamaksu kehtestamisest,kyll rahvas tagasilöögid kinni maksab.
a
AB/ 1. august 2014 23:48
Ja mis moodi peaks transiidi tõus,langus mõjutama tava inimest?Ei ole aru saanud et transiidi hiigel aegadel minu rahakotti miskit oleks pudisenud.Mõni ärikas jääb mõnest miljardist ilma mis siis?
b
Banaanivabariigi tunnus/ 2. august 2014 07:04
Transiit on üks ülikasumlikest äridest, kus midagi tootmata võib teenida üle 100% kasumit. Ja nagu mainis kommenteerija Dekoil, suudavad seda korraldada ka ohmud!
a
Anton/ 1. august 2014 22:38
Õnneks on nn. transiit võrreldes kümne aasta tagusega täiesti olematu, äri tuleb ajada korralike partneritega, nende hulka venemaa ja selle firmad ei kuulu.
t
Totu Qult/ 1. august 2014 23:35
Ammuks see oli, kui oli kuulda seda nuttu ja hala, et Venemaa ei osta enam meite sealiha, piima ja kalatooteid......
Ja millegi pärast ei ole ka € Liit huvitatud Maarjamaistest toidukaupadest, huvitav miks??? Kas kodumaise toodangu kvaliteet jätab soovida või hinnad kõrged, milles siis küssa???
Senini oli ja ka on, Venemaa oma põhjatu turuga, meite toodangu ainus päästerõngas.....
?/ 2. august 2014 12:17
Kas sm. Totu pole äkki hoopiski mitte kusagilt Tuulastvüi Rjazanist, mitte aga salapäraselt Kuult? Jumal hoidku sellise päästerõnga eest, mis alati just kõige kriitilisemal hekel ikka alt veab. Nii et iga kor korraks üle pea vee alla vajume. Ja see Vene turg on nii põhjatu, et kui seda liialt kauaks vahtima jääd, võid saada peapöörituse ja otse alla kukkuda. Ning maanduda mingisse Estnskoje oblastisse.
a
A.H., to Dekoil/ 1. august 2014 21:58
Tänu raudteele Põhja-Tallinna elurajoonid omal ajal üldse kerkisid. Nii, et hoia madalamat profiili ja ära mölise, siis ei paista su lollus nii kaugele välja. ;)
r
R_Vare/ 2. august 2014 07:09
Mujal Euroopas on sellised veod osatud suunata pealinnadest välja!?
Ilma nende krigisevate ja vilistavate vene rongideta oleks seal praegu superilusad mereäärsed jahisadamatega luksrajoonid.
e
eestlane/ 2. august 2014 10:07
Ei kerkinud tänu raudteele, vaid massilise migrandisaasta tõttu, mida raudteed mööda Eestisse rändas...

k
KIVIMEES/ 1. august 2014 20:40
ME OLEME TAGUMIKUS OLNUD TUHAT AASTAT.NÖÖD NUUMAME EESTI ÜLIKUID SAMUTI!!!
K
!!!/ 1. august 2014 20:14
Kui kardame selliseid tagasilööke siis me , maitseme varsti hoopiski suuremaid ebameeldivusi. Rahutusi, sissetungi, Narva ja Lasnamõe referemńdumt ning Eesti vabatahtlikku astumist Venemaa koosseisu mingi Estonski oblastina.
k
Kõik läheb õiges suunas/ 1. august 2014 19:05
Viimane uudis on Siberis kavandavast suur-meeleavaldusest teemal:Aitab Moskva nuumamisest...
e
Ei/ 1. august 2014 18:47
mõjutagi, sest meil polegi tõsiseltvõetavat majandust. Libamajandus toimib endises hiilguses.
d
Dekoil/ 1. august 2014 17:58
Kui seda raudteetransiiti ei osata muudmoodi korraldada, kui et vilistavad vedurid kulgevad 24/7 läbi Põhja-Tallinna elurajoonide, siis mingu hingusele!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee