Kommentaar

Adik Levin | Õigus toita last rinnaga (5)

LISA KOMMENTAAR

23. juuli 2014 17:48
To JAH ! Vaat, naisele on rind antud elu edasiviijaks, Sinu, minu üks-kõik kelle esimeseks ,,leivakannikaks" ! Rind on antud naisele ka kui ,,sex-objektiks"...... Kui sa tahad mõista imetavat ema, siis heakene küll, pöörad silmad....... aga kui ei, siis võtad kui ,,sexobjekti"......ja mine ehk kõrvaltänavasse.......õnneliku lõpuga massaazi või teab kuhu....! Kas tõesti on nii raske silmi pöörata, ammuli-sui vahtida..... Ja mis seal siis nii põlastavat on....., ilus, piimast pakatav rind !!!
Hästi lahe Uudis! 20. juuli 2014 18:33
Minugi poolest, kõik sööma-jooma!
jAhile 18. juuli 2014 20:34
Ära siis vahi kui keegi rinnaga toidab kui nii häirib pööra oma pilk mujale.ise,oled,ehk samamoodi kasvattud niietmokk maha parem
ei 18. juuli 2014 20:31
Praegu on see vist nii, et kui noor ema tõuseb sünnitusvoodist-laualt , peab ta kohe koju minema. Nii kuidas ka endisi aegu vannume, ema oli lapsega haiglas nädala kuni kümme päeva, kui kõik normaalselt kulges. Nende päevade jooksul rinnad "käivitusid" ema jaoks suurema ehmatuse või närvitsemiseta , mitte nii nagu praegu kodus. Ema õpetati imetama ja lapsuke imema, see kuulus sünnitusjärgse hoolduse juurde ilma igasuguste kampaaniate, komiteede, perearstide siunamiseta ja muude üritusteta.
Jah, 18. juuli 2014 17:55
toitke rinnaga aga palun mitte avalikus kohas teisi inimesi häirides. Ei ole normaalne, et ma pean restoranis einestamise ajal vahtima mõne mimmi paljaid tisse, mul kaob söögiisugi selle peale ja tõesti ei ole see koht rinnaga toitmiseks, sama nende pampersite vahetamiseg.