Juhtkiri

Juhtkiri | Terroristide toetamine peab lõppema

Õhtuleht, 20. juuli 2014 18:22

12 KOMMENTAARI

p
Putin/ 24. juuli 2014 11:57
pljät,samie bolshie fashistõ russkie,a drugih tak nazivaijut
t
Tõnu/ 21. juuli 2014 11:52
Tõepoolest ,alustaks siis õige iisraeli terroristidest, kes - vähe sellest, et okupeerisid palestiina rahva eluruumi ja USA mahitusel siiani ignoreerivad ÜRO otsust Palestiina riigi loomiseks palestiinlaste territooriumil - pommitavad Gazas elumaju. Samamoodi nagu Ukrainas USA ja EL-i usameelsete poliitikute õhutatud tänavamässu tagajärjel võimu haaranud klikk pommitab oma rahva elumaju Ida-Ukrainas. Sealsamas, kus peaksid praegu töötama rahvusvahelised eksperdid, et tuua selgust Malaisia lennuki allatulistamises Ukraina kohal. Jätkavad tsiviilelanike pommitamist ja seletavad veel, et nad ei suuda tagada ekspertide julgeolekut. Lõpetagu siis pommitamine ja lasku rahvusvahelisel uurimiskomisjonil töötada.
a
Arks/ 23. juuli 2014 19:54
Iisraeli ja Palestiina osas on sul õigus. Kuid mis puutub Ukrainasse siis mis alusel Vene riigi kodanikud seal nn oma riigi moodustasid. Sinu loogika järgi on neil juba homme õigus Narvas moodustada Ida-Eesti Nõukogude Sotsialistlik vabariik. Sest seal ju ka enamus Vene passidega. Samuti ei saa Ukraina praegu teha relvarahu kuna igapäevaselt tuleb venemaalt uusi relvatarneid ning need bandiidid peab ju maha laskma kes sealt üle piiri tulevad. Samas kui arvad,et EU poliitika ja elustiin nii vastik siis kobi Venemaale,seal rahvast ja töötajatest puudus.Lihtsalt Ukrainas keelati EU moodi elada ja keelas Moskva.
k
ka/ 21. juuli 2014 09:02
palestiina tapatalgud peab lõpetama, aga sellest vakitakse.
p
Papi/ 21. juuli 2014 07:30
Laipade äraviimine külma on ainuvõimalik tegu. OSCE sai juurdepääsu ja 300 päästjat tegutseb seal (Eesti uudised räägivad seda). miks Malaisia spetsialiste sinna ei sõidutata? Kiiev kardab midagi või? Sõda ta ka peatanud pole. USA muud versioonid mida maailm väidetavalt on omaks võtnud näitab kõigest propaganda tõhusust. Inimesed hakkavad Iraaki unustama juba?
a
Anton/ 20. juuli 2014 23:14
Nafta ja gaasi hind maaimaturul alla ja see kurjuse impeerium kukub ise kokku! Elik siis teha Reaganit! Probleem on ainult tuumarelvaga aga ega needki seal idas eriti ei toimi.
a
Andres/ 21. juuli 2014 11:59
Kõik õige, aga kui hullukese lastud tuumarelv ikka kuidagi sihtmärki tabab, siis on seda reostust ja inimohvreid kui palju. Seda NATO pelgabki, muidu sõidaks neist teerulliga üle. Lihtsalt Loll-Ivanil on mingi logisev tuumarelv käes ja ta ei kõhkle seda kasutamast. Jube, mis toimuma hakkab. Putin saab kindlalt kotti, aga mis hinnaga. Ja see hull ei rahune.
i
Indrek2/ 20. juuli 2014 20:08
Asi mida siin tegelikult tarvis on on nafta- ja gaasimüügiembargo.
1
123/ 20. juuli 2014 19:36
terroristidest distantseerumine???
kuidas saab iseendast distantseeruda?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee