Maailm

Separatistid nõuavad vaatlejate ohutuse tagamise eest vaherahu

BNS, 20. juuli 2014, 11:12

8 KOMMENTAARI

a
Allu/ 20. juuli 2014, 19:22
Kõige pikem vaherahu kestis üle 28 tunni kui juudist oligarh Igor kolomoiski ,kes on dnepropetrovski oblasti kuberner ,pole kunagi olnud huvitatud vaherahust,ta eirab selgelt Poroshenko nö.rahuplaani alati,ning tahab kogu Novorussia iga hinna eest enda valdusse saada Rinat Ahmetovi käest,kallid kaasmaalased ,lugege rohkem maailma meediat mis on sõltumatu USA-st ja EL-i propagandast ,,,,siis kaagutage
t
trt/ 20. juuli 2014, 15:23
Eks need Georgi lindi kandjad saavad aru, et nende senine õhutõrje võimekus on järsult kukkunud ja Ukraina vägedel on avanenud uus võimalus terroristidele valusalt kanna peale astuda. Mina Ukraina poolelt küll toetaks nende terroristide kiiret hävitamist. Pealegi, eks Putjal ka nüüd vesi ahjus ja enam niipalju relvastust ja palgasõdureid saata ei julge.
v
Vanasõnad/ 20. juuli 2014, 14:17
"Sealt kus oholl on läbi käinud pole ka juudil midagi võtta"
"Kui oholl sündis hakkas juut nutma"
t
TT/ 20. juuli 2014, 13:05
Alles ju oli, kui ukraina pakkus rahu, et pääste-uurimustöid saaks teha. Vastus oli terroristidel, et ei mingit rahu, aga lubame katastroofi paigas vaatlejatel toimetada. Kas nüüd, kui arvatavasti enamus tähtsamad asitõendid hävitatud, on vesi ahjus, kartuses, et tuleb totaalne hävituslöögibumerang neile tagasi igast ilmakaarest. Hilja on pakkuda mõrtsukatel vaherahu - ainuke, mida nad võiksid paluda on ARMU, mida nad aga pole millegagi ära teeninud
a
Allu / 20. juuli 2014, 12:34
Ukraina tahtlikult viivitab ekspertide saatmisega õnnetuspaigale ,ukraina peab ju kuidagi kinni mätsima tõendid
U
../ 20. juuli 2014, 12:25
Uskumatu üldse, kuidas maailm laseb sellisel asjal toimuda. Lihtsalt lampi lastakse suvaliste riikide inimesi õhku. Nagunii tuleb välja kelle relvast pauk tuli. Parem oleks ju kohe üles tunnistada.
o
On ikka jultumus/ 20. juuli 2014, 12:12
nemad vell NÕUAVAD midagi! Peaksid olema madakamad kui muru, aga nojah - hullunud tapjad ihkavad ikka ennast kehtestda. Kui vaherahu sõlmida, siis jälle hea relvi töristada. ühepoolselt.
i
Indrek2/ 20. juuli 2014, 11:26
Naljakas, et seda toredat võimalust "sõltumatuks uurimiseks" pakutakse peale kolme ööpäeva rüüstamist... eurolillad muidugi kiljuvad õnnest et "Putler tahab rahu". Tegelikut läheb kõik vanaviisi edasi, mardikad saavad lihtsalt veidi hinge tõmmata jälle. Loodan, et Porošenkol on piisavalt mune eurolillade sooja kohta saatmiseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee