Maailm

Fotod on häiriva sisuga!

FOTOD: erirong lennukatastroofi ohvrite surnukehadega lahkus Torezist (17)

Toimetas Geidi Raud, 21. juuli 2014 20:38
Erirong Malaisia reisilennuki katastroofis hukkunute surnukehadega 21. juulil Torezis.Foto: AFP / Scanpix
Külmutusvagunitega erirong Malaisia reislennuki katastroofis hukkunute surnukehadega läks esmaspäeva õhtul Ukraina venemeelsete separatistide kontrolli all olevast Torezist liikvele, kirjutas BBC.

Venemeelsed separatistid, kes katastroofipaiga üle kontrolli omavad, nõustusid, et hukkunute surnukehad viiakse Torezist rongiga Ukraina idaossa Harkivisse ja sealt edasi Hollandisse.

Torez asub 15 kilomeetri kaugusel katastroofikohast.

Ka Malaisia peaminister Najib Razak ütles teisipäeva varahommikul, et ta sai isehakanud Donetski rahvavabariigi peaministrilt Aleksandr Borodailt lubaduse, et 282 leitud inimese säilmed toimetatakse rongiga Harkivisse ning antakse seal Hollandile üle.

Razak lisas, et Ukraina venemeelsed separatistid on lubanud anda ka lennu MH17 mustad kastid üle Ukrainas viibivatele Malaisia uurijatele.

Rong hukkunute surnukehadega paiknes separatistide kontrolli all olevas piirkonnas ning relvastatud mässulised ei lubanud sellel varem Torezist lahkuda.

Praegu ei ole teada, kas rong suundus esialgse plaani kohaselt Harkivisse või suundub see hoopis edasi mõnda separatistide kontrolli all olevasse paika.

Samal teemal

03.08.2014
Lennuhukupaigalt leitud ohvrite säilmed toodi Harkivisse
26.07.2014
Aleksandr Borodai – venelaste jaoks konfliktilahendaja, ukrainlaste jaoks terrorist
23.07.2014
FOTOD: Ukrainast saadeti Hollandi poole teele esimene lennuk katastroofiohvrite säilmetega
23.07.2014
Venemaa satub uute rangete piirangute alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee