Eesti uudised

Politoloog: tõenäoliselt jäävad katastroofis süüdi separatistid

BNS, 19. juuli 2014 12:33

35 KOMMENTAARI

l
lord/ 21. juuli 2014 12:15
eks selle katastroofi põhjustajaid ole palju ja kindlasti on nede sead ukrainlased, kes ei kehtestanud lennukeelutsooni, kuigi venkud või isesesvunud vabariigid seda nõudsid, sest ukrainalsetele oli ju vaja oma lennukitega rünnata ja kama kohale toimetada( muuseas lendavad j apommitavad ka praegu edasi kuigi võikisd kuni prb. lhendamiseni vaherahu teha nagu pakutud), samuti sooviti näidata maailmale, et olukord on kontrolli alla ja teie ärge kartke, samasugune vastutus lasub siin EL ja selle transavolinuikul Kallasel( arvas et raketid nii kõrgelt ei tulista) ning ka Malaisia lennufirmal, kes vaatamata hoiatustele jätkas lende, osad piloodid keeldusid muuseas üle selle piirkonna lendamast ja vahetati välja
p
PUK/ 20. juuli 2014 11:12
ega see seadeldis eriti keeruline ole tavaline raadioamatöör saab hakkama.
p
PUK meenub/ 20. juuli 2014 11:09
Kui õpperünnak toimus siis samal ajal ei tohtinud õhus olla ühtegi oma lennukit 50 km raadiuses!! Mõtlemisainet!
d
dr.Zahhharius/ 20. juuli 2014 09:37
Teenuides ise omal ajal Mariupoli all, sii venkul oli seal ka kompleksid S-75 ja S-125, S-75-ga käisime Kasastanis Balhassi järve ääres õppepoliginil, talvel sai käidud ka Volgogradi all......
d
dr.Zahhharius/ 20. juuli 2014 09:37
Teenuides ise omal ajal Mariupoli all, sii venkul oli seal ka kompleksid S-75 ja S-125, S-75-ga käisime Kasastanis Balhassi järve ääres õppepoliginil, talvel sai käidud ka Volgogradi all......
k
19. juuli 2014 20:04
Kelleltki tuleb kahjutasu nõuda, seni kuni venelaste osalus selles selgelt tõestatud pole ja on vaid oletused, ei saa venemaalt mitte midagi nõuda, sest lennuk kukkus Ukraina pinnale ja Miks Laaneots sellist iba uudistes suust välja ajab, et Ukrainal ei ole sellist relvastust, on tal Ukraina relvaarsenalist täielik teadmine vä, et saab julgelt lahmida. Ukrainal võib vabalt olla BUK õhutõrje raketialus olemas, sellised asjad hoitakse teiste riikide ees saladuses, rääkimata Laaneotsast. Ega Ukraina sõjaline valmidus nüüd nii sitt ka pole nagu Laaneots arvab. Mitte keegi ei tea, kes keda tulistas.
Ohvrite lähedastele saab see olema pikk ja räpane teekond ja ilmselt õiglust kunagi ei saavutatagi, eriti siis, kui Venemaa sellega seotud on, Putjalt ei tasu ausat härrasmehelikku tunnistust isegi mitte unistada. Kui on vaja pool Ukrainat saada endale, siis Putja vahendeid ei vali ja võtab selle, millest on juba kinni haaranud.
n
19. juuli 2014 19:53
Nii ei või naa saab selle jama Ukraina enda kaela. Esiteks see juhtus Ukraina pinnal, teiseks teatakse et Venemaa sellega seotud on, aga sõtta keegi venemaa vastu nagunii kunagi ei lähe ja ainus arvestatav vastane on Venemaale vaid USA ja siiani ei ole nad lillegi liigutanud, kuna kardavad Venemaad ja põhjusega, sest venelastel on ka liitlased - vene sõjatehnikat täistuubitud India ja Põhja Korea, ja selliseid liitlasi USA'l pole. isegi kui nendel surnud sepakatel ka mingid dokustaadid kaasas olid, siis on need ammu juba ära korjatud. Ega venelased idioodid pole.
m
mumm/ 19. juuli 2014 18:16
no see on küll sügavamõisteline järeldus! nüüd võib toimetuse lukku panna ja randa minna. kui juba politoloog "tõenäoliselt" ütles siis on asi ants

t
teisiti pole mõeldavgi./ 19. juuli 2014 18:16
kui meie ja meie jänkid juba enne tulistamist teadsime ,no kes saab vastu vaielda. Oli üks tark Ants,kes tegi selgeks,et austel platsipuhastajatel pole relvastust ollagi .
k
kolla/ 19. juuli 2014 15:43
ma juba lootsin,et keegi on selle pooletoobise allu ära koristanud.
m
Mees/ 19. juuli 2014 15:24
Küll nende separatistide passid ka sealt rusudest leitakse,kui meenutada ajalugu.
p
Papi/ 19. juuli 2014 14:51
Politoloogil on hea analüütiline mõistus. Talle tuleb au anda. Kahjuks annab ka kõige parem arvuti vigased tulemused kui algandmed on vildakad. Enamus arvamusi on kahjuks teooriad, mida üritatakse tõestada raskesti tõestatavate faktidega. Vene Buk tui üle piiri, lasi raketi ja läks üle piiri tagasi. Meeskond ka tapetud. Tõesta seal midagi. Ukraina olevat seal piirkonnas üles seadnud paar patareid Buk-ke, et kaitsta ennast Vene lennukite invasiooni eest. On see tõsi? Viisakas oleks mitte seda 300 hukkunut poliitika tegemiseks ära kasutada. Nii nagu USAurus peale Lõuna-Korea lennuki allatulistamist suure kaitsekulutuste paketi läbi. Hiljaaegu alles vehiti Iraaki tungimiseks asitõenditega. Ja Ukraina on ennegi reisilennukeid alla tulistanud ja siis just S-200-ga. Venemaale sellist jama vaja polnud. Tema propagandakampaania on Kiievile üsna ebamugavaks muutunud. Aga selles on politoloogil küll õigus, et separatistid on süüdi määratud ja tuleb teha kõik selleks et sõltumatut uurimist ei toimuks. Ukraina pole isegi sõjategevust katkestanud.
a
aga/ 19. juuli 2014 14:50
võiks ka 2001.a. lennuki allatulistamist meenutada ligi 80 hukkunut, politoloog arvab,et separatistid!!! USA 11.sept. - senini veel lahtiseid otsi väga palju, mis ja miks ikkagi tegelikult juhtus - see maailm on nii mõttetu ja räpane!!!
i
19. juuli 2014 14:35
Isegi kui leitakse need separatistid või siis neist järgmised asjaga seotud tegelased, siis vaevalt need tegelased annavad välja isiku(d), kes venelastele need BUKid üle andis (ilmselt allkirja vastu) ja need siis omakorda kes nihverdasid selle separatistide kätte ja neile kes väljaõpet teostas ja andis käsu raketi välja lasta. Kuigi ma ei imesta et need raketid anti otse separatistidele, putjast võib absoluutselt kõik oodata. Ja see võis ka olla plaanitud, sest venelased tahavad iga hinna eest et Ukraina paneks oma kagu osas lennukeelu peale, siis ei saaks ka ukrainlased oma sõdureid varustada, mida nad enamasti õhust teevad. Kui venelastel on maade saamise maitse suus, ei kõhkle nad ka tsiviillennukeid laskmast.
i
19. juuli 2014 14:33
Isegi kui leitakse need separatistid või siis neist järgmised asjaga seotud tegelased, siis vaevalt need tegelased annavad välja isiku(d), kes venelastele need BUKid üle andis (ilmselt allkirja vastu) ja need siis omakorda kes nihverdasid selle separatistide kätte ja neile kes väljaõpet teostas ja andis käsu raketi välja lasta. Kuigi ma ei imesta et need raketid anti otse separatistidele, putjast võib absoluutselt kõik oodata. Ja see võis ka olla plaanitud, sest venelased tahavad iga hinna eest et Ukraina paneks oma kagu osas lennukeelu peale, siis ei saaks ka ukrainlased oma sõdureid varustada, mida nad enamasti õhust teevad. Kui venelastel on maade saamise maitse juures, ei kõhkle nad ka tsiviillennukeid laskmast.
p
Papi/ 19. juuli 2014 16:01
Lennukeelutsoon kehtib ainult tsiviillendude kohta.
l
19. juuli 2014 16:35
Lennukeelutsoon kehtib igasugusele lennutegevusele, olgu selleks tsiviil või sõjaline otstarve.
n
19. juuli 2014 14:20
Neid n.n. separatiste on ja oli dajooba seal ja ilmselt on otsesed süüdlased kas ära peidetud kindla vene müüri taha või on nad juba teise ilma saadetud, et vabaneda asitõenditest ja tunnistajatest, kes võiks niiditõmbajateni viia ja need niiditõmbajad on kindlasti vene poolel ja kõrged sõjaväelased ja ma ei imesta et ka putja ise.
Süüdlasi ei leita mitte kunagi, ennustan ette ära juba, et see asi saab väga sogane ja räpane olema, eriti kui mängus on ka Venemaa ja nagu me näeme, siis venelastega ei taha keegi sõdida.

g
ghjgh/ 19. juuli 2014 14:14
Separatistid on samasugused lambad nagu moslemid. Nad võtaksid hea meelega süü ema Venemaalt enda peale, et pärast surma saaks nende hing kabelis Lenini võmpa imeda.
s
19. juuli 2014 14:00
Süüdlast ei leita mitte kunagi, ennustan ette ära juba, et see asi saab väga sogane olema, eriti kui mängus on ka Venemaa ja nagu me näeme, siis venelastega ei taha keegi jännata.
m
merike/ 19. juuli 2014 13:40
„Isegi kui Venemaa lennukit alla ei tulistanud, vastutab ta kõrgtehnoloogia sattumise eest mässuliste käsutusse. Moskva deeskalatsioonist keeldumine saab hoopis teise tähenduse.”
Artikkel jätkub ...
Täismahus lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta päevapilet. http://epl.delfi.ee/news/eesti/lobjakas-reisilennuki-allatulistamine-muudab-el-i-jaoks-olukorda-kard...
u
19. juuli 2014 13:35
Ukrainas hukkub iga päev 300 inimest...
u
Uss/ 19. juuli 2014 13:14
Separatistid JÄÄVAD süüdi, kui kas nad ikka ON süüdi?
n
nad / 19. juuli 2014 13:52
jäävad süüdi igal juhul! Nii see oligi ju mõeldud!
j
19. juuli 2014 14:17
Jah, aga millised, ma küsin? Neid n.n. separatiste on dajooba seal ja ilmselt on otsesed süüdlased kas ära peidetud kindla vene müüri taha või on nad juba teise ilma saadetud, kes kaotada asitõendid ja tunnistajad.
Süüdlasi ei leita mitte kunagi, ennustan ette ära juba, et see asi saab väga sogane ja räpane olema, eriti kui mängus on ka Venemaa ja nagu me näeme, siis venelastega ei taha keegi sõdida.
w
ww/ 19. juuli 2014 13:09
Kõik tehakse selleks, et Venemaa süüdi lavastada. Ukraina separatistid on läinud üle igasuguse piiri. Praegu tegutsevad seal pätid ja mõrtsukad. Enamus ukrainlasi tahab rahulikku elu, nad saavad teistest rahvustest inimestega hästi läbi, palju on segaabielusid.
j
jaan/ 19. juuli 2014 13:49
u
uku/ 19. juuli 2014 13:05
Nonii, Õhtuleht! Tahate teada, mis toimus? Kui politoloogilt küsisite, siis küsige Pauksonilt veel ka, siis on kõik selge.
d
dolbajoob/ 19. juuli 2014 16:08
Võib küsida veel Nastja ja Merilini käest.
a
19. juuli 2014 12:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
ehk/ 19. juuli 2014 13:07
räägid, mida sa sööd, et nii tark oled? On need seened või seemned?
t
to ehk/ 19. juuli 2014 15:56
Parim vaimutoit olevat Leini teosed poslamaslaga. Kusagilt kuulsin.

o
Ok/ 19. juuli 2014 12:39
Kas aerofotod ei näita enam mitte midagi?
k
kes/ 19. juuli 2014 13:09
neid veel tegema pidi, allalastud lennuki piloot või?