Eesti uudised

Elron toob suve jooksul rongis pakutavad mugavused reisijaile lähemale (12)

Mihkel Vinogradov, 16. juuli 2014, 16:29
Elroni rong.Foto: TIINA KÕRTSINI
Kui reaalsuses tundub, et kõik meie ümber vaid aina kallineb, siis reisijate vedu raudteel pakkuv riigifirma Elron otsustas oma 1. klassi piletihinda hoopis langetada. Tõsi, esiti vaid kuni augusti lõpuni.

Kuigi esiti võib jääda mulje, et odavama esimese klassi piletitega püütakse tulla reisijale vastu ning vähendada seega sõidu ajal püsti seisjate arvu, sest suvega on neid tekkinud üha enam ja enam. Siiski soovib Elron sellega pigem tutvustada inimestele, milliseid mugavusi siiski 1. klassist leida võib ning võib-olla sellega mõni autojuhtki raudruuna peale meelitada.

Samal teemal

"I klassi piletihindade soodustuste peamiseks eesmärgiks on võimalikult paljudele inimestele Elroni rongide I klassi tutvustada," sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste, "Suvi, mil pikema maa reisijaid on palju, on selleks parim aeg."

Kampaania käigus on mugavusklassi piletite hindu langetatud keskmiselt viisteist protsenti ning selle tulemusena erineb nüüd tavaklassi ning 1. klassi piletihind maksimaalselt üks euro ning näiteks Jõgeva-Tartu puhul pole sisuliselt vahet, kas sõidad mugavusklassis või tavaklassis – hind on sama.

Kurvastama peavad aga need reisijad, kes kavatsesid hakata broneerima omale kohta Tallinn-Tartu eksprossrongi mugavusklassi. Paraku on Elron otsustanud sel liinil piletihinna samaks jätta.

"Selle liini I klassi kohtade täituvus on hea ja sõitjad on selle võimaluse enda jaoks juba avastanud," sõnas Kaareste.

Praeguse seisuga toimub kampaania kuni augusti lõpuni, kuid kui klientide huvi on suur, siis ollakse valmis sellega jätkama ka sügisel. Samas on võimalik Elroni kodulehelt osta juba praegu sügisesse kampaaniahinnaga pileti. Seega, kui mõni kindel kuupäev on sügisel teada, mil reis plaanitud on, siis saab soodushinnaga mugavusklassi pileti juba praegu endale soetada ning pilet kehtib ka siis, kui kampaania sisuliselt läbi on.

12 KOMMENTAARI

j
Joseph 17. juuli 2014, 13:07
Aga mis saab järgmisel aastal? Siis ei tohiks ju enam rongides kasutada erimärgistusega diislikütust? Ja tavakütus maksab teadupärast tunduvalt rohkem. Kuskilt peab selle vahe katma. hinnatõus on kindel?
k
Kummaline 17. juuli 2014, 09:19
pealkiri ja veel kummalisem jutt! Et siis kõik teised tõstavad hindu ja Elron langetab, hurraa! Selle mõne sendi pärast on nii suur kära, aga kui reisijad püsti peavad seisma, sellest eriti ei kirjuta enam keegi! Jutt lasteaia tasemel!
Loe kõiki (12)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee