Maailm

USA luureanalüüs: Malaisia lennukit tulistasid venemeelsed separatistid

Toimetas Kristin Aasma, 18. juuli 2014 16:02

15 KOMMENTAARI

a
armee üksustele./ 19. juuli 2014 08:36
Tegelikult tulistas punarmee ja kuidas seda üksust seal nimetatakse näitab vaid lääne oskust mitte inimesi lugeda vaid raha, sellest ka need hüüdnimed teroristid ja separtistid ektremistid mida iganes.
u
19. juuli 2014 08:22
Ukrainas tegutsevad vaid ukraina separatistid, venemeelsed tahavad rahus elada, aga neil ei lasta seda teha. Jätke ometi valetamine ja õigustamine. Pole vaja teiste patte venelaste kaela ajada. USA on ka kohe toetamas. mida ta Ukrainast tahab, seal ju naftat pole.
h
Hille/ 19. juuli 2014 08:17
Ukrainas tegutsevad vaid ukrainameelsed separatistid, kes tapavad venemeelseid nii, et tuhanded venelased on pidanud oma kodudest põgenema. See on üks pätikamp. Tublisid ukrainasi on palju rohkem, nad saavad hästi venelastega läbi, palju on segaabielusid.
k
Karukoobas/ 18. juuli 2014 19:01
Üritan lihtsalt kõikvõimaliku info erinevatest allikatest läbi analüüsida, inimeste reaktsiooni järgi televiisorist on võimalik palju välja lugeda, kas valetab, hämab, jne. USA luureanalüüsi järgi oli Iraagil massihävitusrelvad ka, nüüd teame mis sellest kõigest sai, kahjuks nüüd alles hakkavad Iraagis asjad halvemaks minema. Kui keegi on kuulnud ühte ilusat fakti Afganistani kohta, siis peale NATO vägede lahkumist on narkokaubandus kasvanud 40 korda, territooriumid kus oopium kasvab, on märkimisväärselt suurenenud, Venemaa oli esitanud omapoolse programmi oopiumipõldude hävitamiseks, operatsioonil oli nimi ja kõik, NATO lükkas selle tagasi väitega, et inimestelt ei saa elatusallikat käest võtta. Sellises ühiskonnas me elamegi, kusjuures ma pole Venemaa poolehoidja, oksendama ajab hoopis teise osapoole valed ja jahumine.
k
kuule MÕMMIK!/ 18. juuli 2014 19:30
Kuidas su jutt sellesse juhtumisse puutub? Antud juhul ei saa Venemaa ennast kuidagi NATO ega USA taha peita.
k
Karukoobas/ 18. juuli 2014 19:53
Aga miks sa ei arva et äkki antud juhul Ukraina ei saa peita ennast Lääne selja taha...
a
Allu to karukoobas/ 18. juuli 2014 18:03
Õige jutt ! Olen Teiesuguste üle uhke!
a
Allu / 18. juuli 2014 18:00
Mida rohkem tõde,seda vaiksem kommentaarium!!
k
Karukoobas/ 18. juuli 2014 17:57
Täiesti hämmastav...Et mõista kedagi süüdi, peavad olema ümberlükkamatud tõendid...neid tõendeid veel pole...Milleks süüdistada kedagi ja teada asjast kõike kui fakte pole...Milleks veeretada kõike paska Venemaa kaela kui Ukrainlastel on raketid Ida Ukrainas mis lendavad 30 km kõrgusele, igasuguseid telefonikõnesid saab ju fabritseerida. Soovitan vaadata vahepeal Vene TV, liigub katus paika tagasi, ka hr. Krossil. Rostovi olasti haiglad on täis haavatud Ukraina sõdureid, kes jäid ellu tänu sellele et Venemaa piirivalve lasi vaenlase sõdurid enda territooriumile, mehed palusid omadelt abivägesi, saadeti ilma pikema jututa kukele, lihtsalt jäeti surema. Pataljon Azov on komplekteeritud võõrriikide palgasõduritest, kes lihtstalt kaamera ees räägivad et tulid tapma lõbu pärast...Külla saadeti vennad peale, öeldi et ühtegi tsiviilisikut külas pole, võite lasta kõike mis liigub, külas ainult tsiviiliskud olidki...Enam ei oska nutta ega naerda.
k
19. juuli 2014 07:20
Kirjutasid tõde ja näed, puha miinused.Nad ei vaata VeneTV,ei NTV, et oleks asjast vähegi ettekujutust.
a
Allu/ 18. juuli 2014 17:51
Kuidas küll eesti meedial pole häbiraasugi valetada ja ajupesta omaenda rahvast:www.youtube.com/
Evidence to Frame Russia For MH17 Shoot Down Fabricated?
t
to Allu/ 19. juuli 2014 08:52
Oh sa lihtsameelsekene küll. Sinusugustele ju venelaste ajupesu mõeldud ongi.
v
19. juuli 2014 11:08
Võta seda kõike rahulikult,Allu. See,et siin miinuseid sulle laotakse on köömes. Kui mind just täieliku nõmedusega tigedaks ei tehta,ei vaevu ma kirjutamagi.Teisalt kirjutamine suht mõttetu,mõne hetkega on kommentaar kadunud.;D Samas ripub soovitus Merkelil Putini suguelundit imeda ,vapralt ÕL kommentaariumis 5 päeva! ;D See oleks tegelikult "kuldne" informatsioon lääne ajakirjanduses,kuidas meie meedia nii saatana demokraatlik on ja milline sõnavabadus meil toimib! Ega tegelikult siin kommentaariumites enam normaalsed inimesed suurt sõna võtta tahagi,sõgedad,mingite x nimedega on isegi nimelise kommentaariumi vallutanud.

a
Allu/ 18. juuli 2014 16:58
Vaadake yuotube'st-see video on tehtud 1 päev enne lennuki allatulistamist Ukraina natside poolt:
BUSTED! Ukraine Caught Trying to 'Frame Russia' for Shooting Down Malaysia Flight MH17!
a
Allu/ 18. juuli 2014 16:54
BUSTED! Ukraine Caught Trying to 'Frame Russia' for Shooting Down Malaysia Flight MH17!