Eesti uudised

Steven Seagali Augustibluusi skandaal jõudis Briti meediasse (79)

Toimetas Geidi Raud, 21. juuli 2014 18:50
Steven Segal ja Venemaa president Vladimir Putin.Foto: AP / Scanpix
Suurbritannia väljaanne The Guardian kajastas Augustibluusi korraldajate otsust tühistada Steven Seagali Eestis toimuma pidanud kontsert.

"Steven Seagal põhjustas möödunud nädalal palju poleemikat Balti riigis Eestis, kuid mitte oma näitlejaoskuse tõttu. Selgub, et näitleja, kes on tuntud eelkõige oma matšorollide tõttu Hollywoodi filmides, on ka bluusilaulja ja kitarrist. Tema katse näidata Eestis oma muusikalist talenti aga luhtus, sest Eestil on idanaabriga kehvad ajaloolised kogemused. Seagal on julgelt väljendanud oma toetust Putinile ning tema otsusele Krimm annekteerida," seisis The Guardiani artiklis.

Väljaanne kirjutas, et kui Augustibluusi korraldajad teatasid Segali esinemist, hakkas Eesti meedias levima pahameeletorm.

"Eesti rokklaulja Tõnis Mägi kutsus inimesi üritust boikoteerima. Eesti välisminister Urmas Paet ütles, et Steven Seagal on viimastel kuudel soovinud aktiivselt poliitikas osaleda ja ta on teinud seda moel, mis ei ole õigusriiklust austava maailma jaoks aktsepteeritav," kirjutas The Guardian.

Loe The Guardiani artiklit täismahus SIIT!

Samal teemal

03.11.2016
Vladimir Putin andis Steven Seagalile Venemaa kodakondsuse
03.08.2014
GALERII! TV3 VIDEO: Augustibluus meelitas Haapsallu tuhandeid kuulajaid
17.07.2014
Korraldajad tühistasid Steven Seagali esinemise Augustibluusil
17.07.2014
Märt Avandi Seagali esinemise kohta: "Ta ei tohiks meie riigis laulu lahti lüüa!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee