Maailm

Kuidas näevad venelased MH17 õnnetust? (42)

Õhtuleht.ee, 21. juuli 2014 16:57
Tükike lennukistFoto: AFP / Scanpix
Möödunud nädala neljapäeval sai Malaysia Airlinesi lennuk Ukraina kohal raketitabamuse, mille tulemusena hukkusid kõik 298 reisijat koos meeskonnaga. Donetski piirkonna separatistid süüdistavad õnnetuses Ukrainat, Kiiev aga separatiste. Sündmus leiab igapäevast kajastust meedias ning siinkohal pole erandiks ka Venemaa. Muidugi edastab Kremlimeelne meedia hoopis eriskummalist infot.

Näiteks, kas teadsite, et MH17 oli lihtsalt eksitus ning tegelikkuses tahtsid Ukraina võimud alla tulistada Putini lennukit, mis on sarnane? Või et dispetšer palus enne õnnetust lennuki madalamale tuua? Või et MH17 õnnetus oli vaid üks osa USA plaanist alustada Venemaaga sõda?

Või siis kõige värvikam - teadsite, et lennuk oli täis laipu, kui see Amsterdamist väljus?

Just-just, lugesite õigesti.

Samal teemal

Nimelt sugereeritakse venelastele meedia kaudu seda, et 8. märtsil India ookeani kohal kaduma läinud MH370 ei kadunudki tegelikult ära, vaid lihtsalt viidi USA Diego-Garcias asuvasse sõjaväebaasi.

Siis aga viidi see Hollandisse ning kindlal hetkel see lihtsalt väljus lennujaamast. Lennuki sees olid eranditult vaid laibad ning ka piloote ei olnud - lennuk sõitis automaatpiloodi peal. Või siis, kuna lennuki start on üsnagi keeruline protseduur, tegid seda ehktsad piloodid, kes siis katapulteerusid.

Kindlal hetkel lendas lennuk õhku. Mitte mingisuguseid maa-õhk tüüpi rakette ei kasutatud. Lennukisse olid pandud lihtsalt pommid, mis plahvatasid. Just sama moodi nagu CIA tegi seda 9/11 puhul.

Lisaks just kui kinnitaks seda teooriat see, et reisijate passid olid täiesti uued ning võimud tegid enne õnnetust lihtsalt nendele laipadele ka Facebooki kontod, et kõik veelgi reaalsem tunduks.

Samal teemal

23.07.2014
USA: MH17 võidi eksikombel alla tulistada
21.07.2014
Ukraina: kõik MH17 surnukehad viiakse Harkivisse ja sealt Hollandisse